0
0

تفسیر سوره حمد و اثبات قوانین وحدت جهانی (2)

2926 بازدید

«بسم الله الرحمن الرحیم»

سلامی دوباره به دوستان مهربانم.امیدوارم پست قبل را بارها خوانده باشید.
در این بخش سوره حمد ۳ آیه اولش را تفسیر میکنیم.
برای تفسیر این ۳ آیه باید چند مورد را بدانید.

۱:قرآن در آیات خود آهنگ و قافیه دارد
۲:در اکثر آیات ،آیات همدیگر را همپوشانی میکنند و توضیح میدهند همدیگر را.
۳:ترتیب کلملا بسیار مهم است و الویت ها و شرط ها را بازگو میکند.

خوب شروع میکنیم .
خدایا ای رب و فرمانروای جهانیان گره از زبانم بگشا و روان کن زبانم را برای هم زبانانم که تو منزه ،حکیم و عالم بینهایت هستی
اول از این آیه قران شروع میکنم و اهمیت این سوره را میگویم به شما:

سوره مبارکه حجر آیه ۸۷.
ولقد آتیناک سبعا من المثانی والقرآن العظیم
ما به تو سوره حمد و قرآن عظیم دادیم!
۳ ایه اول سوره حمد
سوره مبارکه فاتحه آیه ۱.
بسم الله الرحمن الرحیم
به نام خداوند بخشنده بخشایشگر
سوره مبارکه فاتحه آیه ۲.
الحمد لله رب العالمین
ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است.
سوره مبارکه فاتحه آیه ۳.
الرحمن الرحیم

(خداوندی که) بخشنده و بخشایشگر است (و رحمت عام و خاصش همگان را فرا گرفته).
قبل از اینکه بخواهیم تفسیر کنیم باید معنی عمقی چند کلمه را بدانید و معنی های گذشته را فراموش کنید.
کلمات: #الرحمن #الرحیم#
در کلمه (( بسم ))
حرف ((ب یا همان با))

﴿بِسْمِ اللهِ﴾ از سه لفظ ترکیب یافته است: اوّل: حرف باء، دوم: اسم، سوم: الله.

حرف باء در لغت عرب برای معانی گوناگون به کار می‌رود از جمله‌ی آن معانی می‌توان سه معنی زیر را مناسب دانسته، هر کدام را انتخاب کرد:
اوّل: مصاحبت؛ یعنی متصل شدن چیزی به چیزی دیگر؛((هم صحبت شدن با کسی یار شدن همدم گشتن که هما معنی درخواست و باز هم در لایه اخر درخواست از رب به توحد میرسیم))
دوم: استعانت؛ یعنی مدد گرفتن از چیزی؛((توحید))
سوم: تبرک؛ یعنی تحصیل برکت از چیزی((تفسیر سوره توحید و کلمه صمد و خود صمد در لایه های آخر به توحید میرسد ))
از ۳ تعریف بالا متوجه میشویم وقتی میگویند تمام قران در سوره حمد و تمام حمد در حرف ((ب)) خلاصه میشود یعنی چی.!!
یعنی تمام قرآن د یک کلمه خلاصه میشود و آن توحید است توحیدی عملی .
در این سوره که از اسمش هم معلوم است شروع جهان هستی را نشانه گرفته و به ترتیب چگونگی تشکیل و گسترش جهان را توصیح میدهد.این تیکه اول پازل است ….!!!!
خوب یادتونه گفتم کلمات هم دیگر را همپوشانی میکنند حالا حالا باهاش کار داریم در اول آیه ((ب)) کلمه ((اسم)) را همپوسانی میکند و بسم را تشکل میدهد و بسم الله میشود:
با یاری جستن از اسمِ الله
خود این همپوشانی ۲عمل را به ما نشان میدهد

۱: باز دوباره توحید را فریاد میزند که تنها از خداوند یاری بگیرید و از او درخواست کنید .
۲:درخواست کنید …درخواست اولین رکن عمل در قانون است.

خوب الله چیست؟؟
الله یک کلمه است که تشکیل شده است از بینهایت از صفات خدادند و مثل یک حامل عمل مبکند که اعظم بودن خود را نشان میدهد.کلمه ای که الرزاق .غنی .قنی. حمید .هادی .جمیل.حافظ.رئوف .غفور .ستار ووووو…….. بینهایت اسم الحسنی را در خود جای داده است اسمی که فقط مخصوص خداوند است .تیکه دوم پازل…
رسیدیم به کلمه الرحمن …. چه بگویم به این کلمه چند حرفی که دنیا دنیا حرف دارد و فقط بخشنده خالی را شامل نمیشود .اینجا معلوم میشود حرف اول من در پست قبلی که بعصی کلمات عربی حامل ده ها خط معنی فارسی است.
با آیات قرآن این صفت را توضیح میدهم و گسترش قانون را.

