0
0

قوانین درج مطلب در کشکول

قوانین درج مطلب در کشکول

«سلام به  دوستان مهربانم در گروه تحقیقاتی رادیو هست»

«کشکول» در واقع بخشی از سایت است که میتوانید تمام سوال های خود را بپرسید و دوستان دیگر به شما کمک کنند در مسیر پیدا کردن جوابی که آگاهی شما را بالا ببرد.

در این بخش شما میتوانید با توجه به تجارب و آگاهی های دوستان دیگر راه حل های منطقی خود را با توجه به قانون جذب پیدا کنید و آن را در زندگی روزمره خود بکار گیرید.

در کشکول شما بهترین باورهای قدرتمند کننده در زمینه های مختلف را پیدا میکنید.هرچند که کمک به دیگران در این زمینه شما را در بدست آوردن آگاهی های بیشتر بسیار کمک میکند و در تقویت وریشه کردن باور ها وباز شدن کد های بسته ذهن شما بسیار بسیــــــــــــــــار موثر است.

هر یک سوالی که شما دوست مهربانم جواب میدهید در واقع 2 موضوع را به طور آگاهانه یا نا آگاهانه جذب میکنید:

یک

1: با جواب دادن یک سوال در واقع احساس اعتماد به نفس شما فعال میشود در بحث فرکانس ها با قرآن متوجه شدیم که هر ضربه فرکانسی ما 2 بخش دارد.

1:فرکانس حامل

2: فرکانس درخواست

شما با ایجاد احساس اعتماد به نفس دارید فرکانس حامل بسیار قوی  را ایجاد میکنید که فرکانس درخواست آن  از جهان درک بیشتر قوانین و دانستن مطالب بیشتر و بیشتر در این زمینه است که در قرآن با نام «زکات» یاد شده است.

دو

2: با پاسخ دادن یا سوال پرسیدن در این بخش شما در واقع نیروی تمرکز خود را روی این قانون گذاشته اید و نیروی جهان هستی یا همان «رب» به شما پاسخ همواره مثبت خود را میدهد.

در این صورت نیرو «رب» که فقط میگوید :

«شما فقط امــــــــــــــر کن»  ، وارد صحنه میشود و از همان جنس تمرکز و توجه را وارد زندگی شما میکند.

در واقع شما با پرسیدن سوال یا جواب دادن به آن دارید کمک میکنید به شکل گیری یک عادت زیبا در وجود خود که نتایجی فوق العاده به بار می آورد..

امیدوارم اصحاب این خانواده بتوانند تمام جواب های خود را دریافت کنند و آن را در زندگی خود با عزمی راسخ پیاده کنند ودر مسیر لذت بردن از زندگی به بهترین نتایج ممکن خود در تمام جنبه های زندگی برسند.

به منظور ارتقا کیفیت و بهبود این بخش از سایت همکاران ما تمام سعی خود را میکنند تا این قسمت قسمتی پر بار و پراز برکت باشد برای تمام شما دوستان مهربانم.بدین منظور برای داشتن محیطی صمیمی و بدون حاشیه از قرار دادن و انتشار سوالات و جواب های زیر معذور هستیم:

1: کپی کردن مطالب در محیط اینترنت و نشر آنها در این قسمت.

2: کپی کردن جواب ها و سوالات از اینترنت یا از همین بخش هر چند که مفید وآموزنده باشد

3: تشکر های چند کلمه ای مگر اینکه در متن خود به قسمتی از متن نویسنده توجه کرده باشید.( شما میتوانید با امتیاز دادن به شخص موردنظر او را تشویق کنید)

4: قرار دادن شماره تماس ، آِی دی اپلیکیشن های اجتماعی ، اسم سایت ، لینک سایتهای دیگر (لینک های این سایت مشکلی ندارد) و یا هرنوع اطلاعات تماس خارجی در خارج از این سایت .

5: الفاظ رکیک ، دشنام ،توهین های سیاسی ، قومی و نژادی ،بحث های سیاسی و خارج از عرف محیط آموزشی این سایت.

6: استفاده از علامت ها و تبلیغ های اشخاص یا شرکت های دیگر

7: پاسخ های غیر مرتبط و بی ربط به سوال دوستان

بنابر این از شما دوست عزیز خواهشمندیم که برای ارتقا این بخش دستانی از خداوند باشند و با رعایت قوانین این بخش را به بزرگترین قسمت های مشکل گشا برای تمامی افراد تبدیل کنند .

نکته:

1:تمامی سوالات و جواب ها حداکثر تا 48 ساعت در سایت قرار میگیرند.

2:پس از انتشار سوال و جواب به هیچ وجه تغییر و حذف متن سوال و جواب امکان پذیر نمی باشد.

سپاسگذارم

گروه تحقیقاتی رادیو هست

قوانین درج مطلب در کشکول

به امید دیدار شما عزیزان