0
0

راهنمای استفاده از بخش های مختلف سایت رادیو هست

2044 بازدید

با سلام خدمت شما همراهان عزیز و مهربان

دوست خوبم از اینکه به این جمع هدایت شدی خداوند را سپاسگذار باش چون هدایت فقط به وسیله خداوند است و نیروی ((رب)) پس از درخواست شما ،شمارا به این جمع زیبا و مهربان هدایت کرده است.پس لایق ستایش است خداوند عظیم…

برای آشنایی با صفحات وب سایت آموزشی کوتاه نوشته شده که کلیت کارکردن با این سایت را بازگو میکنیم:

1:برای ارسال مطالب خود از جمله : عکس ،فیلم ،مقالات مربوط به باور ها شما میتوانید در بخش ((ارسال محتوا)) این کار را انجام دهید و هر شخص در روز یکبار مجاز به این کار می باشد.

2:برای پرسیدن سوالات و مسائل در رابطه با قوانین نیروی ((رب)) که همان قانون جذب است میتوانید در قسمت ((کشکول)) سوالات خود را با موضوع مشخص انتخاب و ارسال کنید و پس از تایید در سایت قرار گرفته میشود و توسط دوستان جواب داده میشود.

3:در قسمت ((بلاگ)) میتوانید جدید ترین ارسال های تصویری صوتی و یا آگاهی های جدید  را مشاهده کنید

4:در انتهای صفحه سایت جدید ترین نظرات  و مطالب ارسالی را میتوانید مشاهده کنید.

5: در قسمت ((چند رسانه ای)) تمامی مطالب و محصولات رایگان قرار گرفته شده است و دید واضحی از مطالب را برای شما آماده کرده است.

در انتها سپاسگذارم از رب وجود تمامی دوستان عزیز ومهربانم امیدوارم لذت ببریدو استفاده کنید از قوانین نیروی ((رب)) و آگاهی ها و مطالب این جمع زیبا و دوست داشتنی.

با سعادت و پر برکت باشید

با احترام محمد حسین لطفی

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radiohast.com/?p=1701
محمد حسین
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

