0
0

ذکر چیست ؟

4638 بازدید

 

ذکر چیست ؟

«ذکر یک عمل است با کانورتر های بدن شما  برای به ارتعاش در آوردن و به یاد آوردن فرکانسی که  باور صحیح  را در ضمیر ناخودآگاه شما تکرار کند و تبدیل به یک فرکانس دائمی برای شما شود»

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به دوستان زیبا و صمیمی ام

در ادامه درک قانون با قرآن این کتاب کوانتومی برای شما یک اگاهی دیگر مینویسم از ((ذکر))

امیدوارم از این آگاهی استفاده کنید.میخوام براتون یک قانون مهم رو بگم که انجامش منو واقعا شگفت زده کرده . این مبحثو به صورت علمی و قرانی باز میکنم تا از قانون درک بهتری پیدا کنید و بیشتر باورش کنید تا به عمل بی انجامد

امروز میخوام کلمه ذکر رو تشریح کنم و امیدوارم استفاده کنید از این اگاهی .

مترادف ذکر: یاد، یادمان، ورد، تذکیر، خطابه
برابر پارسی: گفتن، ((نرینگی))((این معنی نرینگی یادتون باشه حتما تا بهش برسیم))، نیایش، یاد، یاداوری،یادکرد، ستایش بارور کردن یعنی شما پشت سر هم هی به خودت یاد اوری کنی.
در معنای فارسی ذکر به نرینگی هم اشاره شده و در ایه زیر این هرچیزی رو جفت افریدیم ((منظور نر و ماده نیست منظور جفت بودنه))

?وَمِن کُلِّ شَیْءٍ خَلَقْنَا زَوْجَیْنِ لَعَلَّکُمْ تَذَکَّرُونَ» (الذاریات، ۴۹)
ترجمه: و از هر چیزى دو گونه [جفت] آفریدیم امید که شما عبرت گیرید.?((در اینجا از کلمه تذکرون هم استفاده شده دقت کنید))

از این آیه و خواندن ادامه بحث متوجه میشوید ذکر گفتن ۱ جفت است یکی موج حامل یکی موجی که روی اون سوار میشه و اتفاقات رو رقم میزنه!!!!!
در این قسمت که بحث یکم علمیه من تا جایــــــــی که شد آسونش کردم.امیدوارم چند بار بخونید مطلب قشنگ جا میفته برای شما.

در ایه ای خداوند میفرماید :

ای پیامبر ما برای زبانت قران را آسان کردیم با توجه قانون نسبیت انیشتن و سوره لیل و آیه هایی که در مبحث گرانش توضیح دادم و با توجه به این آیه:

?سوره مبارکه مریم آیه ۹۷.
فانما یسرناه بلسانک لتبشر به المتقین وتنذر به قوما لدا
و ما فقط آن [= قرآن‌] را بر زبان تو آسان ساختیم تا پرهیزگاران را بوسیله آن بشارت دهی، و دشمنان سرسخت را با آنان انذار کنی.?

هر قسمت از بدن ما گرانش تکاملی خودش رو داره.یعنی روی هر قسمتی که کار کنیم به صورت تکاملی گرانش و جذب اون قسمتو بالا میبریم و اون صفحه از ۰ درجه به ۱۸۰ درجه تمایل میدیم.در این آیه متوجه میشیم خداوند قران رو برای زبان حضرت محمد ص اسان کرد وگرانش بالا رفت و اطلاعات لیز خوردن به مرکز و سمت زبان حضرت.

