0
0

فرکانس شرک چیست

3219 بازدید

«شرک ،یکی از مهمترین سد ها در مقابل پیدا کردن خود درونی شماست .با فرمول زیر شرک های خود را شناسایی کنید و در زندگی عمل کنید به دانسته های خود واصلاح کنید ذهن خود را»

 

(بسم الله الرحمن الرحیم))
سلام عرض میکنم به رب وجود دوستان عزیزم…
قبلش بگویم از یک اتفاق زیبا:
در روز ارسال پست میخواستم آگاهی که در رابطه با این سوال بود را انتشار دهم اماااا احساس کردم در قلبم کمی خشم وجود دارد.آگاهی بود که از سراسر قرآن نشات گرفته بود و از توسل تا شفاعت را جوری اثبات میکرد که دیگر جای هییییچ بحثی نمی گذاشت و جوابی بود به اول و اخر تمام بحث های توسل و….
اما با رب خودم مشورتی کردم و دیدم کمی این حس که((حالا ببینم دیگه کی میخواد چی بگه )) با آگاهی همراه بود این من را نا آرام کرد از خدای درونم کمک خواستم و او من را به این نشانه هدایت کرد:

وَلَا یَأْتُونَکَ بِمَثَلٍ إِلَّا جِئْنَاکَ بِالْحَقِّ وَأَحْسَنَ تَفْسِیرًا
✅هیچ وصف و سخن باطلی بر ضد تو نمی آورند، مگر آنکه ما حق را و نیکوترین تفسیر را [برای در هم شکستن آن] برای تو می آوریم.

اشک ریختم و فهمیدم آگاهی قبل آگاهی بود از سر لج و خشم درونم…
سپس منتظر ماندم تا بر قلبم گفته شود سخن دوست تا برای شما بنویسد اووو….
و انتظار در نیمه شب به پایان رسید ومطلبی گفت بسیار زیبا بسیار سنگین و بسیار پر است از رحمت…
که اسمش را گذاشت:

اتمام حجت

امشب شما کدهایی از روحتان باز میشود که ۳ مسائله را بیان میکند:

۱:کد فرمول پیدا کردن شرک و استفاده آن در زندگی

۲:کد بخشندگی و روح کلمه ((الرحمن و الرحیم))

۳:رفع شدن اختلاف بین شما دوستان مخالف و موافق ،مذهبی و غیر مذهبی،سنی و شیعه ،خداپرست و یا کسانی که اصلا قبول ندارندخدا را و جاری شدن حق…

 

✅هر کس میخواهد این اتمام حجت و پست زیبای خدای من را بخواند اول از این منزلگاها باید رد شود و سپس شروع کند به خواندنش:

اگر میخواهی این مطلب را بخوانی خوب گوش کن

۱:وضو بگیر و واردش شو وبدان مطلبی مقدس است که با وضو شاید چراغ افکارت روشن شود که اگاهی در این کار است که شما نمیدانید…

✅۲: کفش های تعصبت را دربیاور و وارد جمع ما شو ما اینجا نیستیم تا اثبات کنیم عقاید را بهم ما دنبال حقیقت خداوند هستیم و نه دنبال اثبات حرف خود به هم و ذنجیر مذهب و فرقه ها را از روی دوش وگردنت بردار و در جلوی این منزلگاه رهایش کن و داخل شو…

احساس کن که کودکی هستی که در جایی به دنیا امده ای که نه شیعه است نه سنی نه وهابی نه اسلام نه مسیح نه یهود نه هیچ چیز دیگر تو یک انسان با افکار بدون دیدگاه پدرانتان و علوم قدیم سعی کن خودت را داخل این کالبد تصور کنی چون هر جوابی بدهی اول با این شرط بررسی میشود که تو ایا این جملات را از فطرت خود میگویی یا از زبان پدران و دانشی که اموخته ای از دیگران…پس با قران و فطرتت صحبت کن.

مبادا وارد این نشانه شوی در کالبد بعدیت:

سوره مبارکه سبأ آیه ۳۲.
قال الذین استکبروا للذین استضعفوا انحن صددناکم عن الهدی بعد اذ جاءکم بل کنتم مجرمین
✅(امّا) مستکبران به مستضعفان پاسخ می‌دهند: «آیا ما شما را از هدایت بازداشتیم بعد از آنکه به سراغ شما آمد (و آن را بخوبی دریافتید)؟! بلکه شما خود مجرم بودید!»

سوره مبارکه سبأ آیه ۳۳.
وقال الذین استضعفوا للذین استکبروا بل مکر اللیل والنهار اذ تامروننا ان نکفر بالله ونجعل له اندادا واسروا الندامه لما راوا العذاب وجعلنا الاغلال فی اعناق الذین کفروا هل یجزون الا ما کانوا یعملون
✅و مستضعفان به مستکبران می‌گویند: «وسوسه‌های فریبکارانه شما در شب و روز (مایه گمراهی ما شد)، هنگامی که به ما دستور می‌دادید که به خداوند کافر شویم و همتایانی برای او قرار دهیم!» و آنان هنگامی که عذاب (الهی) را می‌بینند پشیمانی خود را پنهان می‌کنند (تا بیشتر رسوا نشوند)! و ما غل و زنجیرها در گردن کافران می نهیم؛ آیا جز آنچه عمل می‌کردند به آنها جزا داده می‌شود؟!

✅۳:ما همه برادر و خواهر هم هستیم و این مطلب فقط در اینجا بیان میشود و نه در هیچ محفلی و قصد تغییر عقاید و مذهب و توهین نیست و فقط برای تفکر کسانی است که دنبال هدایت بودند و بس…

✅۴:اگر میخواهی اندیشه و تفکر کنی واردش شو ولی اگر میخواهی بخوانی مطلب را و سر سری آن را پشت گوش بیندازی و فقط دنبال جواب دادن باشی و تفکر نکنی؛ تفکری عمیق ،بدان خودت را داری خسته میکنی و من گوش خوبی برای تو نیستم….

✅۵: اگر مطالب را خواندی بدان تو داری گواهی را میخوانی و امضا میکنی که در روز رستاخیز نشانه هدایت تو بوده است پس با دقت هر چه تمام تر بخوانش که نشود انگشتهایت را با دندان گاز بگیری در آن روز و وارد این نشانه شوی:

سوره مبارکه فرقان آیه ۲۷.
ویوم یعض الظالم علی یدیه یقول یا لیتنی اتخذت مع الرسول سبیلا
✅و (به خاطر آور) روزی را که ستمکار دست خود را (از شدّت حسرت) به دندان می‌گزد و می‌گوید: «ای کاش با رسول (خدا) راهی برگزیده بودم!

✅۶:اگر کلید های بالا را اجرا نکنی کد این مطلب برای تو قفل است و هیچ وقت از روح تو قفلش باز نمیشود و مهر خورده بر قلب و گوش و چشمانت…

✅۷:این اولین بار است که این ایات را خداوند مینویسد برای قومی که تفکر کنند پس حقش را ادا کن و بارها بخوانش و بعد تفکر کن و بعد پاسخ بده …

✅۸:و دراخر یادت باشد ای دوست… که با کفر و شرک نمیرید که دیگر راه برگشت نیست و تا فی خالدون در ظلمات رها میشوید و میروی و میروی تا ابد در چاه ظلمات و رنج ها مثل امدن تو به این کالبد از بهشت بالابه جهنم فعلیت به همین راحتی و اسانی .و هیچ ولی و یاوری جز خداوند برای تو نیست

و دراخر بدان ما بال های هم برای پرواز هم به ملکوت و کالبد بعدی هم هستیم قدر خودت را بدان تا دیر نشده که ثانیه ای در این جهان بیش نیستی.
نشود در روز جدایی بخاطر تعصبات بخاطر پدرانتان بخاطر طرفداری از قوم وفرقه ای و بخاطر بهای اندکی خود را به هلاکت اندازی که بددددد هلاکتی است.

به یاد بیاور نشانه این ایه را که شریک قرار داده ای برای او مخلوقی را و دوزخ منتظرت است با صدایی مهیب و چشمانی خشمناک و غضبناک و تو وارد این نشانه مبادا شوی:

سوره مبارکه ملک آیه ۸.
تکاد تمیز من الغیظ کلما القی فیها فوج سالهم خزنتها الم یاتکم نذیر
✅نزدیک است (دوزخ) از شدّت غضب پاره پاره شود؛ هر زمان که گروهی در آن افکنده می‌شوند، نگهبانان دوزخ از آنها می‌پرسند: «مگر بیم‌دهنده الهی به سراغ شما نیامد؟!»

پس یادت باشد در حین شرک و کفر و ناسپاسی ات از نعمتهایش نمیری که جز آن خداوند غفور و رحیم و وهاب است و او دنبال کوچکترین نشانه زیبایی از توست که بیامرزد تورا تا برگردی به آغوش زیبایش:

✅إِنَّ اللَّهَ لَا یَغْفِرُ أَنْ یُشْرَکَ بِهِ وَیَغْفِرُ مَا دُونَ ذَٰلِکَ لِمَنْ یَششَاءُ ۚ وَمَنْ یُشْرِکْ بِاللَّهِ فَقَدِ افْتَرَىٰ إِثْمًا عَظِیمًا

✅خداوند (هرگز) شرک را نمی‌بخشد! و پایین‌تر از آن را برای هر کس (بخواهد و شایسته بداند) می‌بخشد. و آن کسی که برای خدا، شریکی قرار دهد، گناه بزرگی مرتکب شده است.

اگر از شرک مینویسم چون میخواهم قوانین هستی را برای شما روشن کنم نه اینکه من به شما بگویم توسل درست است یا فلان امام خوب است یا بد یا اصلا صدای ما را میشنوند یا خیر اصلا برایم مهم نیست که احدی از شما باور کند این حرفهارا یا نکند.خدای من میخواهد مسیر را به شما تذکر دهد این اگاهی بقدری سنگین است که از نوشتن خارج است و باید فرکانس صوت هم وارد شود و در فضای مجازی میخواهم درموردش صحبت کنم.این مسیر را برای شما مشخص تر میکند.چون آگاهی بسیاار بسیار طولانی است.