سوره مبارکه فرقان آیه ۵۹.
الذی خلق السماوات والارض وما بینهما فی سته ایام ثم استوی علی العرش الرحمن فاسال به خبیرا
همان (خدایی) که آسمانها و زمین و آنچه را میان این دو وجود دارد، در شش روز [= شش دوران‌] آفرید؛ سپس بر عرش (قدرت) قرار گرفت (و به تدبیر جهان پرداخت، او خداوند) رحمان است؛ از او بخواه که از همه چیز آگاه است!

به معنای داخل پرانتز کاری نداشته باشد.
خداوند با تشکیل جهان عرش را بنا کرد عرش چیست چیزی که خداوند بر آن قرار گرفت و آن عرش چیزی نیست جز (( الرحمن))
الرحمن یعنی قانون یعنی قانون را گسترش داد قانونی که الرحمن است
یعنی بخشنده است
یعنی همواره پاسخش به درخواست شما مثبت است یعنی همواره پاسخش به بسم الله که معنی کردم یار ی میجویم فقط از اسم اعظم الله مثبت است
یعنی همواررره بخشنده است یعنی
یعنی قانونی که فراگیر است بر تمام عالمیان
یعنی لفظ ((الرحمن )) مختص ذات خداوندی است و نسبت آن به هیچ مخلوقی جایز نیست زیرا جز خدا که رحمتش همه اشیا عالم را احاطه کرده است، کسی دیگر نمی‌تواند واجد چنین شرایطی باشد. همان طور که واژه‌ی «الله» تثنیه و جمع ندارد، کلمه‌ی «رحمان» نیز فاقد آن است؛ زیرا این صفت هم مختص ذات یگانه اوست و احتمال دو بودن و سه بودن در آن وجود ندارد
در اینجا قانونی را فریاد میزند که عرش خداوند است و خدایی که پاسخش همواره مثبت است.
بیشتر توصیح دهم راجبش
سوره مبارکه اسراء آیه ۱۱۰.
قل ادعوا الله او ادعوا الرحمن ایا ما تدعوا فله الاسماء الحسنی ولا تجهر بصلاتک ولا تخافت بها وابتغ بین ذلک سبیلا
بگو: «اللّه» را بخوانید یا «رحمان» را، هر کدام را بخوانید، (ذات پاکش یکی است؛ و) برای او بهترین نامهاست!» و نمازت را زیاد بلند، یا خیلی آهسته نخوان؛ و در میان آن دو، راهی (معتدل) انتخاب کن!
الرحمن که با اسم الله یکی است یعنی وقتی شما از خداوند درخواست کنید چون جهان همواره پاسخش مثبت است و جهانی که قانونش الرحمن است و در این الرحمن و پاسخ جهان تمام صفات خداوند موجود است وقتی شما درخواست رزق میکنید یعنی قانون یا الرحمن الرزاق است
وقتی درخواست یک خانه میکنید یعنی خداوند و الرحمن الوهاب است
وقتی درخواست یک نعمت زیبا میکنید یعنی قانون الجمیل است
وقتی از خداوند در خواست سلامتی میکنید ،الرحمن حتما
در این ایه سخنان حضرت ابراهیم ع را میبینیم که از لفظ رحمان صحبت میکند

سوره مبارکه مریم آیه ۴۵.
یا ابت انی اخاف ان یمسک عذاب من الرحمن فتکون للشیطان ولیا
ای پدر! من از این می‌ترسم که از سوی {الرحمن} عذابی به تو رسد، در نتیجه از دوستان شیطان باشی!»

در اینجا با توجه به ایه قبل از این که بت پرستی پدر حضرت ابراهیم بوده و شرک او به خداوند پس میگوید :
ای پدر میترسم به واسطه ظلمی که داری به خودت میکنی به واسطه قانون خداوند که (( الرحمن )) است به تو عذاب برسد و در فرکانس شیطان سقوط کنی.((شیطان را در پست های بعد باز میکنیم بحثش را))
الرحمن را مثل یک ماهواره در فضا تصور کنید که دائم و همواره فرستنده است.الرحمن قانون خداوند است که استاد این قانون را توصیح دادند و این قانون را بیاد آوردند.