این قسمت داشته باشید.میریم سراغ علم الکترونیک و امواج رادیویی.
یه توصیح اسان و روان از امواج رادیویی بدم بهتون .امواج رادیویی توسط صاعقه ها و اجرام کهکشانی هم تولید میشوند و از اول حیات به وجود اومده بوده ولی کشف و جهت دهی اون همین یکی دو قرن اخیر اتفاق افتاده بوده.
در اکثر سیستم‌های مخابراتی، اطلاعات با استفاده از امواج رادیویی منتقل می‌شوند. اطلاعات به روش‌های مختلفی موسوم به مدولاسیون (Modulation) )(((سوار کردن اطلاعات بر روی موج حامل که شما تصور کنید یک موج خام هستش))بر امواج الکترومغناطیسی نظیر رادیویی، مایکروویو، اپتیکی سوار شده و از طریق فرستنده ((در علم الکترونیک آنتن و برای درک قانون شما از طریق مغز یا همون ضمیر نا خودآگاهتون ارسال میکنید)) منتقل می‌شوند. اطلاعات ارسال شده، توسط آنتن گیرنده((سیستم جهان یا همان ما که در آیات قران خداوند می فرماید #ما#مثلا میگوید ما باران را نازل کردیم که نشان دهنده سیستمی بودن جهان است))، دریافت و پس از کدگشایی مدولاسیون به شکل اولیه (صوتی، ویدئویی، سیگنال‌های دیجیتالی (بیت‌ها) و …) ((در اینجا ما به صورت اتفاقات در مسیر زندگی و حقایق خودمون تجربش میکنیم))در می‌آیند.
پس از انجام عمل مدولاسیون (سوار کردن اطلاعات روی موج) ((با با ذکر گفتن و توجه این عملو انجام میدیم برای مغز))و عمل تقویت‌کنندگی((تکرار و تداوم گفتن ذکر وتوجه به زیبایی ها))، سیگنال مذکور متناسب با فرکانسی که دارد توسط کابل، موجبر، سیم یا …((توسط ذکر با چشم،ذکر با دست،ذکر با گوش ها، ذکر با زبان، دکر با قلب،ذکر با پاهاو…)) به آنتن ((مغز ما یا ضمیر ناخود آگاه ما))منتقل شده و در نتیجه تابش می‌شود((تابش شدن این فرکانس ها توسط باور های ما صورت میگیره که باورهای ما همانطور که گفتم یک موج خام هستش و ذکر های ما روی این باور حامل سوار و مدولاسیون میشوند و در انتها تابش میشوند )).
خوب یادتونه اول متن نوشتم خدا گفته هرچیزی رو جفت افریدیم در اینجا کاملا متوجه میشین ما یک موج خام ذهنی دارمی که از بچگی با ما متولد شده و حامل بوده و یک باورهای اشتباه که بزور به خورد این حامل دادند و جفت این موج خام این ذکر ها و باورهای ماست…جالب بود نه .?

تمام صحبت های بالا در آیه ۱۵۲ سوره بقره گفته شده

?سوره مبارکه بقره آیه ۱۵۲.
فاذکرونی اذکرکم واشکروا لی ولا تکفرون
پس به یاد من باشید، تا به یاد شما باشم! و شکر مرا گویید و (در برابر نعمتهایم) کفران نکنید!?