((شرک چیست )) اگاهی است که خداوندبه عنوان اتمام حجت بر قلب من نازل کرد و یکی از عظیم ترین آگاهی های خداوند من است…
پس با دیدی بسیااار بسیااار باز بخوانیدش ،،بخوانیدش با وضو…..
میخواهد کد هایی از شرک را باز کند برای شما از این کتاب کوانتومی تا درکی واضح تر از خدای خود داشته باشید این(( نیروی رب ))که چگونه کار میکند…
ببینید دوستان عزیزم خدای من اگر بخواهد برای شما اثبات کند که :
الحمد الله رب العالمین =
E=mc^۲
که ۱۰۰ ها صفحه باید بنویسم….
اگر بخواهد بگوید از اتم هایی که در حالت پایدار یا ناپایدار هستند در قرآن که ۱۰جلد کتاب میشود…

سوره مبارکه انعام آیه ۹۵.
ان الله فالق الحب والنوی یخرج الحی من المیت ومخرج المیت من الحی ذلکم الله فانی توفکون
✅خداوند، شکافنده دانه و هسته است؛ زنده را از مرده خارج می‌سازد، و مرده را از زنده بیرون می‌آورد؛ این است خدای شما! پس چگونه از حقّ منحرف می‌شوید؟!

سوره مبارکه انعام آیه ۹۶.
فالق الاصباح وجعل اللیل سکنا والشمس والقمر حسبانا ذلک تقدیر العزیز العلیم
✅او شکافنده صبح است؛ و شب را مایه آرامش، و خورشید و ماه را وسیله حساب قرار داده است؛ این، اندازه‌گیری خداوند توانای داناست!

سوره مبارکه انعام آیه ۹۷.
وهو الذی جعل لکم النجوم لتهتدوا بها فی ظلمات البر والبحر قد فصلنا الآیات لقوم یعلمون
✅او کسی است که ستارگان را برای شما قرار داد، تا در تاریکیهای خشکی و دریا، به وسیله آنها راه یابید! ما نشانه‌ها (ی خود) را برای کسانی که می‌دانند، (و اهل فکر و اندیشه‌اند) بیان داشتیم!

سوره مبارکه انعام آیه ۹۸.
وهو الذی انشاکم من نفس واحده فمستقر ومستودع قد فصلنا الآیات لقوم یفقهون
✅او کسی است که شما را از یک نفس آفرید! و شما دو گروه هستید: بعضی پایدار (از نظر ایمان یا خلقت کامل)، و بعضی ناپایدار؛ ما آیات خود را برای کسانی که می‌فهمند، تشریح نمودیم!

او اگربخواهد بنویسد از چگونگی شرایط جوی و چگونگی ایجاد آن در شهر ها که باید ۱۰۰ ها کتاب بنویسد…

✅اگر بخواهد بگوید که حالا حالا باید بگوید…

پس گوش کنید به حرفهایم من صلاح شما را میخواهم

من دلسوزی میکنم برای شما …ولی اعراض در من بسیار نیرومند است پس با من بحث های پوچ نکنید که صدایی نمیشنوید….

من شما را به توحید دعوت میکنم

اگر از توحید میگوید برای شما در اول یا اخر هر پست که من نمیگویم اوووو میگوید چون روز جریمه نزدیک است….
من مینویسم تا باز شود کدهای ذهن شما برای سعادت در این دنیا و دنیای دیگر که بودید داخلش وگرنه اصلا دوست ندارم ذهنم را از تحقیقاتم بردارم و وارد بحث های پوووچ با دیگران شوم …
اگر میگویم او غفور و رحیم است چون کدی است که باید به آن چنگ بزنید نه انکه دلخوش باشید او غفور و رحیم است چقدر متفاوت است این نگاه؟؟؟این نگاه شمارو وارد به عمق میکند چون با یک نظام هستی سروکار داری .

✅نظااااام هستی یعنی قانون هستی

این آگاهی بسیار بسیار بسیار سنگین است بارها بخوانیدش.

✅خدایا گره از زبان باز کن تا دوستانم پیامت را دریافت کنند✅
✅شرک چیست؟؟؟

قبل از اینکه بدانید شرک چیست اصلا باید ۲جفت بودن آیات قرآن را درک کنید.یعنی درک کنید که دیدگاه همه شما از کافر تا مسلمان از مسیحی تا اسلام از شیعه تا سنی همگی درست است فقط نتیجه ها متفاوت یعنی چی این جمله؟؟؟یک مثال بزنم:
اگر من از تفسیر سوره کوثر نوشتم با توجه به قانون و اثبات قانون با این سوره و یک شخص و اشخاص دیگری وارد میشوند و میگویند: ((این که شما گفتید این تفسیر برای قانون است اشتباهه و این تفسیر برای حضرت فاطمه س بوده است))برای این است که هم صحبت انها درست است و هم درک و تفسیر خدای من.
پس این وسط چه شخصی درست میگوید؟؟؟

جواب این است:
همه ی ما داریم درست میگوییم هم مخالفان این مبحث هم موافقان

پس تفاوت کجاست؟؟
تفاوت آنجاست که تمام مخلوقات و نشانه های خداوند که نیروی (( رب)) در آن در جریان است حتی کلمات قرآن ۲ جفت دارند ۲ جفت تو در تو….((بسیار سنگین است بارها بخواندیدش))
تفاوت اینجاست که انها فقط لایه اول قرآن یا کلا نشانه های خداوند را دارند میبیند یعنئ ظاهر قران را.
و خدای من لایه های بعدی آن را.
برای همین است که دیگران میگویند این تفسیر اشتباه است و حرف ما درست است واین برای این است که یک لایه دیگر از قرآن را دارد مینویسد خدای من برای شما.
برای همین است که خداوند در سوره نور خودش را واضح توضیح میدهد.و لایه لایه بودنش را توضیح میدهد.((تفسیرش را زیر پست سوره کوثر نوشته ام))

✅اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ مَثَلُ نُورِهِ کَمِشْکَاهٍ فِیهَا مِصْبَاحٌ ۖ الْمِصْبَاحُ فِی زُجَاجَهٍ ۖ الزُّجَاجَهُ کَأَنَّهَا کَوْکَبٌ دُرِّیٌّ یُوقَدُ مِنْ شَجَرَهٍ مُبَارَکَهٍ زَیْتُونَهٍ لَا شَرْقِیَّهٍ وَلَا غَرْبِیَّهٍ یَکَادُ زَیْتُهَا یُضِیءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ ۚ نُورٌ عَلَىٰ نُورٍ ۗ یَهْدِی اللَّهُ لِنُورِهِ مَنْ یَشَاءُ ۚ وَیَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ لِلنَّاسِ ۗ وَاللَّهُ بِکُلِّ شَیْءٍ عَلِیمٌ ﴿٣۵﴾

خدا نور آسمان ها و زمین است؛ وصف نورش مانند چراغدانی است که در آن، چراغ پر فروغی است، و آن چراغ در میان قندیل بلورینی است، که آن قندیل بلورین گویی ستاره تابانی است، [و آن چراغ] از [روغن] درخت زیتونی پربرکت که نه شرقی است و نه غربی افروخته می شود، [و] روغن آن [از پاکی و صافی] نزدیک است روشنی بدهد گرچه آتشی به آن نرسیده باشد، نوری است بر فراز نوری؛ خدا هر کس را بخواهد به سوی نور خود هدایت می کند، و خدا برای مردم مثل ها می زند [تا حقایق را بفهمند] و خدا به همه چیز داناست. (۳۵)

و نیز برای همین است که در ایه۷ ال عمران از ۲ دسته صحبت میکندیعنی کسانی که یک برداشت دیگر از کسانی که در علم رسوخ میکننددارند که رسوخ در قران با تکااااامل است

✅هُوَ الَّذِی أَنْزَلَ عَلَیْکَ الْکِتَابَ مِنْهُ آیَاتٌ مُحْکَمَاتٌ هُنَّ أُمُّ الْکِتَابِ وَأُخَرُ مُتَشَابِهَاتٌ ۖ فَأَمَّا الَّذِینَ فِی قُلُوبِهِمْ زَیْغٌ فَیَتَّبِعُونَ مَا تَشَابَهَ مِنْهُ ابْتِغَاءَ الْفِتْنَهِ وَابْتِغَاءَ تَأْوِیلِهِ ۗ وَمَا یَعْلَمُ تَأْوِیلَهُ إِلَّا اللَّهُ ۗ وَالرَّاسِخُونَ فِی الْعِلْمِ یَقُولُونَ آمَنَّا بِهِ کُلٌّ مِنْ عِنْدِ رَبِّنَا ۗ وَمَا یَذَّکَّرُ إِلَّا أُولُو الْأَلْبَابِ ﴿٧﴾

اوست که این کتاب را بر تو نازل کرد که بخشی از آن کتاب، آیات محکم است [که دارای کلماتی صریح و مفاهیمی روشن است] آنها اصل و اساس کتاب اند، و بخشی دیگر آیات متشابه است [که کلماتش غیر صریح و معانی اش مختلف و گوناگون است و جز به وسیله آیات محکم و روایات استوار تفسیر نمی شود] ولی کسانی که در قلوبشان انحراف [از هدایت الهی] است برای فتنه انگیزی و طلب تفسیرِ [نادرست و به تردید انداختن مردم و گمراه کردن آنان] از آیات متشابهش پیروی می کنند، و حال آنکه تفسیر واقعی و حقیقی آنها را جز خدا نمی داند. و استواران در دانش [و چیره دستان در بینش] می گویند: ما به آن ایمان آوردیم، همه [چه محکم، چه متشابه] از سوی پروردگار ماست. و [این حقیقت را] جز صاحبان خرد متذکّر نمی شوند. (۷)

✅شما از جهل زمانی به سمت رسوخ در قرآن وعلمش شروع کنید به تحقیق در آگاهی ها هی و هی وهی غرق تر میشوید که البته تکامل دارد…
آیا آگاهی های اولیه من را خوانده اید؟؟آیا ۹ ماه پیش من را دیده اید؟
ایا ندیدین من از صفر و از بدترین ها شروع کردم؟؟
این است قدرت تکامل و فیبوناچی
نمیخواستم این هارو بنویسم ولی یک مثال میزنم که متوجه دیدگاه لایه های مختلف شوید.در زمینه این آِیه:
اونایی که در بحث توسل به سراغ پارچه حضرت یوسف میروند و میگویند یوسف به یک پارچه توسل کرد.این دید اولیه و لایه اولیه قران است ودرست است.کاملا هم درست است…((در انتهای آگاهی متوجه میشوید چرا درست است))
خوب بحث اصلی و بعد و کالبد و لایه بعدی این آیه چیه ؟؟
ببینید این یک اگاهی هستش خوووووب گوش کنید.

