0
0

کلمه خلق در قرآن و ارتباط آن با (( قانون جذب )) در چیست

3612 بازدید

«شما در جهانی زندگی می کنید که 2 حالت بیشتر ندارد: زیبایی و نازیبایی که این 2 در ذات زیبا هستند.شما کدام را انتخاب و خلق میکنید»

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام عرض میکنم خدمت و تمامی اعضای این خانواده با محبت و مهربان
امروز میخوام بنویسم از آگاهی بسیار بسیار بسیار بسیار زیبا ولی بسیار بسیار بسیار سنگین و ثقیل.
واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم ولی امیدوارم این مبحثو بارها بخونید.تا درک کنید کسانی که در مدار بالا قرار دارند متوجه میشوند کسانی که در حال تکامل هستند بعدا و خود من هم مطمئنا بعدها باز هم از این آگاهی درس میگیرم و ما بی نهایت تکامل داریم.باتوجه به سوره نور که تفسیر کردم و اثبات قانون مدار بودن .
میخوام امروز از یک (( بعد و وجه)) به خودمون نگاه کنیم که شاید شاید مخالفان زیادی هم داشته باشه چون هنوز خیلیا درک نکرده اند تمام گوشت استخوان روح و و و … ما از انرژی فشرده شده به قولی ((خلق)) شده است.
کلمه ((خلق )) که در قران بارها و بارها تکرار شده است.اصلا یعنی چی این کلمه ؟؟؟!!!تا حالا بهش فکر کردین؟؟؟یعنی افرینش ؟؟؟یعنی پدید آوردن؟؟
من میخوام شمارو دعوت کنم به یک موضوع و یک ترجمه و تفسیر دیگر از این کلمه !!و اون تفسیر چیزی نیست جز کلمه ای به اسم :
((دریــــــــــــــــــــچه))
عجب کلمه ای چه ربطی داره اصلا به خلق ؟؟؟!!!!
قبلش توضیح میدم کم کم میرسیم به.
اگر به جهان نگاهی استراتژیک بیاندازید میبنید ما سرتا پا انرژی هایی هستیم که دائما در حال ورود و خروج از طریق یک کانال و مدار به یک ((دریچه یا خلق ))های مختلف برای ادامه تکامل خود توسط ((رب)) خود هستیم .
اگر نگاهی بیاندازید به قبل از تولد خود و بعد از آن ،این موضوع را متوجه میشویم.من برای درک قانون و برای درک شما از قانون و شیوه هدایت شدن ما به وسیله آن و درک کامل معنی (خلق) از چند آیه سوره مومنون استفاده میکنم.خدای من گره از زبانم بگشا و بر من محیط باش…
قبل از اینکه آیه های زیر رابخوانید حتما و حتما و حتما باید پستهای تکاملی من رو مطالعه کرده باشین تا اول ذهن شما اماده شده باشد مخصوصا پست اخر خدای من در مورد کلمه ((سعی و فرکانس))را و همچنین کلمه ((ثم)) که معنی تکامل را به تنهایی ثابت میکند.و در ین آیات پیش رو بسیار تکرار شده است..پس اگر نخواندید حتما مطالعه کنید.خوب اگر مطالعه کردین. قبل از اینکه آیه های پایین را بخوانید باید بدونید کلمه خلق یک معنی دیگر هم دارد و در زیر مینویسم :
((در لغت به معنی آفرینش، در فلسفه، به معنی ایجاد و در عرفان به معنی تجلی خداوند. در آموزه های فلسفی تبدیل عدم به وجود یا تبدیل وجود به وجود))
و این اخری که گوشه ذهنتون باشه ((خلق به معنای تقدیر و اندازه گیری است))
کلی معنی داشت که همه این معنی ها مارو راهنمایی میکنه و چراغی است برای درک و فهم از یک مطلب و اون هم کلمه (( دریچه ))!!!!!
عشق من میفرمایند:

سوره مبارکه مومنون آیه ۱۲.
ولقد خلقنا الانسان من سلاله من طین
✅و ما انسان را از عصاره‌ای از گِل آفریدیم؛
 سوره مبارکه مومنون آیه ۱۳.
ثم جعلناه نطفه فی قرار مکین
✅سپس او را نطفه‌ای در قرارگاه مطمئن [= رحم‌] قرار دادیم؛
 سوره مبارکه مومنون آیه ۱۴.
ثم خلقنا النطفه علقه فخلقنا العلقه مضغه فخلقنا المضغه عظاما فکسونا العظام لحما ثم انشاناه خلقا آخر فتبارک الله احسن الخالقین
✅سپس نطفه را بصورت علقه [= خون بسته‌]، و علقه را بصورت مضغه [= چیزی شبیه گوشت جویده شده‌]، و مضغه را بصورت استخوانهایی درآوردیم؛ و بر استخوانها گوشت پوشاندیم؛ سپس آن را آفرینش تازه‌ای دادیم؛ پس بزرگ است خدایی که بهترین آفرینندگان است!
 سوره مبارکه مومنون آیه ۱۵.
ثم انکم بعد ذلک لمیتون
✅سپس شما بعد از آن می‌میرید؛
سوره مبارکه مومنون آیه ۱۶.
ثم انکم یوم القیامه تبعثون
سوره مبارکه مومنون آیه ۱۷.
ولقد خلقنا فوقکم سبع طرائق وما کنا عن الخلق غافلین
✅ما بر بالای سر شما هفت راه قرار دادیم؛ و ما (هرگز) از خلق (خود) غافل نبوده‌ایم!
سپس در روز قیامت برانگیخته می‌شوید!
سوره مبارکه مومنون آیه ۱۸.
وانزلنا من السماء ماء بقدر فاسکناه فی الارض وانا علی ذهاب به لقادرون
✅و از آسمان، آبی به اندازه معیّن نازل کردیم؛ و آن را در زمین (در جایگاه مخصوصی) ساکن نمودیم؛ و ما بر از بین بردن آن کاملاً قادریم!
 سوره مبارکه مومنون آیه ۱۹.
فانشانا لکم به جنات من نخیل واعناب لکم فیها فواکه کثیره ومنها تاکلون
✅سپس بوسیله آن باغهایی از درختان نخل و انگور برای شما ایجاد کردیم؛ باغهایی که در آن میوه‌های بسیار است؛ و از آن میخورید!
 سوره مبارکه مومنون آیه ۲۰.
وشجره تخرج من طور سیناء تنبت بالدهن وصبغ للآکلین
✅و (نیز) درختی را که از طور سینا می‌روید [= درخت زیتون‌]، و از آن روغن و «نان خورش» برای خورندگان فراهم می‌گردد (آفریدیم)!
 سوره مبارکه مومنون آیه ۲۱.
وان لکم فی الانعام لعبره نسقیکم مما فی بطونها ولکم فیها منافع کثیره ومنها تاکلون
✅و برای شما در چهارپایان عبرتی است؛ از آنچه در درون آنهاست [= از شیر] شما را سیراب می‌کنیم؛ و برای شما در آنها منافع بسیاری است؛ و از گوشت آنها می‌خورید؛

 

در معانی بالا دیدی که چقدر خداوند از کلمه ((ثم)) استفاده کرد و قانون تکامل را که در پست قبل با کلمه ثم توضیح دادم نشان داد و روند تکاملی خلق را….
خوب اینها پیش زمینه بود و میریم سراغ اصل مطلب :
در ایه اول خداوند میفرماید ما انسان را از عصاره گل خلق ‌کردیم و افریدیم !!!!
خوب بهتون گفتم بدونید خلق یعنی (( دریچه )) و در معنی دیدین که معنی خلق :(( وجود از هیچ و وجود از وجود چیزی که وجود دارد…اولی در جهان غیب و دومی در جهان مادی ما.))براتون مثال میزنم که کامل متوجه بشین:
مثلا اولی ایجاد این جهان از هیچ!!همون بیگ‌بنگ علمی امروز خودمون

سوره مبارکه انعام آیه ۱۰۱.
بدیع السماوات والارض انی یکون له ولد ولم تکن له صاحبه وخلق کل شیء وهو بکل شیء علیم
✅او پدید آورنده آسمانها و زمین است؛ چگونه ممکن است فرزندی داشته باشد؟! حال آنکه همسری نداشته، و همه چیز را آفریده؛ و او به همه چیز داناست.

کلمه (( بدیع)) را براتون باز میکنم:
✅ البدیع: (بدیع از نام‌های نیکوی خداوند است که گفته شده «خداوند ابداع کننده آسمان‌ها و زمین است یا ایجاد کننده آن) (ابداع و ابتداع (مصدر) در نزد حکما بوجود آوردن و ایجاد نمودن چیزی بدون داشتن سابقه قبلی از لحاظ ماده و زمان می‌باشد)
این از اولین تفسیر که خداوند این جهان را از هیچ و بدون سابقه به وجود اورده و دومی در جهان مادی خودمون هستش مثلا به وجود امدن و راه یافتن ما از ((جهان غیر مادی به مادی )) از طریق پدر و مادر.یا ایجاد یک غذای خوشمزه در طول روز با نوشتن در دفتر تمرینات اول صبحمون و ایجاد و خلق اون از دریچه دوستمون .در اینجا غذا و دوستمون وجود دارد و ما به واسطه این ۲ غذای خوشمزه روزمون رو خلق میکنیم.یا مثلا از مصالح ساختمانى خانه‏ایى خلق کنید.
بچه ها این نکته خیلیییی خیلی مهمه درکش کنید کلمه خلق و دریچه با توجه به تفسیر سوره نور که قرار دادم کنار هم هستند و بسیار بسیار نزدیک هم هستند ولی به هم نمیرسند .یعنی این ۲ کلمه یکی هستند یعنی به صفر میل میکنند ولی صفر نمیشوند.(برای درک این موضوع تفسیر سوره نور در پست تفسیر سوره کوثر را که نوشتم بخوانید )در کل منظور من اینه هرجا که خلق باشه یک دریچه درکنارش قرار دارد و لحظه و مومنتوم ورود آن چیزی که ما میخواهیم روبعد از دریچه ، خلق میگیم ولی لحظه قبل از ورودش را دریچه!!!!!((۲۰بار همین یه تیکه از جمله رو بخونید))
خوب حالا که معنی ((خلق یا همون دریچه ))رو متوجه شدین از ایه اول دوباره شروع میکنیم.