این ایه به تنهایی فرستنده و گیرنده بودن جهان رو اثبات میکنه.
خداوند میفرماید فرکانس بفرست تا فرکانستو پس بفرستم و بازتابش کنم….الله اکبر.یا الرحمن
و البته که اگر کلمه ذکر را سرچ کنید در قران میبینید بارها و بارها تکرار شده و مهم بودن این عمل رو یاداور میشه.
اینم یه گوشه پازل.میریم سراغ پازل بعدی:
در جهان سیستمی داریم به اسم سیستم انتروپی یا همون (بی نظمی) که در شیمی دبیرستان یا علوم راهنمایی حتما خوندین .در این قانون میگه جهان میل به بی نظمی داره .البته این بی نظمی نظم خودشو داره.
و این قانون در سیستم مغزی ما هم صادق و بخاطر همینه که ما اگر روی مغزمون کار نکنیم و باورامونو اصلاح نکنیم مغز ما رو به بی نظمی میره و میلش به اون سمته برای همین ما باید همش به یاد اوری و ذکر گفتن مشغول باشیم تا جهت بدیم به این سیستم و نزاریم مسیرش عوض بشه.مثل علف های هرز باغ که اگر نتراشیم و هرس نکنیم هی بلند میشه و جلوی رسیدن اب به درختان میوه رو میگیره و این قانون نشون میده درخت میوه هر جایی سبز نمیشه ولی علف هرز خودش خودرو درمیاد ولی درخت میوه رو ما خودمون توی باغ میکاریم و خودرو نیست.!!! و میل باغ به بی نظمی و رویش علف هرزه نه به رشد درخت میوه!!!!!!!!!!!!!((تامل کنید روی این جمله))
حالا میخوام پازل مطالب بالا رو بهم بچسبونم و براتون این متنو مینویسم و شما اگر از این قانون استفاده کنید مطمئــــــــــــــــن باشید نتیجه های حیرت آوری مشاهده میکنید من خودم گواه این موضوع هستم.مخصوصا مدولاسیون((بارور کردن موج حامل با توجه به خواسته هامون)) به روش نوشتن برای من و شاید مدولاسیون به روش صحبت کردن به روش شما یا دیدن به روش یکی دیگه هر کسی یه جور مدولاسیون ((تکرار ذکر))انجام بده و برای هرکسی یه بخش خیلی قوی تره که با تمرین خودتون متوجه میشین.
اول بدنید ذکر گفتن این نیست ۳۳ بار الله اکبر بگین یا …افکار گذشتگان .البته این ذکرها نام خداوند داخلش است و بهترین حالت روحی رو به شما میده و بسیار آرام کننده است من خودم مثلا ذکر یونسیه رو در روز خیلی میگم .((لااله الا انت سبحانک انی کنت و من الظالمین))
ولی ما با استفاده از این قانون میخوایم برسیم به ساخت باورامون و تابش نهایی اون به جهان و پاک کردن موج های اشتباهی که دوستان، جامعه، پدر و مادر به صورت ناخودآگاه روی موج حامل ما سوار کردن.پس باید طبق قانون انتروپی که مغز ما میل به بی نظمی و افکار بد و نجوا ها داره اون رو هولش بدیم سمت خوبی ها و زیبایی ها وچیزهایی میخوایم.و ابن کار با ذکر گفتن یعنی سوار کردن خواسته ها روی موج حامل ما که از بچگی پاک بوده ولی خوب الان باید فرمتش کنیم و موج تازه سوارش کنیم .
خوب تمریناتی که بهتون میگم و انجام بدین خیلی معجزه میکنه و اگرو اگر و اگـــــــــــــــــــــر انجام دادین و ۱۰۰ دردصد نتیجه گرفتین این زیر بنویسید تا همه یقینشون زیاد بشه به عمل به این قانون.مثل برنامه های اشپزی میزیم جلو.?
۱ عدد تسبیح
۱ عدد خودکار
۱ عدد دفتر
۱ عدد کاغذ هایی که چسب داره و برای نت استفاده میشه و میتونید روی دیوار یا ماشینتون بچسبونیدشون.
۱ عدد ماژیک رنگی باب سلیقتون که انرژیتونو اون رنگ زیاد میکنه.
خوب من برای مثال باور فراوانی و عزت نفسو اینجا چون تمرین میکنم براتون مینویسم و خودتون ایده بگیرید برای باورهای دیگتون.
در روز تسبیح همیشه توی دستتون و جیبتون باشه و پشت هم بگین مثلا برای باور فراوانی:
۱۰۰ بار بگین هر روز و هر روز پول و ثروت بیشتر میشود
۱۰۰ بار بگین هر روز و هر روز مشتری بیشتر میشود
نعمتهای خدا بی انتهاست
پول فراونه
ادمهای پولدار و ثروتمند انسان های خوبی هستند و…….
این ذکر ها رو حتمااااااا باید بنویسید یادتون باشه کتاب فرکانسی ما ((قران))می فرماید:

سوره مبارکه قلم آیه ۱.
ن والقلم وما یسطرون
به نام خداوند بخشنده بخشایشگر
ن، سوگند به قلم و آنچه مینویسند