ما در قران علمی داریم به اسم علم القا
در بحث های معجزه از این علم بارها استفاده شده در قرآن این ایات رو ببینید:

(((وَأَلْقِ))) عَصَاکَ ۚ فَلَمَّا رَآهَا تَهْتَزُّ کَأَنَّهَا جَانٌّ وَلَّىٰ مُدْبِرًا وَلَمْ یُعَقِّبْ ۚ یَا مُوسَىٰ لَا تَخَفْ إِنِّی لَا یَخَافُ لَدَیَّ الْمُرْسَلُونَ ﴿١٠﴾
✅و عصایت را بیفکن. پس وقتی آن را دید که تند و شتابان حرکت می کند، گویا ماری باریک و تیزرو است، پشت کنان رو به فرار گذاشت و به پشت برنگشت. [ندا رسید:] ای موسی! نترس که پیامبران [به سبب دارا بودن مقام عصمت و پاکی از گناه،] نزد من نمی ترسند، (۱۰)

✅فَلَمَّا أَنْ جَاءَ الْبَشِیرُ (((أَلْقَاهُ))) عَلَىٰ وَجْهِهِ فَارْتَدَّ بَصِیرًا ۖ قَالَ أَلَمْ أَقُلْ لَکُمْ إِنِّی أَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَ
✅امّا هنگامی که بشارت دهنده فرا رسید، آن (پیراهن) را بر صورت او افکند؛ ناگهان بینا شد! گفت: «آیا به شما نگفتم من از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید؟!»

✅یَا أَهْلَ الْکِتَابِ لَا تَغْلُوا فِی دِینِکُمْ وَلَا تَقُولُوا عَلَى اللَّهِ إِلَّا الْحَقَّ ۚ إِنَّمَا الْمَسِیحُ عِیسَى ابْنُ مَرْیَمَ رَسُولُ اللَّهِ وَکَلِمَتُهُ ((((أَلْقَاهَا)))) إِلَىٰ مَرْیَمَ وَرُوحٌ مِنْهُ ۖ فَآمِنُوا بِاللَّهِ وَرُسُلِهِ ۖ وَلَا تَقُولُوا ثَلَاثَهٌ ۚ انْتَهُوا خَیْرًا لَکُمْ ۚ إِنَّمَا اللَّهُ إِلَٰهٌ وَاحِدٌ ۖ سُبْحَانَهُ أَنْ یَکُونَ لَهُ وَلَدٌ ۘ لَهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ ۗ وَکَفَىٰ بِاللَّهِ وَکِیلًا
✅ای اهل کتاب! در دین خود، غلوّ (و زیاده روی) نکنید! و در باره خدا، غیر از حق نگویید! مسیح عیسی بن مریم فقط فرستاده خدا، و کلمه (و مخلوق) اوست، که او رابه مریم القا نمود؛ و روحی (شایسته) از طرف او بود. بنابر این، به خدا و پیامبران او، ایمان بیاورید! و نگویید: «(خداوند) سه‌گانه است!» (از این سخن) خودداری کنید که برای شما بهتر است! خدا، تنها معبود یگانه است؛ او منزه است که فرزندی داشته باشد؛ (بلکه) از آن اوست آنچه در آسمانها و در زمین است؛ و برای تدبیر و سرپرستی آنها، خداوند کافی است.

✅قَالُوا مَا أَخْلَفْنَا مَوْعِدَکَ بِمَلْکِنَا وَلَٰکِنَّا حُمِّلْنَا أَوْزَارًا مِنْ زِینَهِ الْقَوْمِ فَقَذَفْنَاهَا فَکَذَٰلِکَ(( أَلْقَى)) السَّامِرِیُّ ﴿٨٧﴾
✅گفتند: «ما به میل و اراده خود از وعده تو تخلّف نکردیم؛ بلکه مقداری از زیورهای قوم را که با خود داشتیم افکندیم!» و سامری اینچنین القا کرد…
و برای آنان مجسّمه گوساله‌ای که صدایی همچون صدای گوساله (واقعی) داشت پدید آورد؛ و (به یکدیگر) گفتند: «این خدای شما، و خدای موسی است!» و او فراموش کرد (پیمانی را که با خدا بسته بود)!

✅فَأَخْرَجَ لَهُمْ عِجْلًا جَسَدًا لَهُ خُوَارٌ فَقَالُوا هَٰذَا إِلَٰهُکُمْ وَإِلَٰهُ مُوسَىٰ فَنَسِیَ ﴿٨٨﴾
✅پس برای آنان مجسمه گوساله ای که صدای گاو داشت بیرون آورد، آن گاه [او و پیروانش] گفتند: این معبود شما و معبود موسی است که [موسی آن را] فراموش کرد [به این خاطر برای طلب معبود به طور رفت.] (۸۸)

همین الان یک مقدار از این علم کشف شده و با توجه به قانون فیبوناچی این علم بیشتر وبیشتر کشف خواهد شد مثلا الان شما موبایل خود را به صورت بی سیم میتونید با توجه به القا مغناطیسی باتریشو شارژ کنید.داخل موتور های الکتریکی هم از این علم استفاده میشود .حالا همین علم در تمااام علوم وجود داره و شاید بعدا در زنان و زایمان هم استفاده شودو همچنین در تبدیل اجسام وووو اینها یک علم است.
همین الان یک شخصیو از زمان حضرت عیسی ع بیارید این زمانه تمام امکاناتی که در دست شماست برای او یک معجزه حساب میشه.مثلا اون شخص بیاد اینجا یک بمب هسته ای رو انفجارشو از نزدیک بیینه احتمال بیهوش شدنش زیاده چون برای او این یک معجزه هستش .مثل شما در برابر مثلا ۱۰۰۰ سال دیگه .
خوب پس ببینید یوسف در این ایه هم از القا استفاده کرد و یعقوب میگوید به من علمی خداوند اعطا کرده که شما ازش بیخبرید.
در همین بحث توسل ،در ایه دیگر یوسف به دوست زندانیش توسل کرد و درخواست شفاعت از عزیز مصر را کرد و ۷ سال اضافه شد به زندانیش.
چرا چون یوسفشرک ورزید و نتیجه شرک را داخل کتاب نوشته :

عقب افتاددددن کارها و پیچ خوردنش

فکر میکنم لامپ ها روشن شد ولی ادامه دهید با خدای من…

شرک چیست:
روح کلمه شرک یعنی ((سدی)) برای نیرووی هدایت

این روح کلمه شرک است یک لایه دیگر …فراتر از ترجمه الان قران که میگوید شرک یعنی همتا قرار دادن برای خدا….
کدها باز تر میشود گوش هایتان را تیز کنید اگر‌میخواهید بدانید چراااا قانون کار نمیکند اگر تمرین میکنید.
مثالی بزنم:
زمانی که شما در اداره ای وارد میشوید ومیخواهید یک نامه ای امضا کنید چه در جهت درست چه در جهت نادرست.
اگر نیروی شیطان که فرکانس ترس نزدیک ترین فرکانس به شیطان است وارد میشود.
اگر شما به این شخص نامه را بدهید و او امضا نکند و بگویید (( دیگر کار تمام است و دیگر هیچکسی نمیتواند کمکم کند)) شما وارد کالبد غم میشوید …جمله ای که اتش میبارد ازش جمله ای که اسمانها و زمین را میلرزاند.
چون شما از نیروی رب وجه و صورت خود را برداشتید و وجه و چشمان و دید خود را بر دستان نشانه ومخلوق خدا خیره کردید ودر عمل خود شرک ورزیدین .یعنی ترسیدین و این ترس از این بود که نامه امضا نشود و نیروی رب را کنار گذاشتین.
خوب میخواهد یک لایه و وجه دیگر سوره حمد را به شما نشان دهد حواستان را جمع تر کنید با خدای من همراه باشید.

✅إِیَّاکَ نَعْبُدُ وَإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿۵﴾
[پروردگارا!] تنها تو را می پرستیم وتنها از تو کمک می خواهیم. (۵)

✅اهْدِنَا الصِّرَاطَ الْمُسْتَقِیمَ ﴿۶﴾
ما را به راهِ راست راهنمایی کن. (۶)

✅صِرَاطَ الَّذِینَ أَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ غَیْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَیْهِمْ وَلَا الضَّالِّینَ ﴿٧﴾
راه کسانی به آنان نعمتِ عطا کردی، نه آنان که مورد خشم توهستند و نه گمراه اند. (۷)

خوب اول میگه داستان شرک نورزیدن اینه تنها تورو میپرستم و تنها از تو یار ی میجویم این دستور عمل متضاد شرکه که خوب کلی هستش.
و در ایه بعدی میگه اگر شرک نورزی هدااااایت میکنم تورا به سمت نعمت
و اگر شرک بورزی هدایت میشی به کالبد دیگر هدایت یعنی نقطه مقابلش فرکانس ولاالضالین همان فرکانس ونور هدایت است اماااااا از جنس ظلمات و گمراهی یعنی جفت دوم نور هدایت یعنی کالبد زشت هدایت یعنی همان ۲ وجهی بود نور یعنی همان آزمایش ۲ وجهی بودن نور که گفتم مطالعه کنید.
و در نشانه های این دنیا و آن دنیا ظاهر میشود.همان کالبد هایی که قران نوشته است از عذاب.