5 نظر در مورد راهنمای استفاده از بخش های مختلف سایت رادیو هست

دیدگاهتان را بنویسید

 1. استاد و برادر بزرگوارم جناب آقای محمد حسین لطفی
  در این نیمه های شب یک چیزی در درونم ( شاید همون رب وجود که شما ازش نام میبرید ) گفت اینو اینجا بنویسم .
  من از وقتی به سایت خودتون هدایت شدم تموم آگاهیهای رب شما رو یه جور دیگه میشنوم و درک میکنم . در صورتی که در سایت استاد عباس منش وقتی اولین بار به کامنتاتون هدایت شدم از خوشحالی و تعجب که چطور یک انسان میتونه تو فاصله کمتر از نه ماه این همه تغییر بنیادین کنه اونقدر به وجد اومدم که تند تند لینک پستهای شما رو برای دیگران میفرستادم .
  نمیدونم چرا اینجا برام یه آرامش خاصی داره . خوندن پستهای اولیه شما در اینجا نسبت به بخش عقل کل استاد، جنس احساسش کاملا برای من فرق میکنه . همین الان هم همون پستها رو اونجا میخونم و دوباره تو سایت خودتون مطالعه میکنم تفاوت درک و تسلطم رو کامل درک میکنم . اینجا اون پستهای طولانی برام کوتاه هم هستند وقتی تموم میشند با اینکه مدتها استاپ کردم روی جمله ای و تفکر کنم خیلی زود به خطوط پایانی میرسه و اصلا سیرمونی ندارم . اینجا خبری از مخالفین سطحی نگر نیست انگار . با اینکه از خوندن اون کامنتها تقریبا اعراض میکردم ولی احساس خوبی به اون همه جنگ سرد در القابی به نام دفاع و ….نداشتم .
  نمیدانم شما به عنوان مدیر و موسس این سایت چه تصمیمی برای انتشار کامنتهای منفی و مخالف و سطحی نگر دارید مثل استاد عباس منش که همه ی کامنتها رو تا جایی که توهین نباشه منتشر میکنند میخواهید عمل کنید یا نه ؟
  ولی میخواستم بگم اینجا انگار فقط برای موحدین واقعی طراحی شده که تعدادشان بسیار اندک است . بعضی ها فقط میگن به به چه جملات و درک جدید و زیبایی ، بعضی ها عمیق تر تفکر میکنند تا به درک برسند و بعضی ها هم تمام وجودشون رو برای درک و عمل با هم به کار بستند . گروه اول و دوم کم کم تعدادشان اندک میشود و فقط گروه سوم هستند که تا آخر یار و همراه میمانند .
  میخواستم خواهش کنم اگه با قوانین جهان هستی تناقض نداره ممکنه از گروه مخالفین و منافقین سرسخت و سطحی نگر اثری در اینجا نباشه؟ میدونم که در جهان باید تضادها باشند تا حقیقت و راه درست خودشو ثابت کنه و نشون بده .
  من به واسطه آگاهیهای رب شما در تفسیر دقیق رد پای قانون و فکر خداوند در قرآن به یکباره هر چه در سایت استادم عباس منش در تموم زمینه ها آموخته بودم برام کاملا قابل درک تر و پذیرش تر شده . اینقدر به کلام ربم ایمان آوردم و دیگه میفممش که تموم شب و روزم در این سایت میگذره . اونقدر که بعضی وقتها از سایت استاد عباس منش جا میمونم . دونه دونه پستهای شما رو از اول دارم با دقت میخونم و نکته برداری میکنم و میرم ساعتها مقالات علمی مرتبط با اصطلاحات مطرح شده بارها و بارها مرور میکنم و باز میفهمم که لامپها روشن شد چون کلام حق تایید کرده قانون رو به این واضحی و من هیچ چیزی بلد نبودم . دیگه ذهنم مقاومت نمیکنه در برابر آموخته های قبلیم در سایت استاد عباس منش . تک تک اون آگاهیها با کلام رب شما میاد بالا و کاملا تطبیق پیدا میکنه . اونقدر رب شما خوب قانون رو با کلام خودش قرآن برامون باز میکنه که علاوه بر حس شعف درونی مهر محکمی بر تموم اطلاعات کسب شده ولی به حالت عمل در نیامده ازمحصولات استاد میزنه برام . من الان وقتی سوره لیل رو میخونم اونقدر به وجد میام و اونقدر تموم قانون رو با تموم وجود در تک به تک آیه هاش و در لایه های زیرینش حتی فراتر از توضیحات شما میبینم که از سر شوق دلم میخواد در برابر خدایی که بدای اثبات وعده هاش و راهی که داره نشونمون میده در اولین آیه ها از هر سوره ای بارها و بارها قسم میخوره ، قسم به روز قسم به شب قسم به نفس و آنکس که آنرا منظم ساخت ووووووو اشک از چشمانم جاری میشه و همون موقع ایمان میارم و میگم خدا جونم رب من نیازی به قسم نبست باورت دارم . هم بهشتت رو درک کردم و هم جهنمت رو و تو چه خوب گفته بودی و متذکر شده بودی ولی من نخونده بودمت و نفهمیده بودمت .
  الان هر گوشه ای از قرآن رو که باز میکنم رد پای قانونش رو در تک تک آیه ها میبینم . در جایی که کنار کلمه زکات مترجم داخل پرانتز نوشته برای اینکه مالت پاک شود و من میخواهم به او اگر میشنید بگویم نمیخواهد مالت پاک شود میخواهد خودت پاک شوی از همه ی چسبندگیها میخواهد تو رها کنی و به قول شما یک تینر قوی برای درون خودت است نه حلال شدن مالت از حرام ها . دلم میخواد فریاد بزنم که نیازی نیست آخر هر سال خزانه شما را با ده درصد مال خود پر کنیم به اسم زکات . در تمام لحظه های زندگی میبخشیم تا پاک شویم و خالص از درون . از چسبهای کمبود و حرص و طمع و آز .
  آخخخخخخ که چقدر دلم میخواهد فریاد بزنم چرا گفتید کلوا والشربو ولا تسرفو یعنی اینقدر کم بخور و بیاشام تا به همه برسد . در حالی که داره میگه اینقدر در استفاده از نعمتهای من زیاده روی نکن که از فرط شکم سیری بترکی و بیمار شوی . داره میگه حرص نزن همیشه از همه چی هر چقدر بخوای هست تو اعتدال زندگی کن تا وارد مسیر گمراهی و تاریکی نشوی .
  از ربم با تموم وجودم سپاسگذارم که منو هدایت کرد .
  دیگه الان نمیگم حالا از فردا یا پس فردا .
  وقتی میفهمم خدا چطوری بر من میافزاید سریع وارد عمل میشم . تموم حسابهای کوتاه مدت رو بستم و به قرض الحسنه هرگز حسابی باز نمیکنم حالا دیگه حتی یک قرعه کشی رو برای نمونه تست نمیکنم . چون به رب رزاقم ایمان دارم . هرگز وام نمیگیرم و هرگز در بازارهای سفته بازی سرمایه گذاری نمیکنم . چون به خودم و رب وهابم ایمان دارم به وعده ی او که حق است و میافزاید کسی را که حمد کنه نعتماش رو و دعوتش رو بپذیره . حالا دیگه حتی از هزار تومن دارایی ته جیبم انفاق میکنم تا شسته شوم با احساس شعف فراوان . چون به قانون ربم و وعده های او ایمان آوردم . به وعده ی بهشتش و وعده برزخ و جهنمش در این دنیا و در اون دنیا و میتونم ساعتها زیر هر پست شما از زوایای مختلف کامنتها بنویسم و اشک بریزم از سر شوق . ولی هر چی میرم جلونر میبینم هنوز زوده . اونقدر مطلب و درک جدید هست که نمیدونم کدومشو بنویسم .
  حالا دیگه نیروی ربی رو که گفتید در تک تک سلولهام درک میکنم که چطوری در فرکانس اسلام واقعی پشت منه و منتظر منه .
  میخواستم این همه رو بگم که خواهش کنم اگه ممکنه این سایت رو ایزوله فقط برای پیروان توحیدش نگه دارید . خلوص و صفای اون با منافقینی که در قلبهاشون مرضه کم رنگ نشه .
  نمیدونم شاید هم این طرز فکر غلط باشه ولی ………..
  خدااااااایا شکرت ای رب العالمین ای قدرتمند ترین فرمانروا
  تنها تو را میپرستیم و تنها از تو یاری میجوییم . این جمع رهرو را به صراط مستقیم هدایت کن و در آن راه ثابت قدم بگذار .
  آمین یا رب کل عالمین

  6

 2. سلام برادر خوب و مهربانم محمد حسین
  من از طریق عالی، بوسیله نیروی رب به سایت شما هدایت شدم
  انشالله با آگاهی های که در این سایت منتشر میشه باعث هدایت و باز شدن دریچه جدید از اگاهای های قرانی بشود

  6

 3. یعنی الان تازه درک کردم اسم سایت به چه معناست .
  واااااااای خدای من ?
  همیشه همممممه چی ☺ هسسسست.?

  سیگنالهای عشق و ثروت و سلامتی رو با این پیام مدوله میکنیم روی فرکانس رهایی .
  ??????????????
  احسنت به این انتخاب.

  7