✅و ما انسان را از عصاره‌ای از گِل آفریدیم
ما انسان را از یک دریچه به اسم عصاره گل خلق کردیم و وارد دنیا کردیم
درایه بعدی میگه ما ((ثمسپس_#قانون تکامل)) پس از اینکه تکامل انسان طی شد اون رو دیگه به وسیله دریچه ای دیگر خلق کردیم.مثلا ما میخواستیم به این دنیا با آگاهی قبلی وارد بشیم خوب دریچه ما کی بوده؟؟؟

پدر انتخابیه ما بوده از دریچه پدر به دریچه مادر و رحم اون که اشاره شده در ایه منتقل شدیم سپس از دریچه مادر به این دنیا مادی وارد و خلق شدیم ((قابل ذکر که مرحله کانورت شدن و تبدیل ما از انرژی به ماده در رحم چند دریچه است که در ایه بعد توضیح داده سپری شده))و سپس خداوند که خودش بزرگترین دریچه و سرچشمه تمام دریچه ها وخالق هااست رو تحسین میکنه .و سپس از دریچه این دنیا ما به وسیله دریچه ((مرگ)) از این دنیا خارج میشویم و سپس در عالم برزخ خلق می شویم و از دریچه برزخ به قیامت خلق شده و وارد زندگی ابدی خود میشویم که در انجا فقط زندگی ما با توجه به فرکانس های ما که ((بما قدمت ایدیهم )) بوده یا ۰ و یا ۱ است که همون فیها خالدون در بهشت یا جهنم است را سپری میکنیم.یا بهشت و یا جهنم. برای این بود در پست قبل گفتم خودتونو بکشید بالا بچه هاااا اینها زنگ و سیلی های بزرگیست شاید بیدار شوید….
خوب حالا من اینهمه اینارو توصیح دادم تا بهتون یک قانون بزرگ را بگم. خدای استاد قانون مدارهای تو در تو را گفت و خدای من که همان خدای استاد نیز است قانون دریچه ها را میگوید برای اولین بار در جهان !!!!
در تکامل بحث های قبلی استاد در مورد تئوری مدارها بنده میگویم در مدارهای تو درتویی که ما در آن هستیم به واسطه فرکانس ها و((سعی)) های ما که در پست قبل توضیح دادم ما به واسطه ((دریچه های -خلق های ))خود به دریچه های مدار های بالاتر یا پایین تر همواره صعود یا نزول میکنیم.منظور خود را با یک مثال توضیح و واضح میکنم:

✅صبح بیدار شدیم روی دفتر خود یاد داشت می کنیم امروز یک غذای خوشمزه میخواهم و دستور خود را به صورت(( فرکانس یا همون سعی)) ارسال میکنیم.این دستور وارد مدار ما میشود و ((یک دریچه و خلق)) بر روی مدار ما باز میکند. در محل کار یکی از دوستان ما به واسطه تولد فرزند خود یا هر اتفاق دیگری مارو مهمان میکند به یک رستوران و ما در انجا یک غذای لذید میل میکنیم.در این مثال که حتماااااا برای شما اتفاق افتاده است توسط قانون مدارها ما با ارسال فرکانس و توجه خودمون به مطلب که اون رو نوشتیم به مداری هدایت میشویم که به واسطه اون هدایت ما وارد ((دریچه و خلق )) اون غذای لذیذ میشویم.و پاداش و جزا اون فرکانس یک غذای خوشمزه است را دریافت میکنیم و در این مثال :
ما با نوشتن خواسته خود که یک غذا لذیذ بود یک فرکانس ارسال کرده وچون پاسخ جهان همواره مثبت است ما وارد مدار آن شده ایم و( دوست ما) که به واسطه آن دوست غذا را دریافت کردیم ((دریچه )) وغذا ((خلق)) ما بود.پس ما حتما در این قانون بزرگ ((یک ارسال فرکانس یا درخواست و یک مدار ویک تضادو یک دریچه ویک خلق )) داریم!!!!!
?لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین…..
این رو توضیح دادم که ادامه تفسیر آیات رو متوجه بشین !!!
خوب یادتون باشه گفتم خلق یا همون دریچه یه معنی یا بهتره بگیم یه صفففتتتت داره به اسم ((اندازه و مقدر)) هرچی ما تکامل خود را بیشتر طی کنیم این دریچه بزرگتر میشود و ما راحت و بدون هیچ زحمتی وارد آن یا از آن خارج میشویم!!!
خوب در ادامه آیات عشق من به زیبایی این مطلبو جا افتاده میکنه .

✅در این ایه خداوند از طرق نام برده که من وقتی این کلمه رو دیدم واقعا هیجان زده شدم و مفهوم دریچه های غیب را در این آیه گفته که خودش یک تفسیر جدا گانه داره انشالا در تفسیرهای تکمیلی میگم.