سوره مبارکه مریم آیه ۶۹.
ثم لننزعن من کل شیعه ایهم اشد علی الرحمن عتیا
سپس از هر گروه و جمعیّتی، کسانی را که در برابر { الرحمن} از همه سرکش تر بوده‌اند، جدا می‌کنیم

در اینجا نیز خداوند از لفظ رحمان استفاده میکند و میفرمایند:
جمعیتی که خودشون به خودشون ستم کرده اند و به واسطه فرکانس های خودشون در مقابل ((قانون ))خداوند رحمان یعنی قانون خداوند سرکش بودند و به ناسپاسی خودشون ادامه دادند .
بی دلیل کلمه الرحمن استفاده نمیشود چون میخواهد بگوید به واسطه فرکانس های خودشون به قانون و جواب قانون به فرکانس های انها الان دور جهنم جمع شده اند.

سوره مبارکه مریم آیه ۷۵.
قل من کان فی الضلاله فلیمدد له الرحمن مدا حتی اذا راوا ما یوعدون اما العذاب واما الساعه فسیعلمون من هو شر مکانا واضعف جندا
بگو: «کسی که در گمراهی است، باید{الرحمن }به او مهلت دهد تا زمانی که وعده الهی را با چشم خود ببینند: یا عذاب (این دنیا)، یا (عذاب) قیامت! (آن روز) خواهند دانست چه کسی جایش بدتر، و لشکرش ناتوانتر است!»

در اینجا گفته شده کسانی که در گمراهی بودند به واسطه ارسال های فرکانسی خودشون الرحمن یا همان قانون به واسطه قانون تکامل خودش مهلت میدهد تا وعده عذاب را با چشمان خود ببینند.

سوره مبارکه مریم آیه ۹۶.
ان الذین آمنوا وعملوا الصالحات سیجعل لهم الرحمن ودا
مسلّماً کسانی که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام داده‌اند، { الرحمان }یا همان قانون)محبّتی برای آنان در دلها قرار می‌دهد!

خوب اینجا مشخص میشه کسانی که به دانسته هاشوون عمل میکند و اعمال نیک انجام میدن قانون یا همان رحمان محبتی برای انان در دلها قرار میدهد مثل استاد عزیزمون.سید حسین عزیز.ولی قبل درک قانون سیدحسین عباس منشی نبود به این شناخت الان.

سوره مبارکه فرقان آیه ۶۳.
وعباد الرحمن الذین یمشون علی الارض هونا واذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما
عبد یا بنده همان اجرا کنندگان یک امر هستند در تفسیر
بندگان{اجرا کنندگان} { الرحمن،} کسانی هستند که با آرامش و بی‌تکبّر بر زمین راه می‌روند؛ و هنگامی که جاهلان آنها را مخاطب سازند (و سخنان نابخردانه گویند)، به آنها سلام می‌گویند (و با بی‌اعتنایی و بزرگواری می‌گذرند)؛

در اینجا میفرمایند:بنده ها و کسانی که از قانون که الرحمن است پیروی کنند۲ خصلت دارند که همه ما اونو تجربه کردیم دردل ارامش داریم و تکبر نداریم تکبر یادتونه گفتم یعنی چی تو پست قبل یعنی نعمتهای خداوند را کوچیک نمیشماریم و کفر نمیگیم و همیهش سپاسگزاریم.
من دیگر آیات بعدی را نمی نویسم که بسیااااار ایات دیگری بود که من ننوشتم بخاطر بلند نشدن متن.خوب این هم یک قطعه دیگر پازل
میرسیم به تفسیر کلمه رحیم.

((الرحیم )) یعنی چه؟یعنی مهربان؟؟باز برمیگردم به اینکه کلمات عربی تفاوتشان با فارسی در چیست؟

