0
0

اثبات قانون جذب با نظریه انیشتین

4546 بازدید

اثبات قانون جذب با نظریه نسبیت انیشتین و سوره لیل

روزی که بسیار نردیک است، در آن روز که جهان کشفی دیگر میکند. این بار به جای کشف سیارات در آسمان، میلیارد ها جهان را بروی کره زمین میبینند. بله، جهان هایی به اندازه جمعیت کره زمین. جهان هایی که هیچکدوم از آنها از همدیگر سبقت نمیگرند. جهان هایی که هر یک به دست انسانی اداره می شود. و این همان جهان های موازیست.

هر یک از ما جهان خود را اداره و رهبری میکنیم. خواسته یا ناخواسته، آگاهانه یا ناآگاهانه ما هستیم که با نظام باورهای خود جهان خود را شکل میدهیم. باورهایی که ستون زندگی مارا شکل میدهند و سمت و سویی به ما میدهند.

اگر به خود بازگردید و باورهای خود را موشکافانه بررسی کنید، میبینید که همه آنها درست اند، اما وقتی به افراد ثروتمند و باورهایشان نگاه میکنی میبینی که تفاوت زیادی میان باورهای شما با آنهاست اما آنها هم باورهای خود را شدیدا قبول دارند. پس جریان چیست؟ چه کسی این وسط اشتباه میکند؟

بگذار برایت بگویم، هیچکدوم از شما اشتباه نمی کنید. باورهای هر دوی شما برای جهان خود درست اند، او باور دارد که جهان سراسر فراوانیست و تو باورت این است که جهان تهی از پول، ثروت و نعمت است. به زندگی هر کدام که نگاه کنیم میبینیم درست است، برای فرد ثروتمند جهان سراسر فراوانی و برای شما تهی است.

این داستان یک نتیجه بیشتر ندارد، باورهای ما، سازنده جهان ماست. پس بهتر است نظام باورهای خود را در جهت خواسته های خود شکل دهیم و جهانی سراسر نعمت و شادی برای خود بسازیم.

اینتشین را همه میشناسیم، نابغه ای که زندگی خود را در جهت کشف اسرار عالم گذراند و دست به اکتشافات بزرگی زد. یکی از نظریه های معروف اینشتین نظزیه نسبیت اوست که امروزه به طور فراگیر در فیزیک و مسایل آن به کار میرود. از این رو برای اولین بار شما در رادیو هست شاهد یک ارتباط فوق العاده بین قانون جذب و این نظریه خواهید بود.

این ویدیو سراسر آگاهیست و لازم است بارها و بارها آن را ببینید تا یه لایه های زیرین این آگاهی نفوذ کنید.

↓ برای دانلود ویدیو کلیک کنید

 

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radiohast.com/?p=1643
محمد حسین
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

32 نظر در مورد اثبات قانون جذب با نظریه انیشتین

دیدگاهتان را بنویسید

 1. سلاممم اقای لطفی عزیز و گرامیی واقعاااا متشکرم عالی بود من چند بار این پست خونده بودم ولی ویدوشو ندیده بودم امروز متوجه شدم ویدو هم داشته به به به به الهی شکر ممنونم ازتون وقت میذارید و انقدر عالی توضیح میدهید الهی شکر روحم شاد شد بخدا ممنون الهی شکرررر

  8

 2. با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان همفرکانسم .
  به کمک ربم تصمیم دارم برداشتهای خودم از این فایل پربار رو برای خودم و دوستانی که تمایل به درک بیشتر دارند جمع کنم و در چند جمله بنویسم .

  خداوند در سوره لیل کل قانون جهان هستی رو به این شکل توضیح میده :

  اگه میخوای به خواسته هات برسی پراکنده سعی نکن یعنی مرتبا در مختصات یک فرکانس به یک فرکانس دیگه جابجا نشو .یعنی چی ؟؟؟؟؟

