0
0

چقدر شبیه و در مدار پول هستید؟؟

3214 بازدید

چقدر شبیه و در مدار پول هستید

تفریبا بالای ۸۰ درصد آدمها دنبال ثروت هستند اما هرگز به نتیجه نمی رسند! زمانی که از این افراد سوال می شود که رمز رسیدن به ثروت چیست؟ معمولا جواب شانس؛اینکه شانس در این رابطه خیلی زیااااااد در ثروتمند شدن دخیل است در رآس جوابهای این افراد قرار دارد.دلایلی که برای این طیف از افراد روشن شده :

۱.اینها شانسی ثروتمند شده اند
۲.شانسی در یک خانواده ثروتمند متولد شدند
۳.شانسی در یک مکان و زمان مناسب بودند
۴.شانسی یک ایده ی عااااالی به ذهنشان خطور کرده
۵.شانسی یک ازدواج خوب داشتند
۶.شانسی یک مدیر و کارفرمای خوب داشتند

بعضی افراد از همین جامعه ی ۸۰ درصد معتقدند که باید تحصیلات بالا داشته باشی تا بتوانی ثروتمند شوی ،برخی عقیده دارند باید یک ارث خوب به آنها برسدبرخی از داشتن پارتی صحبت میکنند و بعضی دیگر از داشتن یک حامی قدرتمند،بعضی ها اشاره میکنند باید در سن کم ثروتمند شد،برخی دیگر می گویند نه در سن بالا که تجربه زیادتره باید ثروتمند شوی،بعضی ها می گویند باید چندین شیفت کار کنی یک عده هم عامل هوش را دلیل بر ثروتمند شدن می دانند،عده ای هم باور دارند اصلا ثروتمند شدن برای یک عده ای خاص است و پول برای همه به اندازه وجود ندارد.

اما اگر به عنوان یک محقق و شخصی که خیلی دقیق و بی طرفانه می خواهد ماجرا را موشکافی کرده و علت اصلی را آشکار کند وارد عمل بشوی مشخص میشود که در واقعیت هیچ کدام از اینها دلیل اصلی ثروتمند شدن نیستند.

در دنیایی که داریم زندگی میکنیم بر خلاف ظاهر هرج و مرج و بدون ارتباطش،قوانینی کاملا قدرتمند و پایداری پشت پرده هست که شرایط و وضعیتها را رهبری میکند

علت ها کاملا نامرئی و پشت پرده هستند***

طبق قانون؛مشابه ،مشابه را جذب می کند،اگر پول بخواهد وارد زندگی ات شود چه اتفاقی می افتد؟

آیا اگر منو شما متفاوت از پول باشیم وارد زندگی مان می شود؟

منظور از تفاوت و تشابه به هیچ عنوان تفاوت و مشابهت از لحاظ ظاهر نیست،منظور آن مفهومی است که در درون پول بوده و آن ارتعاش و انرژیی است که در درون توست!!!!

اگر این دو بهم بخورند پول و شما همدیگر را جذب میکنید ؛پول در مسیری که قرار داری می آید و با آن برخورد میکنی و اگر متفاوت از پول باشی ،از تو فرار میکند.

فرض کنید به قطب شمال رفته و یک قلم و چکش برداشته و به جان یخ ها و کوه های یخی می افتید و قصد دارید با شکاندن یخ ها آب بدست آورید!!تلاش میکنی،ضربه میزنی اما هیچ یخی آب نمی شود!!!!

چرا؟؟؟ چون قانونی وجود دارد که می گوید آب در دمای منفی بصورت یخ می ماند تو اگر آب می خواهی باید به یخ حرارت دهی وگرنه کار فیزیکی تو اصلا به حساب نمی آید.

در مورد پول هم اگر درون تو با پول هم جهت و مشابه نباشد،هرکاری کنید،هرجایی بروید با هرکسی شراکت کنید و هر تلاشی کنید به پول نمی رسید.

دوست عزیز اگر شما روزها بخوابید،قطعا در مدار شب قرار میگیرید و شب را بیشتر می بینید و بلعکس.

در این مفهوم یک مطلب بسیار جالب وجود دارد ؛ جهان ما یک جهان فیکس و محدود نیست و حالت های مختلفی دارد و بر اساس طرز تفکر و نوع نگاهی که داریم، جهان را یک جور خاص میبینیم و یک نفر دیگر با نگاه و طرز فکر از یک جایگاه دیگر همین جهان را جور دیگری.مثل مدار شب و روزدر تصویر بالا از یک زاویه ما حرف T انگلیسی را میبینیم،از زاویه ای دیگر حرف H را و از یک زاویه ی دیگر حرف M.