معنی ﴿الرَّحِیْمِ﴾؛ تام الرحمه بودن است؛ به تعبیر دیگر: در ﴿الرَّحْمٰنِ﴾ به فراگیر بودن قانون و در ﴿الرَّحِیْمِ﴾ به کامل بودن رحمت، اشاره شده است؛ یعنی الله ذاتی است که رحمت او عام و شامل حال تمام کائنات و جهانیان و آن‌چه تاکنون بوده و در آینده به وجود خواهند آمد، می‌باشد و منظور از تام الرحمه بودن؛ یعنی رحمت او کامل و مکمل می‌باشد
به زبان ساده یعنی خداوند قانونی را بنا کرد و
خصلت این قانون فراگیر بودن و درجریان بودن و همواره پاسخ دادن آن قانون است.یعنی کلمه الرحیم میخواهد توصیح و مکمل کلمه الرحمن است یعنی قانونی که پاسخش همواره مثبت است و در کل کائنات جهانیان در جریان است .یعنی وقتی در قران میگوید غفور رحیم یا هرصفتی که با رحیم میآید یعنی همواره این صفات در قانون که الرحمن است در جریان است.فکر کنننم لامپا توی مغزتون روشن شد نه؟؟؟یعنی قانون تشکیل شده است تمام اسما الحسنی یعنی قانون همان علم اسما الحسنی است که خداوند در قرآن فرمودند ما اسما الحسنی را به انسان القا کردیم و بخشیدیم.این یک جمله من را دیواااانه کرد.و اونهاییم که درک کنند دیوااانه میشوند .یعنی تمام قانون همواره در جریان است با نورهای اسمهای خداوند ….من این کلمه را بیشتر باز نمیکنم تا خودتون برید دنبالش من سر رنخ را دادم.و منتظر صحبت های شما نیز هستم.این تیکه بعدی پازل
خوب میرسیم به اصل کار و آیه دوم قبلش میخوام بگم یادتونه گفتم ایات قرآن یک اهنگ دارد و قافیه دار هستند مثل یک شعر ؟؟
خوب اینجا به کارمون میاد این شعر و قافیه. در قرآن ایات قبل و بعد همدیگر را همپوشانی میکنند و توضیح میدهند خوب من اهنگ این ۲ ایه اول را برای شما مینویسم تا بهتر درک کنید:

بسم الله ………… الرحمن الرحیم
الحمدا لله ……….. رب العالمین

الحمد الله یعنی چه اصلا این یک کلمه است یا ۲ کلمه؟؟
من بعد از درک این آیه …….بگذریییممم…
شما را با نیرویی آشنا میکنم که درکش زندگی شمارا متحول و در این دنیا وآن دنیا سعادتمند میکند .این اولین تفسیر در جهان است با این آگاهی از قانون استفاده کنید از این قانون که میگویم و نتایج متحییر کننده اش را ببینید و اشککک بریزید از قدرت خداوند بزرگ.
الحمد الله چیست چرا بعد از این ایه رب العالمین امده است چرا در بیت و ایه قبلش بسم الله امده است و در مقابلش الرحمن و الرحیم با بیت مقابلش رب العالمین امده است واقعااااا چرا آیا تفکر کرده اید؟؟
شما را با معنی جدید اشنا میکنم به ایه زیر توجه کنید:

سوره مبارکه عنکبوت آیه ۶۳.
ولئن سالتهم من نزل من السماء ماء فاحیا به الارض من بعد موتها لیقولن الله قل الحمد لله بل اکثرهم لا یعقلون
و اگر از آنان بپرسی: «چه کسی از آسمان آبی فرستاد و بوسیله آن زمین را پس از مردنش زنده کرد؟ می‌گویند: «اللّه»! بگو: الحمد الله «حمد و ستایش مخصوص خداست!» امّا بیشتر آنها نمی‌دانند.

در این ایه این کلمه را توصیح داده است میفرماید اگر از آنها سوال بپرسی چه کسی از اسمان ابی فرستاد و زمین را زنده کرد میگویند الله ولی جواب صحیح این است الحمد الله
الحمد الله نشانه های زیبایی بیشتری برای شما میاورد در پست ۳ متوجه این جمله میشوید.
الحمد الله یعنی حمد الله .حمد فرکانسی است که باید تکاملش را طی کند و ازذکر و تسبیح خدا و توجه به زیبایی ها به حمد میرسیم .در مقابل کلمه (( حمد)) کلمه ((هجو)) را داریم و شعر های هجو را اگر مطالعه کنید می بینید اشعاری هستند که در حال ناله وناسپاسی و نازیبا دیدن شرایط و ندیدن نعمت ها است .شما وقتی به فرکانس آرامش برسید از لحاظ قانون شما دائم در حال حمد هستید و این نیرو چیست که در بیت بعدی یا کلمات بعدی میگوید رب العالمین است .
یعنی حمد خدا نیرو و فرمانروای تمام جهانیان است یعنی حمد خدا رب العالمین است و اگر ایه قبل و بیت مقابل رب العالمین را نگاه کنیم یعنی حمد خدا قانون الرحمن و الرحیم است
یعنی حمد خداوند نیروی گسترش جهان است و قانون الرحمن با این نیرو کار میکند
یعنی شما با این نیرو میتوانید هرچیزی را مسخر خود کنید اگر مدار خود راطی کنید متوجه منظور من میشوید
یعنی فرکانس ستایش خداوند که بامرحله تکاملی تسبیح است فرق میکند نیروی عظیم جهان است
یعنی الحمد ((الله)) را گسترش دهید و جای الله بگویید ::# الحمد (الرزاق . الوهاب.الغفار. ستار .جمیل وووو)
میبینید یعنی تمام صفات خداوند دارای نیروی حمد است و شما با توجه به قانون میتوانید بفهمید فرکانس و اون آرامش قلب و اون احساس شعف درونی خود را اگر تمرین کنید و افزایش دهید شما تمام صفات خداوند را میتواند دریافت کنید اگر روزی زیاد میخواهید الحمد الرزاق وهاب و… یعنی این نیرو را به سمت هرکدام از صفات خداوند متمرکز کنیم ما از اون صفت غنی میشویییییییم.

