0
0

عمل به قانون در روابط عاطفی

4094 بازدید

خدا میگوید من درخواست درخواست کنندگان را اجابت میکنم، من سریع الاجابت هستم

 

هر انسانی از ۳جز تشکیل شده است یکی جسم یکی روح یکی ذهن.

که ذهن ارتباط بین جسم و روح رو برقرار میکند. وقنی یک خواسته ای مثل ازدواج در ما شکل میگیرد، بلافاصله، روح ما از نظر فرکانسی در فرکانس خواسته قرار میگیرد و به آن دسترسی دارد. این همانجاست که خدا میگوید من درخواست درخواست کنندگان را اجابت میکنم، من سریع الاجابت هستم. اما برای اینکه ما از نظر جسمی و فیزیکی هم به آن خواسته دسترسی داشته باشیم باید از نظر فیزیکی هم در شرایط زیر قرار بگیریم:
فرکانس خواسته ما= فرکانس روح ما= فرکانس منبع انرژی(خدا و… چون تمام چیزایی ک ما میخواهیم در اصل یک چیزه و آن قسمتی از خداست.)
اینجاست که میگویند باید با خواسته هماهنگ بشوی. در واقع هماهنگ شدن با خواسته همان هماهنگ شدن با منبع انرژی و خدا و رساندن فرکانسمان به آن سطح از ارتعاش لازم هست.به عیارت دقیقتر هماهنگ شدن با خواسته یعنی توجه کردن به هر چیزی که به ما احساس خوبی بدهد..
برای این هماهنگی شما باید کارهای زیر را انجام بدهید:
ویژگیهای دلخواه همسرتان را بنویسید در موردش فکر کنید، صحبت کنید.
دنبال آن ویژگیها در آدمهای اطرافتان بگردید و تحسینشان کنید. این یعنی به جهان اعلام میکنید من ازاین ویزگیها میخواهم
هر رابطه عاشقانه ای دیدید تحسین کنید و برایشان آرزوی خوشبختی کنید.
باید از خودتان و تنهایتان لذت ببرید. عاشق بودن با خودتان باشید.
بطور پیوسته باید در احساس خوب بمانید. حالا هرکاری ک به شما کمک میکند را انجام دهید.

 

بالاخره یه روزِ خوب میاد
در مورد رهایی؛
وقتی شما یک خواسته ای را دارید اگربترسید و نگران رسیدن یا نرسیدن باشید، یعنی قسمتی از توجه شما روی ناخواسته است. و این یعنی ارسال فرکانس نامناسب و دور شدن شما از خواسته. به هیمن خاطراست که میگویند نباید وابسته باشی و نچسبی ب خواسته هات و رها باشی
رها بودن ب معنای رها کردن خواسته نیست که برایت مهم باشد یا نباشد که به آن برسی.
اتفاقا شما باید برای خواسته تان شورو اشتیاق داشته باشید تا فرکانسهای مناسب ارسال بشود وآن انرژی بتواند بصورت خواسته تان شکل بگیرد. رها کردن ب معنی ،نگران نبودن و نترسیدن هست. اما وقتی میتوانید رها باشید که با تمام وجود ایمان داشته باشید که من خواستم و اجابت شد.
این همانجاییست که میگویند خدا همه کس را همه چیز میشود . فقط ب شرط ایمان

ما در زندگی هر خواسته ای در مورد اشیاء مثل ماشین ، خانه، شغل وهمسر و… داشته باشیم به محض اینکه از لحاظ فرکانسی با خواسته مان هماهنگ شویم یعنی به جایگاهی برسیم که نداشتن آن را متوجه نباشیم و از نبود آن چیز رنج نبریم بلکه کاملا از درون احساس کنیم که خواسته مان را داریم و بتوانیم موقع تجسم خواسته مان به احساس بینظیر و خوب دست پیدا کنیم، آن را دریافت میکنیم.

و اما در مورد روابط:

به این دلیل که انسانها هرکدام دارای فرکانس و افکاری مربوط به خودشان هستند و هرکدام به جهان هستی فرکانس ارسال میکنند اگر فرد خاصی را مد نظر داشته باشید برای ازدواج حتما باید آن فرد هم از لحاظ فرکانسی با شما کاملا هماهنگ باشد تا رابطه ی شما پایدار بماند و اما بهترین حالت در مورد ازدواج این است که دستان خداوند را باز بگذارید و در مورد ازدواج روی فرد خاصی تمرکز نداشته باشید بلکه فقط و فقط خصوصیات همسر مورد نظرتان را یادداشت کنید و به وضوح برسید که میخواهید همسر آینده تان دقیقا چه ویژگی هایی داشته باشد سپس آن ویژگی ها را تجسم کنید و به احساس خوب برسید یعنی تصور کنید با فردی ازدواج کرده اید که تک تک خصوصیات مورد نظرتان را دارد و از بودن با او در تصواتتان لذت ببرید و به احساس خوب برسید و اینقدر این حالت را تجسم کنید که به احساس بی نیازی برسید یعنی تصور کنید خداوند کاملا شما را به خواسته تان رسانده و مطمئن باشید در زمان مناسب خواسته تان را دریافت میکنید و سپس با این احساس خوب خواسته تان را رها کنید و با ایمان به خداوند زندگیتان را بسپارید و از تک تک لحظاتتان لذت ببرید. به این احساس میگویند هماهنگی با خواسته و رها کردن خواسته. اما اگر هنگامی که به خواسته تان فکر میکنید و آن را تجسم میکنید احساستان بد باشد و یا از نبود خواسته تان به احساس بد برسید و فقط شادی و حال خوب خود را وابسته به رسیدن به خواسته تان بدانید یعنی به خواسته تان چسبیده اید و فقط لذت بردن از زندگیتان در گرو رسیدن به این خواسته تان باشد در خلاف جهت خواسته تان در حال حرکت خواهید بود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radiohast.com/?p=5064
zahra.otari
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

2 نظر در مورد عمل به قانون در روابط عاطفی

دیدگاهتان را بنویسید

  1. با سلام و خسته نباشید به خانم اوتاری عزیز بسیار لذت بردم و قلم زیبایی دارید تمام مطالبی که در سایت می‌گذارید واقعا لذت بخش
    وآموزنده هستند و ذهن را به فکر کردن وامی‌دارد سپاسگزارم بابت این مطالب ارزنده و زیبا

    12