✅حالا این شرک چه ربطی دارد به فرکانس هدایت و رسیدن به خواسته خوب و بد اصلا چه ربطی دارد به سرعت رسیدن به خواسته؟؟؟
تمام داستان همین است.مغزتان میپاشد از هم……

حالا چون این کار را کردید چه اتفاقی میافتد.لایه بعدی درک از این آِیه را میخوانید:

✅وَإِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ ۖ أُجِیبُ دَعْوَهَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ ۖ فَلْیَسْتَجِیبُوا لِی وَلْیُؤْمِنُوا بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ ﴿١٨۶﴾
✅هنگامی که بندگانم از تو درباره من بپرسند، [بگو:] یقیناً من نزدیکم، دعای دعا کننده را زمانی که مرا بخواند اجابت می کنم؛ پس باید دعوتم را بپذیرند و به من ایمان آورند، تا [به حقّ و حقیقت] راه یابند [و به مقصد اعلی برسند]. (۱۸۶)

وقتی میگوید((اجابت می کنم)) یعنی میگوید من جوابم همواره مثبت هم به درخواست کار خوب و هم درخواست کار بد…
بعد میگه من دعوتت میکنم .دعوت نیروی رب با نورو فرکانس هدایت است.
هدایتی برای شما میفرستم نیروی هدایت یک نور است نور ۲ وجه دارد زیبا و نازییا ..
پس خدا دارد کد میدهد .و میگوید من که نیروی رب هستم فقط تو را کمک میکنم برای رسیدن به خواسته اتتت.حتی فرمان (( یرید)) هم در قران به اختیار و مشیعت(ش یء) شماست اینقدر در مشیعت سعی و اصرار میکنید که فرمان(( یرید)) صادر میشود .
پس نیروی هدایت برای دزد هم می رود و برای یک ادم خوب هم میرود.هم یک پولدار خوب داریم هم یک پول دار بد.
هم فقیر خوب داریم هم فقیر بد…
همه چیز نسبی است.
خوب پس نیروی رب یک نور هدایت برای شما میفرستد.خوب گوش کنید اینجاشو:
وقتی نیروی و نور هدایت سرازیر شود اگر شما ترس داشته باشید که ترس یعنی همان(( سد)) شرک نمیزااااارد نیروی هدایت جاری شوددددد و وقتی نیروی هدایت جاری نشود شما به خواسته خود نمیرسید برای همین وارد فرکانس بر عکسش میشوید و وارد فرکانس و کالبد نازیبا هدایت یعنی نور و فرکانس گمراهی و نازیبایی میشوید.یعنی آب سد که همان هدایت است سرریز میوشود از سد ترس و گمراهی میشود مسیرش…
برای همین کسانی که توسل جز خدا میکنند یعنی شرک میورزند دائم توسل میکنند و جواب هم میگیرند…چرا؟؟ هم مدار هاجوابش را به من بگویید در زیر این پست…
لا اله الا الله
خوب وارد تعریفی از شرک میشویم که بسیار بسیار متفاوت است .این یک فرمول برای پیدا کردن شرک است .این فرمول را حفظ کنید و در زندگی خودتون اجراش کنید تا لایه به لایه وارد توحید شوید و منزل هارا رد کنید.بماند….
ببینید زمانی که شما از کسی ،چیزی،شی ای،شخص معتبر با ایمان عارف زاهد راهب یا یک ادم مهم خلاصه… یا یک کلمه دعا حتی ….((منظور خود مخلوق ونشانه ))
چیزی درخواست میکنید چنین سیستمی به وجود می اید .من دقیق مینویسم حوصله بحث و کلنجار رفتن هم ندارم پس با من دیگر راجبش صحبت نکنید که ایا تو راست میگی یا خیر موسی به دین خود عیسی به دین خود تمام. من آیه و مینویسم میریم جلو باهم تا کد ها باز بشه.اگر خواستین تفکر کنید…نخواستین هم من میگویم سلام بر شما و اعراض…
✅زمانی که یک درخواست یا تضاد برای شما ایجاد میشود خداوند به سرعت پاسخ میگوید و یک (( نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــور هدایت)) برای تو میفرستد

نور ۲ وجه دارد که در هدایت یک کالبدش نازیبا یا همان گمراهی است و کالبد دیگرش زیبا و همان صراط مستقیم است.عنی راه اسان.یادتونه توی مثلث ها نزدیک ترین راه وتر بود همان قانون حمار …پس به قول این ایه کجو معوج نشین.
✅الَّذِینَ یَصُدُّونَ عَنْ سَبِیلِ اللَّهِ وَیَبْغُونَهَا عِوَجًا وَهُمْ بِالْآخِرَهِ کَافِرُونَ
✅همانها که از راه خدا بازمی‌دارند، و (با القای شبهات) می‌خواهند آن را کج و معوج نشان دهند؛ و آنها به آخرت کافرند!»

خوب این هدایت با توجه به شرک شما مسیرش از اسان به سخت کشیدگی دارد و هیچ کدام از ما توحید کامل نداررریم ولی باید هی به خلوص این توحید اضافه کنیم((.مثل علم شیمی که یک ماده ۹۹ درصد با ۹۹.۹۹ درصد کارایی و تاثیر گذاریش زمین تا اسموووون فرق داره فرق کارایی خوب و بدشون ۹۹ صدم درصده نه ۹۹ درصد افتاد؟؟…))
خوب اگرررر شما طی درخواستتون از نیروی(( رب ))
به ترسی خفی برخوردید بدونید شرک داره وارد میشه مثال بزنم بهتر متوجه بشین:
مثلا شما یک درخواست از خدا دارید که خدایا به من فلان چیزو بده.
خوب در مسیر همین فکری که دارید میکنید در میلیاردم ثانیه در حین همان درخواست که داره میگذره شما یه راه انحرافی توی خواستت شکل میگیره وکج و معوج میشه اوووون همان نجوا یا دست کاری فرکانس شیطان است…
ریشه انحراف یا شرک از ((ترس)) است.خوب گوش کنید خیلی مطلب ریز است.
حالا اینجا که من دارم صحبت میکنم دارم شما رو میبرم در فاصله زمانی بین ۰تا ۱ میلیاردم ثانیه.
پیش خودت میگی

 

✅ نکنه خدا از من قبول نکنه من که گناه کارم …اینجارو داشته باشید((یک احساس گناه و یک ترس ))

✅نکنه صدای منو خدا نشنود…. دوباره یک ترس دیگر و عدم لیاقت

✅اصلا من که ابرویی ندارم پیش خدا .بزار برم از یکی دیگه این درخواستو بخوام که ابرو داره چون اینجوری کارررم راحتر انجام میشه مسئولیتشم از سرم باز میکنم
 تازه کااارم هم سریع تر انجام میشه… دوباره ترس و عدم عزت نفس

((حالا بعصی از افراد که انشاالله هدایت بشوند میگویند ما که درخواستی نداریم از افراد و پیشوایان دین اونا چون عزیز هستند ما از اون ها میخواهیم که دعا کنند برای ما تا هم زودتر به مقصد برسیم هم چون اونا ابرو دارند کار ما انجام بشه اونا فقط دعا میکنند ما فقط از خدا میخواهیم اونا دعا کننده برای ما هستند))

خوب در این تفکر شیطان بسیار بسیااار ریز وارد شده و طوری منظره و گفتار را زیبا جلوه داده است که شمارا به صورررت فیبوناچی وارد شرک های بزرگ تر میکند.
خوب بریم توی بعد این مثالی که الان زدم.زمانی بین ۰ تا ۱ میلییاردم ثانیه.

✅تو درخواستی داری از رب .میگویی یا رب به من فلان چیزو بده دوباره شیطان وارد میشود و فرکانس نجوا را تزریق میکند.
پیش خودت میگویی من که با پیشوایان کاری ندارم فقط از اونها درخواست میکنم که اونها در مقابل خدا برای من طلب کنند.(من از منظر قانون دارم بررسی میکنم پس باز برای من ۲۰ صفحه تایپ نکنید که تو داری اشتباه میگی این دیدگاه منه هرکسی به دل و روحش نشست اجرا کند هرکسی هم که ننشست اصلا بگذرد و سلام ما بر او.تمام))
در اینجا دلیل ایجاد این راه حل برای چیست؟؟
با خودمون که تعارف نداریم داریم کالبد شکافی میکنیم بحث را هر کسی میزان خودش است برای همین اسلام دینی فرکانسی دینامیکی و منعطف است و حالت استاتیک ندارد.

