0
0

دو باور که از بدو تولد با ما شکل می گیرد (1)

1629 بازدید

«2 باور کمبود و عدم لیاقت مخرب ترین باورهای یک انسان از بدو تولد است که مانع رسیدن شما به  نعمت ها میشود با تغییر این 2 باور جریانی از ، نعمت ثروت، سلامتی ، روابط و… وارد زندگی شما میشود»

 

«بسم الله الرحمن الرحیم»

امشب مینویسم از آگاهی زیبا و ثقیلی که باب و درب ورود به تفسیر سوره حمد است در پست بعدی که ثابت کند قوانینی را که در تمام جهان برقرار و همواره در جریان است و انیشتن که ۳۰ سال برای اثبات آن زمان گذاشت که با آن قانون به قول خودش فکر خداوند را بخواند و در این حال و هوااا الهامش را من میدانم و او میداند و بس….
اگر مینویسم برای این است که بخوانید تامل کنید و تفکر کنید در آیات فرکانسی و عمق داری که هرچقدر در آن فرو رویم مست این کتاب شگفت انگیز و خارق العاده میشویم.کتابی که تمامی علوم بشر در آن نهفته است.پس بارها بخوانید این جملات را …کسانی که با من همراه هستند اگر اهل عمل باشند غربال میشوند اگر اهل خواندن باشند رفته رفته کم میشوند.پس تکامل میخواهد درک این آگاهی ها تکاملی که هر که قانونش رافهمید زندگی برای او لذت بخش ارام بخش و سرشار از آزادی گشت.

?خدایا گره از زبانم بگشا که تو هدایتم کردی به این آگاهی?الحمد الله … رب العالمین
برای درک این موضوع من در ۲ بخش تکمیل میکنم این آگاهی را.
برای شروع این بخش من اول باید یکسری کلمات را تفسیر کنم برای شما تا راحت تر شود درکش .
و بعد وارد داستان زیبای خلقت خود در این جهان میشویم.دوستان من وقتی شما وارد این فاز از الهامات بشوید میتوانید علومی که در قرآن امده است را پیشاپیش قبل از وقوعش پیش بینی کنید مثل جدول مندلیف در شیمی که عناصر را پیشبینی میکرد و جایش را تا موقع کشفش خالی میگذاشت.مثل عرم هدایت مثل علم وحی مثل علم القا مثل علم تغییر غریزه یک موجود مثل علم تلپورت مثل علم مسخ مثل علم اعداد و رموز اینکه چرا قران عربی است.من حرفهااااا دارم ولی تعداد همراهانم کم….
تفسیر اول کلمه ای است که در قرآن بارها تکرار شده و آن کلمه این است : ((کلمه_ت))

?سوره مبارکه نساء آیه ۱۷۱.
یا اهل الکتاب لا تغلوا فی دینکم ولا تقولوا علی الله الا الحق انما المسیح عیسی ابن مریم رسول الله وکلمته القاها الی مریم وروح منه فآمنوا بالله ورسله ولا تقولوا ثلاثه انتهوا خیرا لکم انما الله اله واحد سبحانه ان یکون له ولد له ما فی السماوات وما فی الارض وکفی بالله وکیلا
✅ای اهل کتاب! در دین خود، غلوّ (و زیاده روی) نکنید! و در باره خدا، غیر از حق نگویید! مسیح عیسی بن مریم فقط فرستاده خدا، و کلمه (و مخلوق) اوست، که او را به مریم القا نمود؛ و روحی (شایسته) از طرف او بود. بنابر این، به خدا و پیامبران او، ایمان بیاورید! و نگویید: «(خداوند) سه‌گانه است!» (از این سخن) خودداری کنید که برای شما بهتر است! خدا، تنها معبود یگانه است؛ او منزه است که فرزندی داشته باشد؛ (بلکه) از آن اوست آنچه در آسمانها و در زمین است؛ و برای تدبیر و سرپرستی آنها، خداوند کافی است.