این جمله یک دانشگاه است از قانون.

اگر علمی براتون باز کنم باید بگم یادتونه نظریه انیشتن و قانون نسبیت و سوره لیل را براتون باز کردم و گفتم نیروی گرانش چیست،؟؟؟؟ یعنی با توجه به سوره ۷ ابراهیم ما شما را می افزاییم یعنی با توجه به نظریه نسبیت انیشتن گرانش ما بالا میرود و بالا رفتن این گرانش نیرویش ((الحمدالله)) است و با افزایش آن شما افزوده میشوید.ومن در اینجا برای بار اول نظریه میدان وحدت انیشتن که میگفت خداوند تاس نمیاندازد و تمام دنیا را میخواست با یک قانون چفت و بسط دهد اثبات میکنم .
و به قول خودش که میگفت: من میخواهم فکر خدا را بخوانم بقیه جزییات است.
من بحثو علمی‌نمیکنم ولی اونهایی که از فیزیک چیزی متوجه میشوند حرف من راشاید گرفتندمن منظورم ((قانون همه چیز و میدان وحدت)) است که گرانش را نمیتوانستن به اون اضافه کنند .و از درک این مجلس خارج است.در پست سوم توصیح میدهم برای کسانی که میخواهند بدانند.
آیاتی که الحمدالله را برای شما درکش را آسان میکند

سوره مبارکه انعام آیه ۱.

الحمد لله الذی خلق السماوات والارض وجعل الظلمات والنور ثم الذین کفروا بربهم یعدلون
به نام خداوند بخشنده بخشایشگر
ستایش برای خداوندی است که آسمانها و زمین را آفرید، و ظلمتها و نور را پدید آورد؛ اما کافران برای پروردگار خود، شریک و شبیه قرارمی‌دهند (با اینکه دلایل توحید و یگانگی او، در آفرینش جهان آشکار است)!

در اینجا میگوید نیروی ستایش خداوند که همان رب است ##نشانهههههه خدا##ظلماتها و نور ((ظلمات همان انرژی تاریک که در علم الان مطرح است که اصلا چیست این انرژی))را پدید ارود ولی انسان نیروی مخالفش یعنی کفر را بکار میگیرد.

سوره مبارکه تغابن آیه ۱.
یسبح لله ما فی السماوات وما فی الارض له الملک وله الحمد وهو علی کل شیء قدیر
به نام خداوند بخشنده بخشایشگر
آنچه در آسمانها و آنچه در زمین است برای خدا تسبیح می‌گویند؛ مالکیت و حکومت از آن اوست و ستایش از آن او؛ و او بر همه چیز تواناست!

ببنید در اینجا خداوند میگه تماااامممممم جهان که در این نیرو غرق شده است و برای او حمد میکند یعنی تمام جهان فرکانس است یعنی هرچه در آسمان ها و زمین است یک انرژی فشرده شده است که برای اوووو حمد میکند و فرکانس حمد در او در جریان است از کوچکترین ویروووس تا بزرگترین اجرام کهکشانی .من این بحثو باز میکنم در پست سوم .ولی بدانید با این علم میتواند خیلیییی کارها کنید اونهایی درک کنند استفاده میکنند.تا حالا به این فکر کرده اید وقتی وجود شمارا فرکانس ((حمد و توجه به نشانه های زیبا))فرا میگیرد دیگر مریض نمیشوید؟؟؟تاحالا اصلا تفکر کرده اید در این جمله ؟؟شاید ۹۹ درصد بگویند خیر .ولی بدانید هر جسمی که میبینید یک فرکانس دارد هر ویروسی یک فرکانس کاری دارد.چرا فرکانس خون کوسه هارو از کیلومترها آنور تر به سمت خون میکشاند ایا خون بو دارد ؟؟؟خیر خون فرکانس دارد.مثلا هیچ ویرووس و بیماری نمیتواند در فرکانس(( حمد))زنده بماند.((در پست ۳ این موصوع کامل باز میشود))..این یک علممممم است که الان شاید نه ولی چند سال دیگر با این علم تمام بیماری هارا درمان میکنند .ادامه نمیدم چون خیلی ها گیج میشوند.
میخواهم بگویم هرچیز ۲ وجهه دارد {حمد و هجو } {زیبا و نازیبا} مهم حمد شماست به اون ویروس یا هجو شما در هر حالت شما یکی از ان را با توجه خود به وجه حمدش یا وجه هجوش دریافت میکنید.(پست ۳ توضیح دادم.این نیرو را این خدا راااا)