✅شما میای اینجا میگی بزار از اونا بخوام چون میترسی که

۱:من صدام ضعیفه پیش خدا ((اعتماد به نفس پایین و ترس))

۲:درخواستت مستجاب نشه ((ترس))

۳:دیر انجام بشه((ترس))

۴:ازمن شنیده نشه(ترس)

✅و محلول سم شرک تزریق میشود در درخواست شما…

و ریشه ترس وارد میشود وگرنه چه دلیلی دارد از کسی دیگر کمک بگیریم اگر ۳ دلیل بالا درنیت ما نباشد
حالا میگویی چرا پس دکتر میروی و از خدا نمیخواهی که تورا خوب کند.
ببینید این رو باز میگم نمیدونم چرا بعضی ها درک نمیکنند یا اصلا نمیخواهند درک کنند و خودشان را به خواب زدند.
نیروی رب در نشانه هااااایش جاری است.
در یک دکتر در یک معلم در یک غذا در یک پول در یک ویروس وووو

در نشانه هایش جاری است

فرمول بالا رو دادم بهت که بزاری توی تماااااام افکارت این ها همون فرکانس نیت ها هستند…
وقتی شما مریض میشوی چه بخواهی چه نخواهی داری با نیروی رب خودت اگاهانه یا نااگاهانه صحبت میکنی و او جواب را به تو نشان میدهدو نور هدایتش را میفرستد..مریض که میشی اولین چیزی به ذهنت میاد همان دکتر مگه غیر اینه؟؟؟
این همان نیرو و نور هدایت است که برای تو فرستاده شده است.خوب شما بهش چوووون ایمان دارید بدون ترس واردش میشوید و شرک و ترسی نداری و لبیک میگویی و میری پیش نشانه خداوند که یک دکتر است.یعنی نیروی رب تورا هدایت میکند به جواب خواسته ات یعنی به دست دیگرش…
این بحث یک بحث فیزیکی بود که قابل لمس بود برای شما ولی در بحث اولی که طلب میکردیم باز میترسیدیم و برای محکم کاری از یکی دیگه هم از نشانه خدا طلب میکردیم یعنی ۱ طلب از ۲ تا نیرویی که ترس ما را بخواباند…
بچه ها خوب گوش کنید این یک نکته است:
شما وقتی شرک بورزید اون کاری که میخواهید انجام دهید نسبت به شرک و قوی بودن سد ترس که دارید هی عقب میافتد.
الان باز بعضی ها میان میگن اتفااااقا من اینجوری درخواست میکنم زودتر نتیجه میگیرم.باید بگم یکم استفاده کنید از نیروی تفکر…یکم.
بله شما جواب زودتر میگیرید چون شرک ات عمیق تر شده و داری در فرکانس گمراهی جواب میگیری و داری در ظلمت با سرعت بیشتری فرو میروی.یک بحث بسیار بسیار گسترده دارد شیطان بسیاارر ریز وارد شده است مراقب باشید.مثلا هی مجبوری توسلاتت بیشتر بشه روز به روز… درسته نه؟ لامپا روشن شد.هی مشکلات بیشتر هی توسلات بیشتر هی رفتن در ظلمات بیشتر….

آگاهی ها و صدای او پراکندست او میگوید و من مینویسم
دوستان من صله رحم کنید نترسد از این که کم بیارید ساده بگیرید اگر کسی در خانواده شما فقیر است شما غذایی ساده درست کنید که طرف مقابل شرمنده نشود به هنگام دعوت شما به هم فخر نفروشید.از همدیگر کمک بگیرید شما دستان خداوندید برای هم صله رحم و دیدار همدیگر مشکلات را حل میکند.
دوستان من تا میتوانید دستانی شوید برای دستگیری همدیگر اگر‌ثروتمندین از ثروت خود استفاده کنید برای ساخت و ایجاد اثاری که درکالبد بعدی خود برای شما امید دهنده است.فقط فرکانس ها و چیزهایی که خودتــــــــــــــــــتان انجام داده اید برای شما ارسال میشود…فرزند خوب ،یک بیمارستان،یک صندلی برای عابران پیاده ،یک قران برای مسجدی ،یک سکو برای راننده ای در بیابان که در سایه اش بشیند و نفسی تازه کند.یک درخت بکارید تا از سایه آن استفاده کنند

✅إِنَّا نَحْنُ نُحْیِی الْمَوْتَىٰ وَنَکْتُبُ مَا قَدَّمُوا وَآثَارَهُمْ ۚ وَکُلَّ شَیْءٍ أَحْصَیْنَاهُ فِی إِمَامٍ مُبِینٍ ﴿١٢﴾
✅به یقین ما مردگان را زنده می‌کنیم و آنچه را از پیش فرستاده‌اند و تمام آثار آنها را می نویسیم؛ و همه چیز را در کتاب آشکار کننده‌ای برشمرده‌ایم!

اگاهی ها از این به بعد دیگر قابل باز گو کردند نیستند و جمع را به بیراهه میکشاند ولی تا انجایی که بتوانم از قانون برای شما مینویسم و با ایات توضیح میدهم انشاالله با این جملات برگردید به سمت مسیر اصلی خودتان.
شما پیمان بزرگی را قبول کرده اید یادتان نیست شما تماااما اختیار هستید .حتی یرید در قران با مشیعت شما و لجبازی شما یرید میشود پس لجبازی را کنار بگذارید برگردید .
اگر قران نمیخوانید بخواندش دوباره اگر شده قران را جابه جا کنید و نخوانید،، این کار را کنید اگر یک خط را خواندین بخوانیدش و همان کافیست تا شما به صورت فیبوناجی در جریان گرانشی قران وارد شوید و شما را جذب خود کند.
شما همانطور که از عالم بالا به سمت جهنم خود یعنی کالبد این جهان امدید به راحتی به دوزخ هم میروید…

✅پس با شرک و ناسپاسی نمیرید…..

این آگاهی شرک بود که در ادامش بخش دوم یعنی :
رفع شدن اختلاف بین شما دوستان مخالف و موافق ،مذهبی ،غیر مذهبی،خداپرست ،یا کسانی که اصلا قبول ندارند و جاری شدن حق…
این یک آگاهی عظیم است خوب گوش کنید.
زمانی که دیدگاه هایی مثلااااا : سنی و شیعه یا ماهایی که قانون جذب رو قبول داریم واونایی ندارن یااااا…هیچوقت تمام نمیشود برای همین اگاهی هستش که میگم خدمتتون:
زمانی که شما یک سوره از قران را میخوانید و تفسیر میکنید چون که ما در دنیایی بینهایت زندگی میکنیم شما یک تفسیر میکنید و یک شخص دیگر یک تفسیر دیگر .و چون هر دو درست میگویید بین شما اختلاف پدید می اید.یعنی چی ؟؟
بنده از سوره کوثر یک تفسیر کردم در زمینه تفسیر قانون با این سوره ،خوب هم مخالفانی داشت و هم موافقانی .چرا ؟؟
چون که یکسری میگفتند من ایده ام درسته و یک سری ها میگفتند نه این سوره برای حضرت فاطمه س نازل شده است.با دقت بخوانید ادامه را:
زمانی که شما یک گرگ را بکشید کار زشتی کرده اید ولی اگر همان گرگ به شما حمله کند و او را بکشید ایا بازم احساس گناه میکنید؟؟؟
در این بحث شما کد اختلاف ونزاع را از روح خود باز میکنید….

چون در قران با توجه به این ایه سوره نور جهان لایه به لایه است :

✅للَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۚ مَثَلُ نُورِهِ کَمِشْکَاهٍ فِیهَا مِصْبَاحٌ ۖ الْمِصْبَاحُ فِی زُجَاجَهٍ ۖ الزُّجَاجَهُ کَأَنَّهَا کَوْکَبٌ دُرِّیٌّ یُوقَدُ مِنْ شَجَرَهٍ مُبَارَکَهٍ زَیْتُونَهٍ لَا شَرْقِیَّهٍ وَلَا غَرْبِیَّهٍ یَکَادُ زَیْتُهَا یُضِیءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ ۚ نُورٌ عَلَىٰ نُورٍ ۗ یَهْدِی اللَّهُ لِنُورِهِ مَنْ یَشَاءُ ۚ وَیَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ لِلنَّاسِ ۗ وَاللَّهُ بِکُلِّ شَیْءٍ عَلِیمٌ

✅خداوند نور آسمانها و زمین است؛ مثل نور خداوند همانند چراغدانی است که در آن چراغی (پر فروغ) باشد، آن چراغ در حبابی قرار گیرد، حبابی شفاف و درخشنده همچون یک ستاره فروزان، این چراغ با روغنی افروخته می‌شود که از درخت پربرکت زیتونی گرفته شده که نه شرقی است و نه غربی؛ (روغنش آنچنان صاف و خالص است که) نزدیک است بدون تماس با آتش شعله‌ور شود؛ نوری است بر فراز نوری؛ و خدا هر کس را بخواهد به نور خود هدایت می‌کند، و خداوند به هر چیزی داناست.

و با توجه به ایه جفت بودن همه چیز نیز :

✅وَ مِنْ کُلّ‏ِ شَیْ‏ءٍ خَلَقْنا زَوْجَیْنِ لَعَلَّکُمْ تَذَکَّرُونَ‏
✅(ما از هر چیز دو جفت آفریدیم شاید شما متذکر شوید.)