✅و از آسمان، آبی به اندازه معیّن نازل کردیم؛ و آن را در زمین (در جایگاه مخصوصی) ساکن نمودیم؛ و ما بر از بین بردن آن کاملاً قادریم!
این ایه مثل آیه بالا در افرینش انسان توضیح میده همانطور که انسان از دریچه پدر به دریچه مادر انتقال میدهیم باران را نیز از دریچه اسمان به دریچه زمین انتقال میدهیم و در مادر آن را در رحم ساکن میکنیم و در زمین در جایگاه مخصوص خودش ساکن میکنیم….الله اکبر
و سپس میفرمایند:سپس بوسیله آن((آب باران)) باغهایی از درختان نخل و انگور برای شما ایجاد کردیم؛ باغهایی که در آن میوه‌های بسیار است؛ و از آن میخورید!
و بعد از( ثم-سپس) که همان قانون تکامل است توسط دریچه زمین که همان باغ ها میباشد درختان نخل و انگور برای شما ایجاد کردیم که ما از طریق دریچه درختان میوه های بسیار زیاد که باور فراوانی را توضیح میدهد خلق کردیم.سپس در آیات بعدی از دریچه های دیگری سخن میگوید:

✅و (نیز) درختی را که از طور سینا می‌روید [= درخت زیتون‌]، و از آن روغن و «نان خورش» برای خورندگان فراهم می‌گردد (آفریدیم)!

✅و برای شما در چهارپایان عبرتی است؛ از آنچه در درون آنهاست [= از شیر] شما را سیراب می‌کنیم؛ و برای شما در آنها منافع بسیاری است؛ و از گوشت آنها می‌خورید؛

✅و در ادامه میفرمایند : درخت زیتون را دریچه ای میکند برای خلق روغن که برای خورندگان فراهم است.و چهار پایان را دریچه ای دیگر که از درون انها شیر خلق میشود و از شیر آنها دریچه ای برای باقی چیزها و خود آن چهار پا دوباره میگوید دریچه ایست برای سیر شدن شما توسط خلق گوشت انها.و اینها همگی دستان خداوند هستند که به واسطه این دریچه ها به سمت شما میایند.

این سیستم را توصیح دادم تا اگر سوالی دارید که از چه راهی شما به تجسم خود میرسید بدانید و محکم تر قدم بردارید و استوار بشین در درک این قانون که تمام خلق خداوند که از هیچ به وجود امده اند تماما دریچه هایی هستند برای رسیدن ما به آرامش و لذت بردن از زندگی این دنیا و سرای آخرت.چون در قرآن خداوند فرموده همه چیز را مسخر شما کردیم.
و همه ی ما انسانها دریچه هستیم و چیز دیگری که باید بگم اینه ((خلق ))صفتی است از کلمه(( دریچه)) که در ممنتوم و لحظه بعد از ورود از دریچه به وجود میآید!!!!!((دقت کنید به این جمله))
مثلا تولد ما بعد از خارج شدن از دریچه مادر و ورود ما به این دنیا را خلق میگویند پس فرق ست بین خلق و دریچه ولی بی نهایت نزدیک هم .((تفسیر سوره نور که در زیر تفسیر پست سوره کوثر قرار دادم))

?و اصل و مهم این موضوع و منظور من از تفسیر این کلمه این بود:
✅ما صد در صد انرژی هایی هستیم که به صورت فشرده در طول روز و حیات خودمون همواااااره و به صورت مرتب با ارسال فرکانس و قانون مدارها در حال تولید ((دریچه و ورود ))به آن هستیم.و این دریچه ها با توجه به درخواست ما به وجود می آیند مثلا درخواست ورود به این جها ن را دادیم دریچه پدر و مادر برای ما گذاشته شد درخواست غذای خوشمزه را دادیم دوست ما دریچه آن شد درخواست میوه دادیم باران و زمین و درختان دریچه آن شدند برای همین کلمه(( سخر)) در قران امده است چون همه چیز در این جهان مسخر مااست و ما همواره در حال ارسال فرکانس و تولید دریچه ها روی مدارهای خود هستیم. بچه ها یک نکته خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی مهم رو براتون همینجا باز کنم.

✅ در جریان ارسال فرکانس درخواست و دریافت بر روی مدار خودمون یک حالت به وجود میاد که با مثال زیر کامل متوجه میشوید:
اول باید بدونید که
✅۱:تضاد نقطه مقابل خلق است

✅۲:در بین پروسه تضاد و خلق ،دریچه وجود دارد در لحظه ها مومنتوم های بی نهایت نزدیک بهم که در این جهان با تکامل زمانی و درآن جهان بعد مرگ بدون هیچ زمانی و در لحظه انجام میشود .

✅نکته بسیار بسیار بسیار مهم کل تفاسیر بالا و لپ مطلب در این جمله خلاصه میکنم.