و حالا پازل هار را کنار هم میچینیم.در یک جمله میگوم و تمام :

خداوند جهانی به وجود اورد از عدم و جهانی که قائم به ذاتش است و توحیدش قانون جهان را که الرحمن است پدید اورد و گسترش داد به واسطه الرحیم و نیرویی که همان رب عالمین و جهانیان است در آن جاری است و زبان فرکانسی این نیروی محرک (( الحمد الله)) است.یعنی اگر شما بخواهید با این نیرویی که من برای شما توصیح دادم میتوانید هر چیزی را مسخر خود کنید ولی علمش را ندارییید.اگر روی نیروی (( الحمد الرزاق )) سپاسگزاری توجه به نشانه های زیبایش کنید و این نیرو را گسترش دهید و نیروی حمد این صفت را افزایش دهید یعنی با استفاده از قانون تمرکز ذهن شما سطح گرانش صفت الرزاق را بالا میبرید و چون همواره نیروی الرزاق در جریان است به صورت طبیعی رزق و روزی از درو دیوار برای شما میبارد .اگر نیروی تمرکز را روی شفا خود بالا ببرید و در قسمت درمان روی این بحث کار کنید و فرکانس ((حمد )) در حوزه سلامتی بالا رود شما شفا پیدا میکنید چرا چون فرکانس حمد بسیار بالا است و هیچ ویروس و بیماری در فرکانس حمد نمیتواند وجه هجو خود را نشان دهد حتی اگر در بدن شما باشدواصلا نمیتواند وارد بدن شما شود واضح تر بگویم شم فقط و فقط در فرکانس های پایین باگ ها و ورودی های بدن خود را باز میکنید که اجازه ورود این حوادث بیماری ها و بدبختی ها رو به فرکانس شیطان میدهید و تمام این موارد نازیبا در فرکانس پایین اتفاق میافتد که همان وجه هجو و ناسپاسی و نق زدن است..یعنی کسی که در خرافات ما از طریف امامان شفا پیدا میکند در اصل فرکانس کاری بدنش را بالا میبرند که بحث گسترده ای است و اصلا شما در حال حاضر امادگی شنیدنش را ندارید ولی بدانید شفا کار فرکانس حمد و خداوند است نه انسان ها و مرده های خرافی ما‌.شما با بالا بردن فرکانس حمد باگ ها و ورودی هارو میبندید و فقط ساطع کننده انرژی و فرکانس زیبایی میشوید و در فرکانس حمد اگر باقی بمانید بیماری نیست که خوب نشود ثروتی نیست که بدست نیاورید و سوالی نیست که پیدا نکنید .که من خود نیز در تکاملش هستم.اگر میگویند فرکانس لیاقت بفرستید یعنی شمافرکانس باگ های ورودی بدن و ذهن خود را میبندید و اجازه ورود فرکانس ترس که فرکانس پایین است را نمیدهید و با کار روی این نیرو شما به یک گردابه فرکانس حمد تبدیل میشوید .تا همینجا کافی است و مابقی رو احتیاج نیست فعلا بدانید …
در آخر مینویسم از خودم و حال خودم و سرانجام این پستها.
یادتونه گفتم معنی صمد چیه توی تفسیر سوره اخلاص؟یه چیزی که توخالی نیست تو پر است.یه چیزی که فقط میبخشد و تمام نمیشود یک منبع اینو داشته باشید بریم برای تفسیر بعدیمون.که دراخر متن متوجه میشوید.که چه چیزی بر زبانم جاری شد و من نوشتم وآن متن این بود:
دوستان من در اخر میگویم برگردید بخداوند رحمان خداوند وعده داد آن روزها را که نه پول هایتان به نفع شما است نه عزیزانتان را و همه در پی روزی خود و درآن روز فقط مو منان ارام و قرار گرفته اند و در بهشت ها هستند .میدانید بهشت چیست؟؟
من میگوم بهشت چیست بهشت آنجایی است نه غمی دارید نه گرفتاری نه مریضی آنجا که خداوند را قبول داری به روزی دادن تو .آنجا که خداوند را قبول دارید براب شفا مریضان آنجا که خداوند را در خاک باد و کوه میبینی آنجا که آن حلزون را در خدا و خدا را در حلزون آنجا که خدا را در صورت مادر و پدر میبینی آنجا که خدارو در قلب طفل ۶ ماهه ای آنجا که یک خنده را خدا ببینی آنجا که فقط زیبایی هارا خدا بدانی و زشتی هارو از قطع نگاهت از زیبایی ها .من مینویسم با چشمانی پر از اشک مینویسم با دستان خدا من مینویسم یاد اورا مینویسم تا دوستانم بدانند که باید ببینند فقط زیبایی هارا من میخواهم بگویم پاک و منزه است خداوند من من میخواهم بگویم چه زیباست نشست های شبانه با او چه زیباست مضافت های او چه زیباست نام او….
در آن روز در بهشت فرکانسی خود هستی.ولی جهنم کجاست ؟؟؟
جایی که نه یقین داری نه میخواهی در آن وضع بمانی نه میتوانی راه بیفتی نه میتوانی راه نیفتی آنجا که قصد هجرت میکنی و میترسی آنجا که دنبال غذا اواره اند و آنجا که نه ایمان دارند نه میخواهند ایمان بیاورند آنجا که تو با آنها یکی شدی انجا که هنوز ایمان نمیاوری انجا که دنبال عشق بازیت نمیروی انجا که نمیخواهبییی لذت ببری ولی در زبان میگویی میخواهم لذت ببرم.انجا که من روزی را دیدم که همه در هم و برهم .جهنم انجاست نخواستی لذت ببری از زندگی و بدانی توکل نور هدایت خداوند است و بر خود فقط تکیه کنی و اسم مقدسش را از وجودت خط بزنی و بگویی من تمام کارهایم را خودم ساختم و خداوند شریک من نبود درحالی نمیدانی خدادند شریک تو بود با ضریب ۹۰ به ۱۰ فقط فرقش این بود اون ۹۰ درصد کار میکرد و تو ۱۰ درصد ولی سود را موقع تقسیم ۹۰ به تو و ۱۰ را خودش برمیداشت. نه نه نه بزارید راستش را بگویم ۱۰۰به تو و ۰ را به خود میداد