پس با توجه به ۷ آل عمران✅هُوَ الَّذِی أَنْزَلَ عَلَیْکَ الْکِتَابَ مِنْهُ آیَاتٌ مُحْکَمَاتٌ هُنَّ أُمُّ الْکِتَابِ وَأُخَرُ مُتَشَابِهَاتٌ ۖ فَأَمَّا الَّذِینَ فِی قُلُوبِهِمْ زَیْغٌ فَیَتَّبِعُونَ مَا تَشَابَهَ مِنْهُ ابْتِغَاءَ الْفِتْنَهِ وَابْتِغَاءَ تَأْوِیلِهِ ۗ وَمَا یَعْلَمُ تَأْوِیلَهُ إِلَّا اللَّهُ ۗ وَالرَّاسِخُونَ فِی الْعِلْمِ یَقُولُونَ آمَنَّا بِهِ کُلٌّ مِنْ عِنْدِ رَبِّنَا ۗ وَمَا یَذَّکَّرُ إِلَّا أُولُو الْأَلْبَابِ

✅او کسی است که این کتاب (آسمانی) را بر تو نازل کرد، که قسمتی از آن، آیات «محکم» [= صریح و روشن‌] است؛ که اساس این کتاب می‌باشد؛ (و هر گونه پیچیدگی در آیات دیگر، با مراجعه به اینها، برطرف می‌گردد.) و قسمتی از آن، «متشابه» است [= آیاتی که به خاطر بالا بودن سطح مطلب و جهات دیگر، در نگاه اول، احتمالات مختلفی در آن می‌رود؛ ولی با توجه به آیات محکم، تفسیر آنها آشکار می‌گردد.] اما آنها که در قلوبشان انحراف است، به دنبال متشابهاتند، تا فتنه‌انگیزی کنند (و مردم را گمراه سازند)؛ و تفسیر (نادرستی) برای آن می‌طلبند؛ در حالی که تفسیر آنها را، جز خدا و راسخان در علم، نمی‌دانند. (آنها که به دنبال فهم و درکِ اسرارِ همه آیات قرآن در پرتو علم و دانش الهی) می‌گویند: «ما به همه آن ایمان آوردیم؛ همه از طرف پروردگارِ ماست.» و جز صاحبان عقل، متذکر نمی‌شوند (و این حقیقت را درک نمی‌کنند).

شما همیشه و در تمام جهاااان همیشه اختلاف خواهییید داشت این یک قانـــــــــــــــــــــون جهان هستی است.
پس بدانید هیچوقت هیچ چیز خوب و یا بد نمیشود مخلوطی از این دو وجود دارد.برای همین تا حتی بدترین عذاب حداقل یک خانواده مومن وجود داشته .
الله اکبر به این اگاهی
پس عذاب نهایی زمانی نازل میشود که دیگر خانواده هایی که شرک و کفر ندارند و عمل صالح انجام میدهند نجات پیدا میکنند ویا تعدادشان خیلی اندک شده است.این از نشانه های عذاب است با توجه به قانون و قران پس بیندیشید در خود….
حالا من بحث را باز تر میکنم لایه های عمیق تری داریم میرویم….
زمانی که به این درک برسید و با وجود خود درک کنید این حقیقت را شما وارد کالبد بعدی این نشانه میشوید و بدانید نیروی رب در همه چیز در جریان است و همه ما از یک نیروی واحد در هستی به وجود امده ایم متوجه میشوید که همه چیز در جهان یک نشـــــــــــــــــــانه از خداوند است.یعنی اینکه من ،تو ،درخت، سنگ ،مورچه، گل،خاک وووووو… هر چیزی که در جهان است نیروی رب درونش وجود دارد حتییییی حتییییی کلمه به کلمه ایات قران درونش نیروی رب جریان دارد چون اون کلمات هم نشانه خداوند است برای همین میگوید ایات خدا یعنی نشانه های خدا.
پس هر نشانه ای ۲ وجه دارد و ۲ کالبد برای همین میگوید: ما از هر چیز دو جفت آفریدیم
پس وقتی بحثی ایجاد میشود هر دو گروه مخالف و موافق درست میگویند.
تمام داستان این است.
میرویم در لایه های عمیق تر قران با خدای من همراه باشید.
برای همین است که وقتی ما میگویم کاری شرک است و یک سری میگویند خیر این کار شرک نیست ما در هر حالت جفتمان درست میگوییم.ولی یکسری کالبد نازیبا را میبینند یکسری کالبد زیبا و باز در خود این کالبد باز اصل این داستان ادامه دارد یعنی بینهایت ما در یک نشانه به منفی و مثبت نشـــــــــــــــــانه داریم این همان لایه به لایه بودن خدا در سوره نور است یعنی در هر مداری باشی دیدگاه تو با یک نشانه متفاوت است.کسانی میگوییند بت پرستی درست است و یک سری ها میگویند درست نیست و شرک است برای همین این داستان از بدو خلقت وجود داشته از نوح تا پیامبراسلام ص و تا الان و جفتشان هم درست میگویند .
یک مثال بزنم تا قشنگ جا بیفتد این کد…
اگر استاد یا من یا خیلی دیگر از دوستان میگوییم اعراض در قرآن مطلب مهمی است و یکسری ها میگویند نیست وقانون اعراض وجود ندارد ما جفتمااان درست میگوییم ولی نتیجه های ما فرق میکند.مثلا کسی که اعراض کند از قلبش متوجه میشود که فقط زیبایی میبیند و غم نداردو راحت تضاد ها را رد میکند…
ولی یکی میگوید نه اعراض درست نیست و قران چنین چیزی نگفته و خوب انها هم درست میگویند وانها نمیتوانداز این قانون استفاده کنندو از حوادث زندگیش اعراض کند و همش عذاب میکشدو درگیر تضاد ها ومشکلات زندگی اش است که همش باعث ناله کردن و ناسپاسی میشود…
حالا به هر نحوی برای همین است کهه اکثر مردم جهان بیشتر ذجر میکشند چون که قبول ندارند این دیدگاه را و میگویند اعراض درست نیست.باید رفتتتت در دل مشکلات و دستو پنجه با انها نرم کرد..ما جفتمان درست گفتیم ولی خوب نتیجه ها فرق میکند
برای همین من نقشه ی راه را میگویم اصلا مهم نیست که تو مسیحی مسلمانی یا امام علی ع و قبول داری یا نداری ،شیعه هستی نیستی سنی درسته درست نیست وهابی ها کیا هستند من اصل قوانین جهان هستی را میگویم.اصلا مهم نیست دیگه این حرفا .بچه ها این یک قانوووونه این روح جفت بودنقرآن و تمام مخلوقات جهان است.
مثلا در جایی هر روز زکات میدهند انفاق میکنند و دایم طلب استغفار میکننداز رب هر روز توبه میکنند حق یتیم و مسکین را از باغ هایشان میدهند این کد ها فعال میشود و نشانه های زیبا وارد میشود
ولی خوب شما هم درست میگویید که شکر نمیکنید که شرک میورزید که خشمناکین همش که به هم رحم نمیکنیدکه کم فروشی مثل نقل و نبات شده است که به هم خیانت میکنید که ازدواج کم شده که بگذریم…..
اینجوری می شود که نتیجه نگاه شما همین است و درست هم است….تو درست میگویی .

از اینجا به بعد وارد آگاهی :
:کد بخشندگی و روح کلمه ((الرحمن و رحیم))
دنیا یک فرمان بیشتر ندارد این یک اگاهی بسیاررر بسیاااار عظیم است الله اکبر.دنیای خود را با این اگاهی اخر بسازید که مثل طنابی همه اگاهی های بالا را به هم می بافد…
نیروی ((رب)) فقط میگوید:

✅✅تو درست میگویی به روی چشم.
این یعنی بخشندگی یعنی کد کلمه رحمن ورحیم یعنی همه اسما الحسنی

یاهو چه گفتی تو که اشک سرازیر شد ……
الله اکبر چه کسی درک میکند این بحث های سنگین را اشک بریزید به این بخشندگی….
یعنی اگر نگاهت این است خداوند بخشنده است او میگوید :تو درست میگویی و دائم میبخشدت وتو دائم با طلب بخششت از او درخواست میکنی یعنی عملت به ارتعاش در می اید و جهان پاسخ میدهد
ولی اگر میگویی نمیبخشدت باز هم تو درست میگویی و توبه را و استغفار را هر روز عقب میندازی چون که امید نداری به او و بخشندگی او .
یعنی اگر بگویی هر روز یک روز جدید است و در هر شب استغفار کنی و طلب بخشش میگوید تو درست میگویی من بخشنده ام و فردا نقطه سر خط
اگر بگویی من توسل کردم و شرک نیست میگوید تو درست میگویی و نتیجه اش مشخص است
اگر بگویی من اشتباه میگویم تو درست میگویی….
اگر بگویی توبه و استغفار حدی دارد و او مسخره تو نیست که هرشب ببخشد تو را میگوید تو درست میگویی…
اگر بگویی به من نعمت ببخش و هر شب مرا در مغفرتت غرق کن و تو خدای منی میگوید تو درست میگویی…
اگر بگویی من بد بختم و بی پول میگوید تو درست میگویی..
اگر بگویی تو باید مرا هر شب ببخشی و با عملت استغفار کنی میگوید تو درست میگویی…
اگر بگویی من همسرم بد اخلاق است و تو خدای بدی هستی میگوید تو درست میگویی….
اگر بگویی من چهره نازیبایی دارم میگوید تو درست میگویی…
اگر بگویی نعمت تمام جهان در اختیار من است میگوید تو درست میگویی…
اگر بگویی من مریض میشوم و تمام مرض های دنیا برای من است میگوید تو درست میگویی…
و دراخر
اگر بگویی و استغفار کنی هر روزززز باتوبه کنی با عملت و بگویی تو بخشنده ای و نعمت را برای من سرازیر کن کیگوید تو درست میگویی من بخشنده ام و هر ساعت تورا میبخشم حتی با بدترین گناهان….
خدای من اینها چیست که میگویی خدای من تو چقدر عظیمی خدای من چه اگاهی عظیمی اشک بریزید اشک
وای اگر درک کند کسی که چه گفتم….واااای واای وای
خدای من دستانم دیگر توان نوشتن ندارد از لرزه های اشک شوق تو چقدر زیبایی وای خدای من تازه درک کردم بخشندگیت را تو چقدر رررر عظیمی یا رب العالمین یا رب العالمین یا الله یا رحمن یا رحیم
.
چه کسی این کد برایش باااز شد من میدانم و اوووو
وای خدای من

تازه فهمیدم که عارف بزرگ ابوالحسن خرقانی چه می گفت:

✅شبی نماز همیکرد آوازی شنید که هااان! ابوالحسن خواهی تا آنچه از تو می‌دانم با خلق بگویم تا سنگسارت کنند !؟ شیخ گفت: بار الها! خواهی تا آنچه از کرم و رحمت تو می‌دانم و می‌بینم با خلق بگویم تا دیگر هیچ‌کس سجودت نکند؟ آواز آمد: نه از تو، نه از من (تذکره الاولیا عطّار)

خدای من ای تنها معبود من تو چقدر بزرگی توچقدر بخشنده ای بینهایت را تازه درک کردم رحیم یعنی چه….
استغفار کنید هر روزززز هر رووززز هر روززز بخدا فردایش نقطه سر خط هستین…من درک میکنم چه میگویم شما هم درک کنید که تکامل دارد….
تکاملش در این است که تعداد استغفارهایت در روز افزایش پیدا میکند و دائم با خدای خودت هر لحظه صحبت میکنی و هر لحظه میگویی من نوکر تو هستم من مخلص تو هستم و تو تنها تنهاترین من هستی…
ما بیکرانیم ما بینهایتیم ما میتوانیم به بعد از روح برویم و بیکران میل کنیم به سمت او….
همیشه یادتان باشد این جمله طلایی از رب العالمین را تا فتح کنید او را:

✅تو همیشه درست میگویی چشم به روی چشم انجام شد….
میگویی ببخش چشم…
میگویی نبخش من حالا فردا استغفار میکنم میگوید چشم…
میگویی به من ثروت بده چشم….
میگویی به من لیاقت بده میگوید چشم…

دوستان خوبم دوستان مهربانم شرک نعمت ها را از بین میبرد این ایه خداوند است در قران…

✅مَا یَوَدُّ الَّذِینَ کَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْکِتَابِ وَلَا الْمُشْرِکِینَ أَنْ یُنَزَّلَ عَلَیْکُمْ مِنْ خَیْرٍ مِنْ رَبِّکُمْ ۗ وَاللَّهُ یَخْتَصُّ بِرَحْمَتِهِ مَنْ یَشَاءُ ۚ وَاللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِیمِ

✅کافران اهل کتاب، و مشرکان، دوست ندارند که از سوی خداوند، خیر و برکتی بر شما نازل گردد؛ در حالی که خداوند، رحمت خود را به هر کس بخواهد، اختصاص می‌دهد؛ و خداوند، صاحب فضل بزرگ است.
اگر شرک زیاد شود نعمت از بین میرود پس اگر میخواهید در زندگی خود نعمت وارد کنید شرک نورزید و کفر نگویید یعنی نپوشانید نعمتهارا .
و اصلا به کشور و منطقه وشهر ربطی ندارد .

کد نعمت بر روی سر هر شخصی مثل یک تیکه ابر راه میرود به محضی شما بیشتر باور کنید و هی درخواست بدین ومشرک نباشید این کد روی شما باز تر میشود مثل دریچه های دوربین عکاسی.
پس فقط شما برای خودتون فکر کنید که روی خودتون کار کنید شما یک روح مجرد هستید خودخواهی بسیار خوب است در قانون اعراض….
منظور از خودخواهی آن خودخواهی که در ذهن شماست نیست.منظور اینه که شما روی خودتون کار کنید و به نگااااه افراد کاری نداشته باشید وقتی انفاق میکنید شما نگاهتان فرق میکنید یعنی میخواهی کد هارا اجرا کنی تو افزوده میشی ولی انفاق گیرنده خیر … پس شما هر کار خیری کنی برای خود میکنی هر کار بد و نازیبا کنی برای خودته در ۲ حالت تو افزوده میشوی .خدا میگه ما جهان وافریدیم و بسط میدیم یعنی شهاب سنگها و سیارات و کهکشان هارو که فقط بسط نمیده همه نشانه هاشو بسط میده یعنی حتی شما رو پس هر لحظه شما درحال بسط داده شدن در زیبایی و نازیبایی هستنید و با توجه به قانون فیبوناجی داریم بسط داده میشیم.
جهان خیلی فرا تر از انچیزی است که شما میپندارید دیدتان را فرا تر ببرید و ارام باشید .
بچه ها استغفار این نیست هی بگین استغفروالله هرچند بار کلمات بحثی دیگر دارد ولی استغفار یعنی با خدای خودت با زباااان خودت صحبت کنی.من خودم هر لحظه باهاش صحبت میکنمااااا.
مثلا میگم دمت گرم اون کار برام کردی الان به نظرت برم تو خیابون کارای روز سایتو مثلا چطوری کار‌ کنم.
میگم مرسی راستی بابت اون ابمیوه …
راستی از اون سوال اون دوستمون توی سایت استاد و پیج چه خبر میگه: اون که اینجا تو این سوره دنبالش بگرد…
میگم الان دمه غروبه برم ذکر بگم بالای پشت بام رو به غروب خورشید و او همیشه با عشق دعوتم میکند به دیدن ابرا های سرخی که نور افتاب رویشان افتاده و باهم صحبت میکنیم و یک قهوه داغ میخوریم و نماز را که باهم خواندیم میگوید دیگر برویم سرکار ….
در بعضی مواقع میگوید پاشو الان برو و قران را باز کن که فردا یکی سوالی میپرسد از تو…و من فردا سوالاتی دریافت میکنم که جوابش را روز پیش به من گفته است…
وای خدای من….
وقتی با او هستی نگران نیستی که فردا چه میشود نگران نیستی که ایا کسی دوستت دارد یا نه و اصلا برایت مهم نیست دیگر با جمعی بروی جایی یا تنهایی ولی تنهایی بسیار بسیار لذت بخش تر است…
اینها نشانه های نزدیکی به اوست چقدر به این نشانه ها شما نزدیکید؟؟؟؟
فکر کنیم روی کارهایمان روی خودمان تمام جواب ها از درون شما میجوشد و نه تنها از جواب های خود میشنوید از جواب های دیگران هم که پرسیدند میشنوی…
خیلی زیباست درکش کنید واردش شوید ….
راستی با این اگاهی سوره حمد را میتوانید کد اش را باز کنید اینم یک بشارت از اوووو برید حال کنید باهاش یاد اسم رحیم و هرچی تو بگی درسته بیفتین….
سلامت باشید و پر برکت

هوالعالم هوالحافظ هوالغفور
یا الله یا الرحمن یا الرحیم
یا هوو….

نویسنده :خداوند محمد حسین

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radiohast.com/?p=1725
محمد حسین
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

11 نظر در مورد فرکانس شرک چیست

دیدگاهتان را بنویسید

 1. مثلا هی مجبوری توسلاتت بیشتر بشه روز به روز… درسته نه؟ لامپا روشن شد.هی مشکلات بیشتر هی توسلات بیشتر هی رفتن در ظلمات بیشتر….

  استاد لطفی عزیز خیلی حرفتون درسته
  در بسیاری از سوره های قرآن وقتی صحبت از کافران و مشرکان میشه میگه که ما بهشون مهلت میدیم و هلاک و جزای بی ایمانی اونا رو به تاخیر میندازیم تا کاملا غوطه ور بشن … ( البته که راه برگشت همیشه براشون باز هست اما به خواسته خودشون قصد بازگشت ندارن)
  یا میگه که به مال و دارایی هاشون نگاه نکنید اونا همه برای سرگرم کردنشون هست و کور و کر هستن یامثلا میگه به زودی ازشون گرفته میشه.
  من خیلی به آیاتی برخوردم که دقیقا میخواد مشرکان تو فرکانس خودشون غرق بشن و ادامه بدن …
  الله اکبر … الله من آرزو میکنم همه ی ما برگردیم به سمت تو … آرزو میکنم همه آدما به درگاه مغفرت و بهشت برین تو راه پیدا کنن … آرزو میکنم بخشندگیت شامل حال همه بشه… عاشقتم یگانه پروردگاره من 🤲🏻🌊 همه عزی و جلالی همه نوری و سروری نتوان وصف تو گفتن که تو در فهم نگنجی …😢 معشوق و عاشق تویی

  6

 2. سلام محمد حسين عزيز
  من هميشه برام سوال بود كه چطوريه كه بعضي ها تو كل تاريخ كه بت پرست بودند هم نتيجه ميگرفتن از عباداتشون..يا همين الان كه افرادي كه به خدا اعتقاد ندارن هم نتيجه هايي كه ميخوان رو ميگيرن..جواب سوالم رو گرفتم از اين پست شما..اونا جواب خواسته ي خودشون رو ميگيرن ولي توي مسير شرك..و چقدر سخته كه ادم بتونه بفهمه كه توي مسير شركه يا توحيد..دلم ميخواد بدونم از زبون شما كه ايا برداشتم درست بوده ازين پست..و چقدر ممنونم از شما از خداي شما كه اين اگاهي رو به ما داد..حالا ميفهمم كه چرا روز محاسبه سخته..
  يكي از زيباترين مطالب اين پست معناي رحمن بود..خداي رحمن من چقدر تو بزرگي و چقدر ما در درك عظمت تو ناتوانيم..به ما توفيق بده كه بيشتر بشناسيمت اي كسي كه خدايي جز تو نيست و پاك و منزهي تو و ما هستيم كه به خودمون ظلم ميكنيم..نجاتمون بده ازين خسران پروردگارم

  9

 3. سلام ودرودبرتوبنده خداوندمحمدحسین?
  بارهااین مطلب راخواندم وهرباراگاهی جدیدی درمن بوجوداورد.. امروزدوباخوندمش سراسرمسیراین سالهای زندگیم برام مرورشد.. اشک ریختم اشک ریختم، ازبله چشم گفتن های ربم به من، من هرچه درخواست کرده بودم فقط گفته بودبله چشم.. فقط بادستانش دراین دنیای فیزیکی این هدایاش روتقدیمم کرده بود.. اگردرخواست خیرکرده بودم تقدیمم کرده بودبه اسانی، وقتایی که رهابودم که حالم خوب بوده چقدراسان برام اتفاقات رقم خورد، دیدم تعدادشون اینقدرزیاده که نمیتونم بشمارم امامن کمتربابتشون شکرگزاربودم، ناسپاسی کردم امابازدوباره هردفعه درخواست کردم بخشیدوگفت بله چشم.. وبرعکسش هم بوده هرچقدرگله وشکایت کردم خشم داشتم حسادت ورزیدم اونم گفته چشم ومنوهردفعه آسانتروآسانتردرگرداب مشکلات برده پایین.. اماهردفعه من برگشتم اونم برگشت اونم یه روی دیگه اش رونشونم داد.. درسته این نیروی بخشنده قدرتمندفقط میگه چشم.. من این روزهادرخواستم این بوده که قلبم روبازکنه برای دریافت زیباییهاش برای شناخت خودش وتسلیم بودن دربرابرخودش رویادم بده، وچه زیبا وهرروزآسانترداره هدایتم میکنه،من برگشتم به سمت خدایم واوبه من خوش امدگفت بانشان دادن زیبایی هایش که این روزهاچقدردیدن زیبایی هابرام فراوان وآسان شده.. الهی شکر?
  ازتون ممنونم محمدحسین عزیزکه باایمانت باشهامتت تصمیم گرفتی درک زیبایی روکه ازخداوندواسلام پیداکردی بادیگران هم به اشتراک بزازی?
  مسیرت آسان وراهت پررهروباد.. ?