در ایه بالا از اسم (( مسیح ، القا،کلمته)) استفاده شده است.
مسیح در تفسیر به معنای مسح شده پاک شده و تطهیر شده است.که در اینجا به وسیله خداوند است این تطهیر.
در این ایه از القا صحبت شده .القا به معنی بار دار کردن یک جسم یا انتقال اطلاعات یا امواج الکترو مغناطیس و …. بدون نیاز به اصطحکاک .
✅و کلمه ((کلمته)) که در هر جایی از قران آن را دیدین یعنی(( روح خداوند ))

?سوره مبارکه آل عمران آیه ۴۵.
اذ قالت الملائکه یا مریم ان الله یبشرک بکلمه منه اسمه المسیح عیسی ابن مریم وجیها فی الدنیا والآخره ومن المقربین
✅(به یاد آورید) هنگامی را که فرشتگان گفتند: «ای مریم! خداوند تو را به کلمه‌ای [= وجود باعظمتی‌] از طرف خودش بشارت می‌دهد که نامش «مسیح، عیسی پسر مریم» است؛ در حالی که در این جهان و جهان دیگر، صاحب شخصیّت خواهد بود؛ و از مقرّبان (الهی) است.
?سوره مبارکه اسراء آیه ۸۵.
ویسالونک عن الروح قل الروح من امر ربی وما اوتیتم من العلم الا قلیلا
✅و از تو درباره «روح» سؤال می‌کنند، بگو: «روح از فرمان پروردگار من است؛ و جز اندکی از دانش، به شما داده نشده است!»

یه توضیح تکاملی بدم روح خداوند همان نور و تفسیر سوره نور است که گفتم اگر خداوند میفرماید نور هدایت یعنی یک روح از خداوند است یعنی روح هدایت..!!!! خداوند بی نهایت روح است که در تفسیر سوره حمد میگویم ….

وچون در ایه های دیگر که این داستان را بازگو کرده اند و از کلمه ((یشا)) استفاده شده است نشان دهنده این است که ((القا )) در قوانین الهی ثبت است و این یک علم است که دراینده نزدیک یا دور به آن دست پیدا میکنند.در کل معنی و تفسیر ایه میشود:

✅قطعا عیسی پسر مریم است و اون روحی بود از سمت ما که به مریم (( القاااا )) کردیم و در ادامه میگوید که ((او روحی از طرف خداوند)) بود که تفسیر ما را اثبات میکند و توضیح میدهد.
پس ما تا اینجا به علم القا و تفسیر کلمه (کلمته)که معنی روح خدا را میدهد رسیدیم.
✅نکته ای خدمت شما عرض کنم که نه در این بحث میگنجد و نه مهم است که بدانید و در زندگی شما فایده ای ندارد مثل قوانین مشتق و انتگرال که بدرد هیچ کدام شما نخورد ولی تفکر کنید در اینکه مسیح با توجه به آیات قران کشته نشد و او به بالا برده شد و به سمت خداوند و آن شب که دستور قتلش را دادند شخصی که خیانت کرد متشابه مسیح شد و ایه ۱۵۷ و ۱۵۸ سوره نسا این را کاملا توصیح میدهد .و تنها پیامبری بود که ازدواج نکرد و به بالا برده شد و در هر چیزی میدمید به اذن الله زنده میشد.این تیکه از متن من برای اون دسته از کسانی است که مدارشون بالا تر است و متوجه میشوند من چه میگویم.بگذریم.
تفسیر کلمه بعدی کلمه ((شجره)) هستش که ما به اسم درختی میشناسیم که از آن درخت آدم میوه خورد و به زمین نزول کرد.باید بگویم باورش سخت است ولی اصلا درختی در کار نبوده است ((شجره)) در قران توضیح داده شده است ولی کسی توجه نکرده است.ما به رعد و برق هم میتوانیم بگوییم شجره بخاطر شکل درختی خود.
در قرآن شجره را توضیح داده است.یکی ((شجره طیبه و شجره ملعون))
به آیاتی که توصیح داده است توجه کنید.