یعنی صمد و بخشنده و بی نیاز
یعنی رفتن در کامال توحید و ایمان و شروع به عمل
یعنی قبل از عمل باد توحید داشت تا بتواند فرکانس بهشت و جهنم را خلق کنید
یعنی ایمان به روز قیامت و معاد
یعنی خدایی که یک منبع خالصصصص بخشنده در خود
یعنی یک(( لا اله الا الله ))
یعنی یک خدایی که فقط فقط فقط فقط بخشنده است و خود (( الا الله ))
یعنی تمام بهشت و جهنم که روز رستاخیز است یعنی تمام فرکانس های ارسالیش که نبوت است یعنی تمام اینها که با توحید باید عمل شود تا به بار بشیند…

بزارید برای شما یک جمله بگویم که در آن محو شوید جمله ای که در آن گسترش جهان از عدم است .میدانید هیچ یعنی چه ؟؟یعنی ((۰)) یعنی وجود ما از عدم یعنی خلق ما از هیچ و پس از گسترش ما خلق بهشت و جهنم در لحظه یعنی فرکانس هاو گسترش (( الرحمن )) در عرش خداوند یعنی او تمام بخشنده است و ۰ او و ۱۰۰ برای ما یعنی فقط بخشنده و فراگیر یعنی ایجاد بهشت جهنم اسما الله الرحمن در یک لحظه از عدم به درخواست وجود ما از عدم…
و سرانجام
این هیچ
این ((۰))
این سرآغاز خلقت هستی
این نقطه شروع گسترش جهان و جاری بودن قانون ،جاری بودن فرکانس جهنم و بهشت جاری بودن اسما الحسنی # در هر لحظه #
و این است اصل و آن ((نقطه)) ب بسم الله …..
.پاک و مقدس است خداوند رحمان و رحیم.
در آخر میگویم من محمد حسین هستم که در سن ۳۱ سالگی در او غرق شده ام .من کسی بودم که در جهنم افکارم گرفتار بودم و از بهترین شرایط به بدترین شرایط نزول کردم.من ۹ ماه پیش متولد شدم تولدی که من را با جهان و خدایی دیگر آشنا کرد که به واسطه دستان خداوند شخصی به اسم سید حسین عباسمنش…
من درگیر بودم با تمام وجودم باخشم و نفرت و کینه ام و هر روز از خداوندم دور میشدم و اورا کفر میگفتم.من قرآن را بارها خوانده بودم ولی جز اتش و خشم چیزی ندیدم و روز یکه سرب در دهان ما میریختند من خدارو یک دیووو میپنداشتم و خودم را قربانی در دستان اووو.ولی حالا من کی هستم .من یک رها شده دردستان او من یک اشک از لذت وصل او من یک ارامش محض من دیگر من نیستم من اووو هستم و بس.تمام روزم سپاسگزارم از او و اشک در هر لحظه از چشمانم جاری و نمیخواهم حتی یک لحظه وصل شوم به مردمی که سرتا پا شرک هستند مردمی که سرتاپا کفر میگویند و دروغ و ریا وجودشان را گرفته .من خودم را در تنهاییم یافتم من او را در تنهاییم دیدم.چه زیباست این تنهایی چه زیباست این خلوت با او چه زیباست گریه های شبانه چه زیباست حمد او …نمیتوانم بگویم حس خودم را ولی میتوانم بگویم که اگر در این حس غرق شوید سحرگاها و شب ها برای شما چقدر زیبا میشود ستارگان برای شما دست تکان میدهند و ماه برای شما میرقصد … زیبایی او بی انتهاست اگر درک کنید او را به عظمتش قسم در اقیانوس بیکرانی محو میشوید که فقط حالش را من میدانم و او می داند و بس…