?وقتی شما در خواستی به جهان ارسال کنید چون پاسخ جهان همواره مثبت است بر روی مدار شما یک دریچه ایجاد شده که در اینطرف دریچه ((تضاد)) و درآن طرف دریچه ((خلق ))وجود دارد و این فاصله با توجه به تکامل شما((ثم-سپس -که توضیحش در آیات بالا امد و پست قبل)) است.پس مفهوم این تفسایر این بود که شما وقتی درخواستی دادین کلید ورود به دریچه و خلق خواسته چیزی نیست جز تضاد!!!!!!
پس وقتی درخواستی به جهان دادین باید وارد تضاد بشوید چون بعد از تضاد دریچه و خلق است .مثلا در مثال بالا که درخواست یک غذا خوشمزه و لذیذ را دادین روی مدار شماایجاد میشود که د اینجا غذای خوشمزه(( خلق)) است دوست ما ((دریچه)) و تضاد ما در اینجا ((قبول کردن دعوت دوست ما))
و چون رسیدن به این خواسته کاملا بدیهی و آسان است تضاد ما خیلی خیلی آسان است و اصلا ا نظر دید ما اصلا تضاد نیست و در اینجا معنی اون جمله که شما در مقابل مشکلاتتون اگر ۱۰ باشید و مشکل ۲۰ مشکل شمارو اذیت میکنه پس وقتی شما تکاملتون را طی کنید و شما ۲۰ بشین و مشکل ۱۰ راحتی حل مساله به راحتی پذیرفتن درخواست و دعوتتون به میل کردن اون غذای خوشمزه هستین.و به سرعت هر چه تمام تر میتوانید خواسته هاتون را خلق کنید با گذشت از تضاد و دریچه.پس این نکته طلایی که هر تضاد کلید طلایی و کلید گنج دریچه و خلق خواسته ما هستش.
سکوی پرتاب ما به بالا و بالاتر .پس بدونید قانون اول میگه درخواست بده و همواره پاسخ دنیا مثبته سپس ((ثم)) دریچه ایجاد میشه و شما باید وارد(( دریچه)) شوید و به محض ورود به دریچه که نتیجه همون تضاد ما هستش خلق ایجاد میشودو با دانستن این قانون دیگر مقاومت شما به کمترین حد خود میرسد…
توجه شما را به این آیه زیبا جلب مبکنم:
?سوره مبارکه انعام آیه ۷۳.
وهو الذی خلق السماوات والارض بالحق ویوم یقول کن فیکون قوله الحق وله الملک یوم ینفخ فی الصور عالم الغیب والشهاده وهو الحکیم الخبیر
اوست که آسمانها و زمین را بحق آفرید؛ و آن روز که (به هر چیز) می‌گوید: «موجود باش!» موجود می‌شود؛ سخن او، حق است؛ و در آن روز که در «صور» دمیده می‌شود، حکومت مخصوص اوست، از پنهان و آشکار با خبر است، و اوست حکیم و آگاه.?
در اینجا میفرماید اوست آسمان و زمین را به ((حق)) افرید .و در آن روز که میگوید:موجود باش موجود میشود و خلق میشود و در ادامه میگه چون دستور و فرمان اون((حق ))است.
تفاوت بین ما و خداوند ((که ما خودخود خدادند هستیم ))که در این جهان هستیم همین ((حق))است.کلمه حق به معنای ((یقین نمودن ،انصاف،میانه )) است و چون خداوند خودش حق و یقین بی نهایت است خودش میانه است یعنی خداوند خودش دریچه است و به محض اینکه میگوید موجود باش موجود میشود و خلق میشود و به تضاد برنمیخورد ولی ما به تضاد برمیخوریم اگه گفتین چرا؟؟؟

چون ما یقین کامل نداریم و خالص نیست یقین ما ،، شک و شرک داریم و ناخالصی فرکانسی ما باعث ایجاد این تضاد ها میشود و تضاد هارو خود ما خلق میکنیم بخاطر ناخالصی فرکانسی خودمون ولی اگررررر اگرررر بتوانیم نزدیک بشیم به خالص شدن مثل حضرت عیسی ع که در یقین شهرت فراوانی داشت که در ایه ۱۱۰ سوره مائده خداوند میفرماید به فرمانش مجسمه مرغ را زنده میکرد یا کور را شفا میداد و….((به اذن خداوند))
و ما هم میتوانیم بگوییم موحود باش و موجود شود ولی…..ولی ما در حد خودمون میتوانیم این تضاد هارو کوچک و کوچکتر کنیم و به دریچه و خلق نزدیک بشویم.برای همین خداوند در اکثر ایات میفرمایند ما آسمان و زمین را نیافریدم جز به حق….
در آخر هم مثالی میزنم براتون که جا بیفته مطلب.در اینجا ما جاهایی که دریچه و خلق و تضاد را نشان میدهیم.