پس بسیار معتبره نوشتن .یک جمله تاکیدی رو ۱۰۰ بار از روش بنویس و توجــــــــــــــــــــــــــــــه کن بهش
روی اون کاغذ های نت که گفتم میچسبن از کارهایی که کردی و موفق شدی بنویس و بچسبون روی دیوار اتاقت و با ماژیک رنگشون کن هر وقت نگاهشون کردی مثل کلمات انگلیسی که اگر توی روز از ۱۰ نفر بشنوی جا میافته اینم واست جا میافته که تو خیلیی خوبی بابااا ایولا من این همه کار کردم اینو ساختم اینو انجام دادم این غذای خوبو پختی این دستگاهوو ساختی این متنو نوشتی اعتماد به نفست میره بالا بالاتر اونوقت به ذکر گفتنت ادامه میدی با اشتیاق و حــــــــــــــــــــس خوب بیشتر.
روی همین کاغذا چنتا باور فراوانی رو بنویس بچسبون روی مثلا یه جای خاص ماشینت یا اتاقت یهو بهش نگاه کردی یادش بیفتی این خیلــــــــــــــــــــی مهمه.باور کنید این یهو دیدنا خیلی جا افتاده میکنه مطلبو توی ذهنت مثل قورمه سبزی که جا میفته.من خودم یه تمرین دارم که ماهی ۱ بار انجامش بدین شما .اونم اینه ۱ خودکار میخرم و توی اون روز اینقــــــــــــــــــــدر از نعمتهای خودم و چیزهایی خدا بهم داده مینویسم تا جوهرش تموم بشه این مثل روزه گرفتن میمونه این تمرین خیلی رشدتون میده یادتون باشه این تمرینو انجام بدین باور فراوانبتون خیلی شکوفا میشه.حتی از ناخن هاتون که بلند میشوند تشکر کن ۱ بار در ماه یا ۲ ماه یکبار هر وقت حسشو داشتی با عشق انجام بده .با عشق بنویسید تا اون ذکری که مینویسید بهترین فرکانس مثبت رو روی خودش حمل کنه برای سیستم جهان.منتظر نتایجتون هستم خیلی خوبه که شماهارو دارم و خداوند در لحظه به لحظه زندگی مارو تنها نمیزاره.شاد و موفق باشین.