? سوره مبارکه ابراهیم آیه ۲۴.
الم تر کیف ضرب الله مثلا کلمه طیبه کشجره طیبه اصلها ثابت وفرعها فی السماء
آیا ندیدی چگونه خداوند «کلمه طیبه» (و گفتار پاکیزه) را به درخت پاکیزه‌ای تشبیه کرده که ریشه آن (در زمین) ثابت، و شاخه آن در آسمان است؟
? سوره مبارکه ابراهیم آیه ۲۵.
توتی اکلها کل حین باذن ربها ویضرب الله الامثال للناس لعلهم یتذکرون
✅هر زمان میوه خود را به اذن پروردگارش می‌دهد. و خداوند برای مردم مثلها می‌زند، شاید متذکّر شوند (و پند گیرند)!
? سوره مبارکه ابراهیم آیه ۲۶.
ومثل کلمه خبیثه کشجره خبیثه اجتثت من فوق الارض ما لها من قرار
✅(همچنین) «کلمه خبیثه» (و سخن آلوده) را به درخت ناپاکی تشبیه کرده که از روی زمین برکنده شده، و قرار و ثباتی ندارد.
?سوره مبارکه ابراهیم آیه ۲۷.
یثبت الله الذین آمنوا بالقول الثابت فی الحیاه الدنیا وفی الآخره ویضل الله الظالمین ویفعل الله ما یشاء
✅خداوند کسانی را که ایمان آوردند، به خاطر گفتار و اعتقاد ثابتشان، استوار می‌دارد؛ هم در این جهان، و هم در سرای دیگر! و ستمگران را گمراه می‌سازد، (و لطف خود را از آنها برمی‌گیرد)؛ خداوند هر کار را بخواهد (در مشیت و علم خودش باشد) انجام می‌دهد!
و در آیه ای دیگر از این درخت صحبت میکند و این را بدانید ۱۰۰ درصدددددد وقتی خداوند آیه هایی را پشت هم یا کلماتی را پشت هم استفاده میکند میخواهد اون داستان را متذکر شود و یا درجه بندی الویت ها را بگویید و ترتیب بسیااار مهم است مثلا در ایه زیر از شجره صحبت کرده و سپس به بحث خلقت ادم صحبت کرده پس این نشان دهنده این است که منظور از این درخت چیست.
? سوره مبارکه اسراء آیه ۶۰.
واذ قلنا لک ان ربک احاط بالناس وما جعلنا الرویا التی اریناک الا فتنه للناس والشجره الملعونه فی القرآن ونخوفهم فما یزیدهم الا طغیانا کبیرا
✅(به یاد آور) زمانی را که به تو گفتیم: «پروردگارت احاطه کامل به مردم دارد؛ (و از وضعشان کاملاً آگاه است.) و ما آن رؤیایی را که به تو نشان دادیم، فقط برای آزمایش مردم بود؛ همچنین شجره ملعونه [= درخت نفرین شده‌] را که در قرآن ذکر کرده‌ایم. ما آنها را بیم داده (و انذار) می‌کنیم؛ اما جز طغیان عظیم، چیزی بر آنها نمی‌افزاید!»
?سوره مبارکه اسراء آیه ۶۱.
واذ قلنا للملائکه اسجدوا لآدم فسجدوا الا ابلیس قال ااسجد لمن خلقت طینا
✅(به یاد آورید) زمانی را که به فرشتگان گفتیم: «برای آدم سجده کنید!» آنها همگی سجده کردند، جز ابلیس که گفت: «آیا برای کسی سجده کنم که او را از خاک آفریده‌ای؟!»

خوب در آیه های سوره ابراهیم از (( کلمه شجره)) استفاده شده با توجه به تفسیر کلمه ((کلمته)) ما متوجه میشویم منظور خداوند روح خبثه و روح پاک داریم که در آیه ۲۷ ابراهیم توصیح میده این روح پاک همان افراد با ایمان هستند که ریشه های انها استوار است در این دنیا و اخرت .
زیااد وارد این بحث نمیشوم زیرا خیلی هنوز درک این موضوع را نکرده اید فقط بدانید طبق ایه های سوره ۶۰ و ۶۱ اسرا خداوند مارا بیم داده بود ولی ما طغیان کردیم.اون درخت یک فرکانس خبیث که همان ستمگری وظلم به خود است که همه ی ما قبل از ورود به این دنیا وارد دریچه اون شدیم که در پست های قبل به این دلیل بحث (( دریچه )) را باز کردم… و تضاد زندگی ابدی توسط شیطان در بهشت یا همان نجوا ذهن و ورود به دریچه این شجره و نزول به این دنیا.
این داستان فقط برای ادم نبوده و تک تک شپا این را تجربه کرده اید .و این یعنی عدالت خداوند و خداوند در ادامه براتون باز میکنم که می فرمایند ما هیچ ظلمی به شما نکردیم و شما خود به خود ظلم کردین.این بحث بسیاااار بسیار پیچیده و اصلا بدرد شما نمیخوره و مهم هم نیست بدانید و هر موقع وقتش شد متوجه میشوید موضوع مهم ما باورهای ریشه ای و رفع اونها است.پس خواهشا سوالی در مورد این بحث نپرسید خودم در اینده میگویم.

خوب این مطالب و تفسیر چند کلمه رو گفتم که برسیم به افرینش انسان و در ادامه به باور هایی که از بدو تولد با ما همراه هستند .پست اولی را بخوانید و متوجه شوید و سپس وارد این بحث شویم.لطفاااا بارها بخوانید تا در پست بعد راحت درک کنید .

«یا رب العالمین»

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radiohast.com/?p=1222
محمد حسین
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

0 نظر در مورد دو باور که از بدو تولد با ما شکل می گیرد (1)

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.