?استاد برای مسافرت به اروپا رفته بودن ((هدایت به مدار تجسمات گذشته))در اروپا سایت ایشون در دقایقی قبل از بازگشایی برای فروش قبل از عید گویا فیلتر و از دسترس خارج میشه((تضاد و ایجاد دریچه برای رسیدن به تجسمات گذشته ))((توجه کنید تضاد با دریچه باهم ایجاد شده ولی دریچه بسته است))در اینجا این تضاد به استاد کلید گنج مهاجرت را میدهد.استاد با استفاده از قانون اعراض که همان کلید گنج تضاد است به تضاد بی توجهی میکند و به تقریحات خود در اون شهر ادامه میده.روز بعد به پاریس میرود ((هدایت در مسیر باز شدن دریچه))در اونجا برخورد میکند به فردی که به صورت معجزه آسا در آن روز آنجا بوده و اتفاقا فارسی هم بلد بوده ((دریچه)) استاد با این شخص صحبت میکند و فردای آن روز ویزا آمریکا رو دریافت میکند ((خلق)) تجسم اتفاق میافتد .
پس یادتون باشه ما هر روز با ارسال خواسته ها وتجسماتمون باعث ایجاد دریچه های مختلف میشویم که فقط و فقط برای ما ایجاد میشود و در اینطرف دریچه تضاد و آن طرف دریچه خلق وجود دارد .
کاشک بارها و بارها ابن مطلبو بخونید تا به قانون و درکش نزدیک بشین و قرآن رو بارها بخونید دوستتون دارم اونایی که درک کردن این اگاهی باز ترش کنند برای بچه ها و اونایی متوجه نشدند نگران نباشند کم کم درک میکنند.
امیدوارم این مطلبو درک کنید بارها و بارها بخونیدش چون من خودم ۱۰ بار خوندمش تا فهمیدمش و من اصلا برای نوشتن این مطالب از قبل چیزی ننوشته ام و هر کلمه پس از کلمه بعدی می اید و این یعنی توکل به او….
سپاس خداوندی که نشانم داد زیبایی هارا نشانم داد این دوستان مهربان و با محبت و زیبا را باز کرد دریچه های نعمت وآگاهی هایش را.خداوندی که وعده بخشیده شدن تمامی بندگانش را داد به واسطه دریچه و نعمت ((توبه)) خود که تا دیر نشده توبه کنند .خداوندی که مر آشنا کرد با خودش و نور خودش. به ما عطا کرد خودش را و چه زیباست داشتن خداوند و نیروی بزرگی که وعده فزونی فراوانی عشق محبت میدهد.

یا الرحمن و یا الرحیم

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radiohast.com/?p=1191
محمد حسین
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

5 نظر در مورد کلمه خلق در قرآن و ارتباط آن با (( قانون جذب )) در چیست

دیدگاهتان را بنویسید

 1. سلام بر خداوند آگاهی و سپاس و ستایش مخصوص اوست و بندگان صالح او.
  سوال؟
  مثلا درخواست ورود به این جهان را دادیم دریچه پدر و مادر برای ما گذاشته شد.
  بنا به جمله قبل آیا ما درخواست ورود به این جهان رو دادیم در صورتی که وجود نداشتیم؟