  12

  1. سلام به خداوند شما دوست مهربانم .بسیار بسیار سپاسگذارم از رب شما برای جاری شدن این کلمات از زبان شما بسیار لذت میبرم زمانی که میبینم یکی از دوستانم در این مسیر بیدار میشود و وارد مسیر ارامش و رسیدن به خدای خود گام برمیدارد.در اینده ای نزدیک پاداش نداشتن شرک را دریافت میکنید کامل ز رب خودتان.
   سپاسگذارم.باخدای من همراه باشید
   هوالحافظ

   10

 4. سلام آقا محمد حسین

  ممنون بخاطر وقت و مطالب زیبا و دلنشین تون

  اول اینکه قبلا شرک داشتم از غیر خدا میخواستم من دائم توی زیارت ها و ختم ها بودم و از همه امام ها میخواستم الا خود خود خدا

  اما خداروشکر الان ۸ ماه با سایت استاد بی نظیرم هستم و طرز فکرم تغییر کرده
  الان از خودش میخوام و دنبال واسطه نیستم

  الان از خدا میخوام فقط میخوام راهنمایی کنید چی بگم و چجوری من ویزای خودم رو بگیرم

  سپاس برادر گرامی

  8

  1. سلام به رب هدایتگر خانم سارا مهربان.
   شما الان جز یکی از افراد اگاه و کسانی هستید که هدایت و رحمت خداوند شامل حال شما شده است…
   امیدوارم از این به بعد نجوا وارد نشود و شما را وارد تردید کند که سخت زیانکار میشوید.ادامه دهید که اصل همین است و بس…

   6

   1. سلام آقا محمد حسین ممنون لطف دارید

    سوال من این که من الان فقط از خدا میخوام خواستم رو و هر روز دارم طلب بخشش میکنم از خدا و میگم لطفا ویزای و بلیط من رو بده

    اما هیچ اتفاقی نیافتاده

    و اینکه رابطم با همسرم به شدت بد شده و داریم طلاق میگیریم

    من واقعا نمیدونم چکار کنم

    و کجای کارم اشتباه بوده که الان به اینجا رسیدم

    و میدونم تا ویزای من نیاد ما رابطمان اگر خوب هم بش

    باز هر روز بخاطر دوری دعوا داریم

    لطفا منو راهنمایی کنید

    7

    1. دوست خوبم تا اطلاعات تکمیلی شما رو ندونم نمیشه فهمید کدام باور شما دارد فرکانسی را به نیروی رب ارسال میکند.ولی میتونم حدس بزنم شما اصلا ارام نیستید و رها نکرده اید و این ارام نبود ورها نکردن از ترس از اینده بیدار شده است.و نجوا های شیطان بسیار لابه لای ترس تاثیر گذار تر است.انشالله در چند روز اینده راه حلی در سایت قرار میدهیم که دوستان بتونند وارد تماس مستقیم با بنده بشن تا مشکلات اونها رو بر طرف کنیم با اگاهی و تمرین .انشالله

     8

 5. با سلام به همه دوستانم ?
  چند روزی است که میخواستم بیام و زیر این پست کامنت بگذارم ولی چون احساس کردم که فرکانس حاملم با شرک همراه بود ننوشتم . منتظر شدم تا درونم رو پاک کنم از این فرکانس ک بعد بیام بنویسم.
  و اون شرک خفی در درونم معزلی به نام جلب توجه بود . وقتی بارها و بارها پیام این پست رو خوندم و به این درک رسیدم که هر جایی رد پایی از ترس هست ، هر چند مخفی داری وارد فرکانس شرک میشی و به اندازه مقاومت سدی که میسازی جلوی هدایت به صراط مستقیم رو میگیری خوب کارها و اعمال خودم یا همون ارتعاشات سعیم رو بررسی کردم و این شرک خفی رو در وجودم پیدا کردم .
  کسی که میخواد دیده بشه آگاهانه یا نا آگاهانه از خودش میترسه ، چون به اصل خودش وصل نیست و میخواد از عوامل بیرونی برای تایید شدن کمک بگیره .
  من در این آگاهی فهمیدم

  ?شرک چیست:
  روح کلمه شرک یعنی ((سدی)) برای نیرووی هدایت

  این روح کلمه شرک است یک لایه دیگر …فراتر از ترجمه الان قران که میگوید شرک یعنی همتا قرار دادن برای خدا…?

  و هر جا که ترس هست یعنی سدی به نام شرک در مسیر هدایت .

  این دقیقا همون :

  کد فرمول پیدا کردن شرک و استفاده آن در زندگی است .

  ترس نزدیک ترین فرکانس به شیطان ?
  هر جا که پایه ی سعی انسان از ترس نشات گرفته باشد یعنی وارد فرکانس شرک شده و سد عظیمی به اندازه ترسش جلوی رسیدن به خواسته هاش کشید .
  چه زیبا گفت خداوند محمد حسین . چه زیبا هدایتمان کرد به لایه های عمیق نور .
  چه فرمولی برای همیشه به ما یاد داد.

  و مستکبران همان اولیاء شیطان چه راحت بر مستضعفین همونهایی که بدون تعقل از آنها پیروی میکنند و در زندانهای طلایی اونها اسیرند چگونه در روز جدایی پاسخی کوبنده میدهند .‌

  این قانون فیبوناجی عجب قانونی است .
  حرکت از سمت جهل به سوی اگاهی و راسخ شدن در علم به صورت فیبوناجی برای هر کس که لباس تعصب رو از تنش بیرون بیاره و با استفاده درست از مشیت نیروی رب در مسیر هدایت قرار بگیره .

  چطوری ؟؟؟؟؟
  با چنگ زدن به کد غفور رحیم .

  ((( اگر میگویم او غفور و رحیم است چون کدی است که باید به آن چنگ بزنید نه انکه دلخوش باشید او غفور و رحیم است چقدر متفاوت است این نگاه؟؟؟این نگاه شمارو وارد به عمق میکند چون با یک نظام هستی سروکار داری .

  نظااااام هستی یعنی قانون هستی )))

  قانون هستی یعنی نیروی رب ،
  نیروی رب یعنی نیرویی که در همه جا جاریست و دو وجه دارد در نشانه هایش زیبا و نا زیبا ، نیروی رب نیرویی که در انی کن فیکون میکند ، یعنی در لحظه اجرا میکند دستورات انسان را که با تفویض نیروی اختیار با او اتمام حجت کرده است .
  نیروی رب سریع الحساب است یعنی خود خود فرکانس اسلام است که در همه جا جاریست و اسلام میشود برای کسی که تسلیم است و عذاب میشود برای مشرکان .
  او سریع الحساب است در فرکانس اسلام مثل رحیم بودنش برای کسی که باور دارد . در آنی عمل میکند چون در لحظه جاریست.
  ولی در عذاب سریع الحساب نیست چون نشانه های وجه نازیبا که همانا وجه دیگری از نور هدایت است با سعی انسان یرید میشود .
  او سراسر زیباییست . او در همه وجه هایش رحیم است . اگر رحیم نبود به گروه مستکبران رحم نمیکرد و فرصت نمیداد

  و چه زیبا گفتید از علم القا و اینکه خداوند دهها کتاب باید بگوید اگر بخواهد بگوید
  سعی در قرآن = فرکانس
  و فرکانس یعنی تکرار یک سعی در لحظه ی حال
  و هدایت در لحظه ی حال جاریست چون نیروی رب در اکنون جاریست و هر کس به نور هدایتش متصل است نه در گذشته سیر میکند و نه در آینده یعنی مومن است . یعنی اولیاء الله است و آنانکه لحظه ی اکنون را سوق میدهند به سمت غم گذشته و ترس از آینده همانها از زیانکارانند .
  چگونه بگوید از علم القا از تبدیل سیگنال بدون اصطکاک . همه اش قانون است . همه اش خودت هستی به عنوان جانشین او در این نشانه . در هر لحظه بدون اصطکاک داری خلق میشوی .

  الحمد لله رب العالمین به خاطر این همه آگاهی .
  امیدوارم درست درک و هدایت شده باشم

  10

  1. سلام یه خدای خانم میرزایی مهربان.
   چقدر زیبا چقدررر زیبا چقدر زیبا نوشتید.من از نوشته های شما آگاهی زیبا پیدا کردم…الله اکبر
   بسیار زیبا درک کردین موضوع را و همینطور القا را…
   منتظر پیام های دیگر شما هستم…

   احسنت.سپاسگذارم

   7