?پ.ن:
من مطلبی رو که نوشتم دیدم یکم سنگین شده گفتم توی این پی نوشت یکم روان ترش کنم.
بحث موج رادیویی رو باز کنم.
مثلا وقتی شما رادیو رو روشن میکنی میبینی داره اهنگ پخش میکنه اینو بدونید به صورت ساده که یک موج فرستاده شده و یک اهنگم روی این موج سوار کردن پس ما ۲ تا موج داریم یکی موج اصلی که حمل کننده موج اون اهنگه هستش .مثلا ماهواره هایی که توی خونه ها هستش از ماهواره اصلی که در فضا هستش یک موجی رو دریافت میکنند و اون موج هم تصویر و هم صدا روش سوار شده .شما موج اصلی رو یک الاغ در نظر بگیرید موج صدا یا تصویرو باری که روی الاغ هستش اینجوری خیلی ساده شد دیگه.
حالا منظور من اینه که شما موج اصلی که تو مثال فرضی ما همون الاغه هستشو ضمیر نا خودآگاه ذهنت در نظر بگیر که به طور پیوسته در حال ارساله یک موج و فرکانس خام هستش و شما روی اون باور فراوانی کمبود و…. رو سوار کردی و داری به جهان ارسال میکنی.و طبق ایه هایی که در بالا نوشتم جهان به شما پاسخ میده.حالا برای اینکه ما این فرکانس که همیشه در حال ارساله رو بخوایم تغییر بدیم باید هی صدا ا تصویری که روش میزاریمو تغییر بدیم اگر میخوایم خوبی دریافت کنیم خوبی روش سوار میکنیم اگر بدی بخوایم بدی سوار میکنیم و دریافتشم که خودتون میدونید بدیه…یعنی ما با ذکرهایی که با قسمت های مختلف بدنمون میگیم این موج خام رو توسط این ذکرها بار دار میکنیم.مثلا عادت کردیم به دیدن زیبایی ها و این خودش ذکر چشم یا مثلا با دستمون یکیو کمک میکنیم و یا جملات تاکیدی می نویسیم این خودش ذکره
چه ربطی داشت حالا این به قانون گرانش ؟؟؟
ربطش اینه با ایه بالا که گفتم وقتی زبان ما یا دست ما یا چشم ما شروع کنه به ذکر گفتن و سوار کردن موج خوب روی موج اصلی و حامل ما که در ضمیر نا خود آگاه ما به طور پیوسته ارسال میکنه گرانش و جذب خوبی زبان ما زیاد میشه و فقط حرفهای گوهر بار دریافت میکنیم و می گوییم و انکات مثبت و خوب به سمت دست های ما چشم های ما زیان ما سرازیر و به قول قران آسان میشود..حالا این نیروی گرانشو بسط بدین به کل بدن ببینید ذکر گفتن با کل وجودت چقدر میتونه گرانشتو قوی کنه که به هرچی میخوای برسی.ذکر های فراوانی و گفتن جملات تاکیدی شاید اولش به ظاهر باحال نباشه ولی بعدش اتفاقات که رخ میده خیلــــــــــــــی جالب میشه داستان.و اون موقع قدرت خودتونو متوجه میشوید.اگر متوجه نشدین بازم توصیح میدم تا کامل درکش کنید ولی مطالب خدای منو پیوسته و سریالی دنبال کنید تا متوجه بشین قشنگ .فعلا دوستتون دارم

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radiohast.com/?p=2488
محمد حسین
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

5 نظر در مورد ذکر چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

 1. سلام به روح ماهتون دوستان خوبم
  سلام به محمد حسین عزیز گرامی و مهربون و دوست داشتنی
  سلام به رب محمد حسین که الرحمن روحیم.غنی وکریمه. غفور وقریبه و….
  این آگاهی ها و این علم از فضلش پروردگار من است
  که با فقط خواندنش من نتیجه گرفتم
  وبیس و علم تمرین را یاد گرفتم
  و اهمیت تمرین که با مغز ما چه کار میکند
  استاد خوبم قول شرف میدهم که تمرینها را با عشق انجام دهم و نتایج فوقالعاده ام را به شما و دوستانم اعلام کنم
  تشکر
  خدایا َشششششششکرت به خاطر همه نعمتها هایت
  شاد شاد شاد باشیم

  39

 2. به نام هدایتگر یکتا?
  سلااااااااام سلااااااااااام به دوستای نازنینم و استاد گلم امیدوارم دلتون پر باشه از احساس شکرگزاری و احساس(هذه من فضل ربی)??
  همش دنبال این می‌گشتم که چطوری باورهامو تغییر بدم،قبلا راه های تغییر باور رو از یه استاد دیگه شنیده بودم اما واسم جا نیفتاده بود و سوالم این بود فقط تکرار یک باور برای تغییرش کافیه یا ن حتی از قسمت کشکول هم سوال پرسیدم اما ارور میداد تا ی مدت بعدش بیخیال شدم تا اینکه خدا منو به این پست هدایت کرد ?(هذه من فضل ربی) و منو به جوابم رسوند.
  دوستای عزیزم من تازه شروع کردم به ذکر گفتن با صلوات شمار چون گفتن برای من خیلی حس بهتری داره?
  می‌خوام از نتیجه هام بگم براتون و بازم میام زیر این پست از نتایج بزرگترم میگم.
  از اینستاگرام و تلگرام و واتسپ پیشنهاد کار داشتم??یعنی دیگه برنامه نموند ک از اون طریق بهم پیشنهاد کار بشه??
  بدون اینکه من چیزی بگم پدرم منو برد تعویض پلاک و ماشینشو ب اسمم زد
  برای پیشرفت بیزینسی که به زودی استارتشو میزنم کلی ایده های پولساز به سمتم اومده و…
  اینا فعلا نشونه های خدای بزرگمه?هذه من فضل ربی⁦❤️⁩
  دوستای مهربونم حس میکنم ذکر گفتن با استفاده از کلام قدرت بیشتری داره چون اینجوری نجواها قطع میشه و ذهن متمرکز میشه روی کلماتی که استفاده میکنید.اما اما اما زمانی قدرتش زیاد میشه که با احساس خوب و توجه کردن به اون جمله و ذکری که میگید باشه اینجوری خیلی سریع نتیجه میگیرید و از همون روز اول نشونه ها میاد براتون⁦☺️??