.
نمی دونم واقعا نمیدونم از جمع ۱۰۰۰ نفری که به پست من هدایت میشوند چند نفر درک میکنند این جملات را ولی میدانم بیدلیل شما هدایت نشده اید به این مطالب به امید روزی که ما را مسخره نکنند و با سلام به جایگاه هم دیگر وارد شویم…
در این زمان شما میشوید ابراهیم خود در توحید عیسی خود در خلق محمد خود در پاکی و امینی موسی خود از عجایب عجیب زندگی برای ارامشت سلیمان خود ثروتمند و یوسف خود زیبا و مقام دار
اشک بریزید با این آگاهی و بتکانید قلبهایتان را با نگاه بر زیبایی های خداوند و غلبه کنید بر خود و هوی خود خداوند همواره غفور پوشاننده ساتر نازیبایی ها وهمواره در جریان و رحیم است.

پاک و منزه است خداوند الرحمن .ستایش او از عهده ما خارج ولی لذت ستایشش جاری .رب العالمینی که جهان را مسخر ما ساخت و کوها و دریا ها را بنا کرد و در آسمان ستون هایی قرار داد که به احساس ما قابل درک نیست بهشت او لقا در اوست و جهنمش حسرت هم صحبت نشدن با او در روز جزا.وجودی که از وجودش مارا پدید اورد و روحش را در ما جاری ساخت.چه زیباست محو شدن در خلق او و چه نازیباست کفر و ناسپاسی او.چه بی حساب میبخشد و چه حساب شده ما ناسپاسی میکنیم .بدی ما برای او یکی حسا میشود و خوبی ما برای او ده هااا بار …چه زیباست روزی که نور او مارا محو خود کند و ما باشیم و او باشد و عشق بازی ما با او.پروردگاری که مارا برای خواست ما از عدم به وجود اورد.

ما نبـودیم و تقـاضـامان نبود /٭/ لطف تو ناگفته‌ی ما می‌شنود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radiohast.com/?p=1360
محمد حسین
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

2 نظر در مورد تفسیر سوره حمد و اثبات قوانین وحدت جهانی (2)

دیدگاهتان را بنویسید

 1. سلام به استاد عزیزم
  واقعا اگاهی زیبا وعالی بود
  هذا من فضل ربی وسپاس از رب درون شما که این حجم از عشق واحساس شعف رو به ما میدین که شاید فقط کمی از درک شما رو ما میفهمیم ولی بازهم الحمدلله که در مسیر هستیم وتکاملمون رو طی میکنیم
  ان شاالله روزی میرسد که تجربهای عشق بازی شبانه با خداییمان رو براتون کامنت میکنیم🙏🌹

  6

 2. نمیدونم از این همه زیبایی و اگاهی و عشق چه بگویم فقط زبان قاصر است از وصف الرحمن .و الحمد لله که به این مسیر زیبا من رو هدایت کرد و لیاقت دریافت این زیبایی ها رو پیدا کردم دقیقا سه روز پیش بود که ازش درخواست کردم و من رو اجابت کرد که الان اینجام…فقط سه روزه که محو این اگاهی ها هستم و ساعت ها وقت میزارم و راجع به این اگاهی ها تفکر میکنم… بی نهایت سپاسگزارم از رب محمد حسین

  9