  لایک

 2. بسم الله الرحمن الرحیم
  سلاااامی زیبا به دوستان پاک سیرتم
  سلام به استاد عزیز و ارجمندم و تشکر و سپاسگذاری فراوان از شما بخاطر اینکه تحقیق کردین تفکر کردین و این درخواست رو همواره به رب ارسال کردین که لایه هایی از قران رو به شما القا و الهام کنه که دقیقااااا نیاز امروزی بشری هست به هدایت که برگردند و بیدار بشن از این خفتگی و بینا بشن از این کوری قبل ازینکه اصابت کنه فرکانس عذاب که در اون صورت بازگشتی نیست
  من چندتا از پست هارو به شدت زیادتر دوست دارم مثل این اگاهی
  و
  ضمن اینکه تصمیم گرفتم مجدد این اگاهی های رب رو مرور کنم
  چون الان با توجه به شرکت در کارگاه جامع و ورکشاپ زیبای صیام بستری زیبا هم برای درک بیشتر و باز شدن کد های بیشتری از روحم برام فراهم شده و توصیه هم میکنم که شما هم شروع کنید تا خودتون متوجه کنار رفتن پرده ها از ذهنتون بشید و شیرجه بزنید در این دریای بیکران اگاهی های رب و از درک کردنشون لذت ببرید لذتی فرا زمینی …..
  خیلی خلق و قانون دریچه ی قبل از خلق درک منو از قانون بالابرد که بتونم راحت تر کنترل ذهن کنم و راحتر بگذرم .. شاید خیلیام مثل من فکر میکردند که تضاد ینی یه اتفاق خیلی ناگوار یا یه شرایط خیلی بد یا مثلا چیزی رو از دست میدادم گم میکردم احساس خوبم فروکش میکرد و بلافاصله میگفتم به تضاد برخورد کردم و بدتر احساسم بد میشد نسبت به اون تضاد نسبت به قانون حتی نسبت به خدا میگفتم مگه رب آزار داره من دارم تو مسیر درست حرکت میکنم جلو پای من تضاد بذاره که ببینه من کنترل ذهن میکنم یا نه
  که رب محمدحسین جان گفتن که از صبر و صلات کمک بگیرید در تضاد و من نفهمیدم و درکش نکردم چون اصلا اصصصصل داستان ینی تضاد رو درک نکرده بودم
  حالا با توجه به درکم
  فرض میکنم که من درخواست ثروتمند شدن رو دارم و جهان درراستای درخواست من منو داره وارد مدار ثروتمند شدن میکنه و شغلی که دارم حقوق ثابت ماهی مثلا 2.5 ملیون هست خب خداوند اگاه و عالمه …. چرا ؟ چون همچی اونه.. من .. رییس من .. حقوق من .. حتی ساختمون محل کارم و … و میگه بنده من تو با ماهی 2.5 به اون ثروتی که میخوای نمیرسی پس بیا بیرون ازین شغل تا راهی پهن تر و وسیعتر برات فراهم کنم و شرایط جوری رقم میخوره از طرف هدایت رب که یا من استعفا بدم یا اصلا اخراج بشم یا جوری بشه که من صدرصد ازون شغل فاصله بگیرم و شرایط حالا مشابه دیگه که منو از اون مدار 2.5 تومن بیاره بیرون
  حالااااا اینجا ایمان خودشو نشون میده صبر و صلات اینجاست دریچه اینجاست ……. کسی که در این هدایت قرار میگیره قطعا خوب داشته رو باور فراوانی وثروتش کار میکرده پس میگه اینجا تنها منبع رزق و روزی من نیست که غمباد بگیرم بگم بدبخت شدم بیییییینهایت امکان هست شرایط هست موقعیت هست ( این میشه صلاتش ) میگه الخیر فی ما وقع و احساسش بد نمیشه ورودی کمبود و نجوا رو باز نمیذاره و (ثم ) سپس ایده میاد قدم اول رو برمیداره ( تکامل رو رعایت میکنه که میشه همون صبر ) این دوتارو که رد میکنی کلیدی بهت میده که قفل دریچه تو باز کنی و وارد خلقت بشی پس تضاد زیباست بسیار هم زیباست در دل هر ناززیبایی زیبایی هست و همچی در ذات زیبا هستند
  حالا من چرا اصن اومدم اینجا و کامنت گذاشتم میخوام از قانون مدار و فرکانس بگم که چقققققدر دقیق داره عمل میکنه
  من تیرماه دنبال کار مگشتم و حدودا هم یکسالی هست که دارم رو خودم و قوانین کار میکنم و باتوجه به قانون خیلی دوست داشتم شغلی سرراهم قرار بگیره که محیطش هم راستا باشه با قوانین هستی و دوس داشتم محیطی حتی الامکان فارغ از نجوا و کمبود باشه هرچند که همچی نسبیه و عدم مطلق یا وجود مطلق در این دنیا وجود نداره و به لطف الله مهربانم هدایتم کرد به اینجا و مشغول به کار شدم
  ببینید قانون مدار و فرکانس رو
  من به واحدی رفتم که اونجا همکار بغل دستی من کسی بود که به شدت کنترل ذهن میکرد و قانون رو خوب بلد بود و با من صحبت میکرد میگفت راجبه ورودی و کنترل ذهن و زندگی ادمها که مسیح الکی مسیح نشده محمد الکی محمد نشده بااااااااااورش مسیحش کرده بااااااااااورش ابراهیمش کرد خیلی رو باورات کار کن و روزی سه بار قبل شروع کار بعد ناهار و قبل اتمام کار مراقبه میکرد و اگاهی هاشو در دفتر اگاهی هاش یادداشت میکرد و بقیه همکارامم گاهی تو استراحتمون راجبه قوانین صحبت میکردند راجبه باورها صحبت میکردند البته من فقط شنونده بودم ولی خیلی لذت میبردم و خدارو شکر میکردم که در این محیطم که با توجه به رحمت به زمین گسترده شده یا کرونا که نشانه ای عظیم از الله هستش نه تنها ما کسب و کارمون فلج نشده بود بلکه نیروی استخدامی هم میگرفتیم که برسیم کارارو انجام بدیم انقدر سرمون شلوغ بودو هست الحمدلله