آیا ما از هر سه زاویه یک چیز را نگاه نمی کنیم؟ پس چرا حروف متفاوت را میبینیم؟

چون آن چیزی را که مشاهده میکنیم قابلیت این را دارد که در شکلهای مختلف باشد و اگر شما از یک جایگاه و مدار خاص نگاه کنید،چیزی را میبینید که در آن جایگاه و زاویه قرار دارد.

من می گویم دارم H را میبینم شما می گویید که نه ،من M میبینم. هر دوی ما درست می گوییم.
من می گویم دنیای ما دنیای فراوانیها و نعمت هاست و شما می گویید پس این همه فقر را چگونه باید توضیح داد؟دوست من، هم خوبی هست هم بدی ،هم خیر هست هم شر،هم سالم هست و هم ناسالم…..هم فقر هست هم ثروت .
جهان ما از هر چیزی جفتش را دارد و خبر خوب اینکه فقط با تغییر زاویه ی دید و به دنبال آن تغییر رفتارها می توان مدار خود را تغییر داد.

همانطور که گفته شد اگر شبیه پول شوی این پول از طرق مختلف وارد زندگیت می شود؛ امکان دارد از طریق شانس،کار زیاد،ارث خوب،ازدواج مناسب و …وارد تجربیاتت شود اما علت اصلی همان علت اصلی و درونی و پشت پرده است که گفته شد و همین علت درونی در شکلهای مختلف ظاهر شده و برای هر شخصی به یک شکل است.

نویسنده:زهرا اوتاری

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radiohast.com/?p=2988
zahra.otari
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

5 نظر در مورد چقدر شبیه و در مدار پول هستید؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

 1. سلام به همه دوستان عزیز
  ممنون زهرا جان از مطلب بسیار زیبایی که نوشتید.
  دوستان عزیز اگر مایل بودید در رابطه با نظریه ریسمان مطالعه کنید، بسیار منطبق با قانون هستش و من رو به شدت شگفت زده کرد. قرآن کاملا یک کتاب کوانتومیه ☺️?

  5

 2. سلام دوستان ممنونم از سرکار خانم اوتاری
  من این باور دارم که دو تا کوه هست برای کوه نوردی.
  یکی کوه فقر و یکی کوه ثروت . نود درصد آدم ها که روی کوه فقر دارن میرن بالا با زجر بدبختی میرن بالا توی راه از دیگران تنه میخورن میافتن دوباره پا میشن و خیلی شلوغ هست و دیگران را هم میبینن که آره اونها هم زمین میخورن له میشن و میبینن که همجای این کوه همینه و باور میکنن که همینه همه اینجا با بدبختی زجر حرکت میکنند و یادشان رفته که اصلا برای چی کوه را بالا میرن و فکر نمیکنن که کوه دیگه ای هم باشه البته بعضی مواقع صدای خنده و شادی مردم کوه بغل را میشنون(چون توی مدارش نیستند که ببینند و حس کنند ) و فقط فحششون میدن چرا چون از والدین از رسانه فقط شنیدن آن هم نادرست .
  و باور کردن که ثروتمندان بد هستند و مسیر ما درسته نه اونا …. اگر خودشان نخواهند تغییر کنند و پایین بیان هیچ کس نمیتونه آنها را تغییر بدهد …که باید آن کوه را پایین بیان البته
  خیلی ها به اونها میخندن مسخره میکنند ولی آنها اگرپایین بیان کمی زمان میبرد اما دیدگاه آدم های کوه بغلی را تایید می کنند و اون کوه قشنگ پر از زیبایی ها را میرن بالا و لذت میبرم

  5

 3. سلام دوست عزیزم تعبیر متفاوت افراد از شرایط یکسان را خیلی عالی بیان کردید که بستگی به زادیه دید وطرز نگرش متفاوت می باشد
  با شکر گزااری بابت هرانچه که داریم وشادو خوشحال بودن برای داشته هایمان می توانیم تغییر فرکانس بدهیم وانگاه جاذب هر انچه می خواهیم باشیم فقط باید صبر واستقامت داشته باشیم واز تمرین وبهتر بگم از زندگی کردن باعشق خسته نشویم اونوقت ما اهن ربای خواسته هامون می شویم

  13

 4. سلام دوست عزیز بسیار زیبا بود سپاس از رب وجودت
  غیر ممکن است زندگی با تغییر ارتعاشات، تغییر نکند.

  به محض تغییر انرژی و ارتعاش زندگی به سرعت شروع به تغییر میکند، و چاره ای جز این ندارد.

  اگر می‌خواهید پی به مغناطیس درونتان ببرید،

  وجودتان را سرشار کنید از احساساتی نظیر
  عشق
  سر خوشی بیش از حد
  لذت
  شادی بیش از حد
  شوق و اشتیاق

  شگفت زنده خواهید شد، به سادگی می توانید مغناطیس درونتان را در هر زمینه ای که تمایل به آن دارید، فعال کنید.

  فقط باید تجربه کنید.?????

  6