0
0

قوانین پایه نیروی رب و قانون جذب

6668 بازدید

«مفاهیم اولیه قوانین نیروی رب و چگونگی استفاده از این نیرو »

«بسم الله الرحمن الرحیم»

سلام میکنم به رب وجودی دوستان مهربانم.

بسیار خوشحالم که در این محفل زیبا گرد هم جمع شده ایم و برای پیشرفت هم سعی و تلاش میکنیم.

امروز شروع میکنیم از قوانین پایه قانون جذب با قران که در ادامه حتما مطالب تکاملی گفته خواهد شد.

در هر جلسه مطالب به صورت تکاملی گفته میشود تا دوستانی که تازه به جمع ما میپیوندند از بحث دور نباشند.

در این جلسه درمورد چگونگی جذب اتفاقات در گرانش خودمان با توجه به آیات قرآن بحث میکنیم و این که در قرآن چگونه این قانون را با کلماتی همچون

بماقدمت ایدیهم

بما کانو یعملون

توضیح میدهد و نشان میدهد شما تمام اتفاقات زندگی خود را چه از زیبا و چه نا زیبا جذب میکنید و در ادامه با نحوه چگونه خواندن نیروی رب آشنا میشویم.

این کتاب زیبا یعنی قرآن بسیار فراتر از آنچیزی است که ما تا کنون درک کرده ایم و خدای من هرچقدر در این کتاب غرق میشود ببشتر و بیشتر از اسرار کائنات را درک میکند.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radiohast.com/?p=1859
محمد حسین
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

16 نظر در مورد قوانین پایه نیروی رب و قانون جذب

دیدگاهتان را بنویسید

 1. سلام بر استاد عزیز و فهميم آقا محمد حسين منم خیلی دنبال‌ شما گشتم از وقتی که مطالب‌ جذاب شما رودرسایت استاد عزيز سید حسین عباسمنش خوندم همیشه دوست داشتم وارد سایتتون شوم وبیشتر از الهامات خدايي شما بهره‌ ببرم که خوشبختانه خدای درونم هدایتم کرد واحساس ميکنم تکاملمو در کنار شما دارم طی‌ ميکنم و برداشتم از قانون‌ جذب‌ خیلی خیلی بهتر شده‌ من اول فکر میکردم آخه چطوری بدون خدا،ميتونيم زندگیمون خودمون خلق کنيم واین با دين وقرآن منافات داره وشاید با اين تفکر دارم‌ کفر ميکنم تا اینکه با اين فايل خيلی ساده واضح فهميدم يعنی شما فهموندین که قانون‌ جذب‌ همون نيروی رب که درونمون ودرون هر چيزی جريان داره که‌ تنها با کنترل‌ ذهن‌ فعال ميشه، وای خدایا شکرت به‌ خاطر هدایتم به سوی شما من تقريبا يک ساله تو اين مسیرم وبا اشخاص زیادی‌ آشنا شدم وهمیشه ویس هاشون گوش میدم ونمیدونم چرا حالا فقط و فقط وقتم وبیشتر در سايت شما می‌گذارم و خیلی لذت ميبرم واقعآ خدا خیرتون بده که آگاهی‌ های‌ ناب وباارزش در اختيار ما قرار میدهید وما رو از مسير اشتباه‌ دور میکنید،باز از آشنایی با شما خدا روصد هزار مرتبه‌ شکر ميکنم.

  10

  1. سلام دوست مهربانم سپاسگزارم از رب مهربان و عظیم برای هدایت شما در زمان مناسب و در مکان مناسب.انشالله در این مسیر به پیشرفت های بزرگی برسید با تمرکز و تمرین جنابعالی.
   هوالعالم

   8

  2. سلام وادب خدمت اقای لطفی
   شکرالله شکر للله
   عالییی بود کیف کرذم از این اگاهی از این دانش بزرگ
   واقعا از شما ممنونم واز خدایم که مرا به این سایت هدایت کرد
   من خیلی وقته از خداوند درخواست اگاهی از خودش را خواستم تا این که به سایت عباس منش هدایت شدم بعد تشنه اگاهییه بیشتر شدم یعنی درخواست اگاهییه بالاتر وعشق الهی را خواستم تا اینکه به یکی از پیام های شما داخل سایت استاد هدایت شدم از اون روز تا دیشب من فقط پیام های شما رو میخوندم تا رسیدم به اخرین پستتون که فرمودید خودتون سایت دارید داشتم تو ذهنم از خدا درخواست دیدن وخوندن دوباره اگاهی های شما رو داشتم که صبح امروز به من وحی شد که برو تو گوگل سرچ کن باورم نمیشد انقدر راحت سایتتونو پیدا کنم
   خداوند رو هزاران بار شکر میکنم بابت این هدایت زیبا
   الحمدالله رب العالمین

   لایک