  ولی من یه درخواست رو همش داشتم در کنار شکرگذاریم و میگفتم که ای کاش اینا بفهمن قانون جذب همون نیروی رب العالمین هست و ارتباطشو با خدا و قران درک کنن تا اینکه به این صورت جذبش کردم که مدیرعاملمون گفت مدیران پروژه و معاونت هر هفته شنبه صبح قبل کار جلسه بذارن برای کل نیرو ها و راجبه مسایل انگیزشی و قانون و بااااااااااور مخصوصا ثروت صحبت کنن
  یه هفته یکی خیلی زیبا با توجه به جذب من راجبه خداوند شکرگذاری عزت نفس و ظرف وجودی هرکس صحبت کرد و خیلی توصیه کرد که با خدای درونتون صحبت کنید
  و این هفته ببینید قانون مدار و فرکانس رو ببینید خلق رو
  یکی از مدیران پروژه گفت قبل شروع جلسه من یک فیلمی میخوام براتون بذارم که ببنیید و اون فیلم فایل انگیزشی شماره 3 استاد عباسمنش بود ……………….. اوووووووووه خدای من ………………………………
  ینی من در محیطی هدایت شدم که حرفای عباسمنش داره اونجا پخش میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در پوست خودم نمیگنجیدم و جا نمیشدم در این قالب جسمم و میخواستم پرواز کنم بغض گلومو گرفتهه بود میخواستم گریه کنمو بللللللند بگم خدایا شکرررررررتتتتتتتتت ولی مگه تموم شد همینجا ؟؟؟؟؟؟؟ رب بازم سوپرایز داشت اون مدیر پروژه راجبه قران صحبت کرد گفت طبق ایه قران که ماشمارو بیهوده نیافریدیم باید هدفمند خلق شدید و دارید زندگی میکنید واااااااااااای مگه میشه داشت تو بحث هدفگذاری مثل جلسه کارگاه جامع !!!!!!!!!!!!!!!!!! اینو میگفت که تو نیومدی اینجا که تو بدبختی و فقر زندگی کنی باید به ثروت برسی اگر به خدا ایمان داری باید بتونی مدرسه بسازی باید بتونی جهیزیه بدی باید بتونی عروسی بگیری برای جوونی اگه به خدا اعتقاد داری
  به جای تابلو ارزوها گفت تابلو هدف یا سرنخ های دیداری برای خودتون درست کنید هرروز نگاهش کنید و مرورش کنید و ……………
  میدونی چه مهر تاییدی خورد رو باور فراوانی و ثروت من ؟ چه مهر تاییدی خورد رو قانون مدار و فرکانس ؟؟؟؟؟؟؟؟ چه مهرتاییدی خورد رو خلق کردن محیط و شرایط که خودم خالق زندگیمم با رب درونم ؟؟؟؟؟؟؟
  من بکوب داشتم رو باور فراوانی و ثروتم کارمیکردم و نتیجه هم این بود که من صدر جدول فروش بودم با اختلاف خیلی بیشتر ازین اقا و ایشون دوم بود ولی دقیقا چند دقیقه مونده بود تا پروژه به اتمام برسه و من با بالاترین فروش اول بشم این اقا یک قرارداد بست و دو ملیون ازمن زد جلوتر و اول شد الان میفههمم که چرااااااا
  بمن گفت خانم راد من دیده بودم که من اولم من صدرم و اینو باور کرده بودم و تا اخرین ذقیقه نامید نشدم…… افرین افرین افرین و من لذت بردم و کلی تحسینش کردم
  خدایا شکرت
  اما بازم تموم نشد
  رب یه سوپرایز دیگم داشت راجبه ایمان به خداوند
  اون اقا گفتن یبار رفته بودن کوه در خرم اباد و اونجا یک فضای خیلی بزرگی کندوهای زنبور بود و میگفت سر ظهر اصلا نمیشه به اون فضا از چند متری نزدیک شد زنبورا میزنن
  میگفت به خدای درونم گفتم من اگر به تو ایمان دارم و تورو میشناسم با ایمان به تو رد میشم و نیشمم نمیزنن
  میگفت با ایمان بهش حرکت کردم زنبوراااا به صورتم میخوردن به پشت پلک چشمم میخوردن ولی نیشم نمیزدن
  طبق قانون بخاطر اینکه با اینکه ترسیده بوده ولی حرکت کرده و نذاشته ترسش سدی ازشرک بشه در مقابل هدایت رب
  خیلی لذت بردم و خیلی خدارو شکر کردم و خیلی از باورهام تقویت شد و جدا از باور ثروت همیشه فکر میکردم که نیستن اصلا پسرهای امروزی (درخارج سایت) که قانون رو با خدا بشناسن ولی امروز مهر تاییدش خورد که مونااااااا
  “هست” ……….
  اولین باوری که باید کاشت باور کردن قوانین هست باور کنیدو ایممان بیارید و بعد قدم بردارید نتیجه ها تکاملی و فیبوناتچی وارد میشن در زندگی
  خدایا شکرت شکرت شکرت
  موفق باشید دوستان زیبای من

  20

  1. سلام به خواهر عزیزم
   چقدر خوشحال شدم ا ز این رشد وپیشرفت و هدایت موفقیتت
   ممنونم که این تجربه ها واگاهی ها را با ما به اشتراک میگزاری و باعث قویتر شدن باور های ما میشوی
   خدایا شششششکرت
   هر روز موفق تر باشی
   الحمدلله علی کل نعمه ?

   11

 3. سلام خدمت شما آقا محمدحسین و همه دوستان و همراهان گرامی
  من از طریق عکس پروفایل شما در سایت استاد عباس منش هدایت شدم به سایت شما و خیلی خدارا شاکرم به دلیل این هدایتم.
  از شما درخواست دارم پست تفسیر سوره نور را در سایت خودتان قرار دهید در این پست شما به آن اشاره کرده اید ولی تفسیرش در سایت شما نیست.
  از اینکه آگاهی هاتون را با ما به اشتراک می گزارید بی نهایت از شما و خدای شما سپاسگزارم

  8