  لحظه هاتون پر از شادی???

  14

 3. با سلام خدمت محمدحسین عزیز
  من تمرینایی رو ک میگید انجام میدم هر روز
  و اینکه هر شب و هر صبح ب پاورپوینت آرزوهامم نگاه میکنم ک این ذکر و از طریق دیدن انجام میدم
  فقط و فقط مشکل من این نجوا هاست
  ک اهمیت این کار ها و مترینا رو کمرنگ میکنه
  ممنون میشم
  برای کنترل ذهن هم تمرین دین با تشکر از شما

  9

  1. سلام به شما دوست عزیز امیدوارم لحظه هاتون پر باشه از شادی
   ذکر از طریق دیدن بسیار تاثیر گذاره اما به تنهایی کافی نیست چون شما از طریق شنیدن،رفتن به مکان های مختلف،صحبت کردن با دیگران و…تمام کارهایی که در طول روز انجام میدید درحال ذکر گفتن هستید مثلا دوستتون به شما زنگ میزنه و با شما دردودل میکنه شما با گوش دادن به حرف دوستتون ذکر منفی میگید و باعث ارسال فرکانس های منفی به ملکوت خداوند میشه و یا اینکه با حرف زدنتون راجب مشکلات باعث جذب مشکلات بیشتری میشین
   سعی کنید با خوراک مثبت دادن به ذهنتون نجواها رو کم کنید چون این نجواها هیچوقت قطع نمیشه اما میتونیم کمشون کنیم.
   شما میتونید با کلامتون ذهنتون و نجواهارو ساکت کنید اینجوری انرژیتونم بالا میره
   و راجب کنترل ذهن(تقوا) باید تمام تمرکزمون رو بزاریم روی صورت زیبای جهان و آدمهای اطرافمون.
   ما باید تلویزیون،سریال،اخبار،شبکه های اجتماعی که در راستای هدفمون نیستن حذف کنیم.
   ما باید آدمهایی که راجب مشکلات حرف میزنند رو حذف کنیم(شاید این افراد خانواده باشند اما نگران این موضوع نباشید چون وقتی شما روی باورهاتون کار میکنید خدا آدم های اطرافتون رو با شما هم فرکانس می‌کنه یا محیط شما رو تغییر میده)
   ما باید برای کنترل ذهن سعی کنیم کمتر غیبت کنیم،دروغ بگیم،حسادت کنیم و…
   باید سعی کنیم با گوش دادن فایل و یا توجه بر روی زیبایی ذهنمون رو تغذیه کنیم تا نجواها کمرنگ بشن و اینجوری میتونیم کنترل ذهن کنیم.
   شما باید مراقب ورودی های ذهنتون باشید تا ایمانتون قوی و قویتر بشه برای انجام تمارین.

   در پناه الله یکتا باشید?

   17

 4. سلام به شما استاد گرامی
  خدا رو شکر برای آگاهی های عالی تون.
  و بسیار سپاسگزارم از خداوند که در این مسیر در کنار شما قرار گرفتم.
  من این تمرین رو انجام خواهم داد و حتما بازخورد خواهم داد.
  و من الله التوفیق

  11