  یعنی اینکه :
  اول غیب یا همون فرکانس رو بپذیر و اینکه تو یکدستگاه تولید کننده ی غیبی .که به غیبی بزرگتر متصلی که تحت فرماندهی خودش با دریافت فرکانس ( غیب ) تو ، تو را در مختصات فرکانست در فضا و مکان جابجا میکند .
  ماجرا از اینجا شروع میشه که بزرگترین وظیفه جسم شما ورود و خروج انرژیها به واسطه ی دریچه هایش یعنی حواس پنج گانه ، از بیرون از شماست .شما یک فرکانس منفی و یا مثبت را با حواستون وارد بدنتون میکنید که به معنی درخواست شما از جهان است . چه آگاه باشید و چه نباشید و بعد احساسی با توجه به جنس اون فرکانس در جهت مثبت یا منفی در شما شکل میگیرد که به این میگیم سیگنال پیام درخواست شما یا همون فرکانس حامل . حالا این سیگنال سوار بر فرکانس درخواست شما میشود و برای فرستادنش به جهان هستی از جوارح خود کمک میگیرید مثلا با زبان تبدیل به کلمات میکنید . یا با دست خود عملش رو انجام میدهید . و نیروی رب اون رو دریافت میکنه و شما رو طبق نظریه نسبیت عام اینشتن در مختصات مناسبی از منحنی فضا و زمان با توجه به جرمتون قرار میده . به زبان ساده تر شما در اون مختصات سقوط میکنید . یا در نقطه ی مختصاتی از فرکانس اسلام هستید و یا در فرکانس جهنم و رنج . و هر دفعه با توجه بیشتر یعنی همون ذکر بیشتر به جرم شما اضافه میشه و مختصات شما جابجا میشه برای دریافت قدرتمندتر و پر رنگ تر از جنس همون ذکری که کردید .
  تفاوت مختصات افزایش جرم با فرکانس اسلام و فرکانس جهنم ، به قول اینشتن برشی است که در فضا و مکان با زاویه های متفاوت ایجاد میشه که جنس اتفاقات با جنس اون برش هماهنگ میشه . یعنی برش منحنی فضا و مکان با فرکانس مثبت برای هر انسان به طور مجزا شکلش فرق میکنه با یک انسان دیگه در همون موضوع واحد . و همینطور اتفاقات منفی . چون شدت فرکانسها و باورهای هر شخص با دیگری متفاوت است و از آنجاییکه زمان و مکان هر دو به هم وابسته اند و به شکل پویا متغیرهای خود را نسبت به هم بالانس میکنند با هر بار مثبت تر شدن یا منفی تر شدن مرتبا نقطه مختصات زمانی و مکانی رسیدن به اون اتفاق رو تغییر میدیم و جابجا میکنیم . این موضوع رو میشه به این موضوع ربط داد که وقتی میگیم خداوند اول نشونه هاشو برای دریافت نتیجه فرکانسامون میفرسته یعنی نقطه مختصات منحنی شما به واسطه جرمی که ایجاد کردید زاویه ی کمی داره و اگه همواره ادامه بدید و هی و هی به جرم خود اضافه کنید زاویه اون منحنی بیشتر میشه و به سمت 180 میل میکنه و مرتبا شما نشونه های مثبت یا منفی با توجه به تداوم فرکانسای مثبت یا منفیتون میبینید تا بالاخره اگر مستمر سعی کنید به اون خواسته اصلی میرسید و یا به اون ناخواسته دردناک و بزرگتر اصابت میکنید و چون بین صفر و 180 معلق هستید مرتبا جابجا شده و تجربه های مختلف مختصاتی رو تجربه میکنید .

  خوب حالا باید طبق راهنمایی رب در سوره ی لیل چیکار کرد که در مختصات خواسته قرار بگیریم .

  و اما من اعطی والتقی
  وصدق بالحسنی

  میگه اول باید به کمک جسم خودت با توجه به توضیحات بالا ، خودتو با بخشش و زکات از چسبندگیها و باور کمبود پاک کنی یعنی جاری بشه فرکانسهات در فرکانس اسلام .
  وبعد باز از طریق ورودیهای جسمت ذهن رو کنترل کنی در جهت خواستت . یعنی تموم انرژیهایی که در جهت مثبت و رسیدن به خواسته ی تو هست رو از طریق گوش و چشم و …….. وارد بدنت و ذهنت کنی و البته متمرکز باشی روش با تموم وجود .
  ودر مرحله سوم حواست باشه صدق بالحسنی کنی یعنی قلب و زبونت یکی باشه و در برابر خواسته خودت منافق نباشی . یعنی سیگنال پیامت با فرکانس در خواستت یکی باشه و در جهت عکس و وارونه نباشه . همون تایید قلبی زیبایی یک خواسته که بهت احساس شعف میده .یعنی خواستت رو حمد کنی و ذکر زیبا کنی در قلبت .
  حالا نیروی رب جرم شما را در جهت مثبت افژایش میده به اندازه ی سعیتون .
  و لاجرم طبق قانون باید در نقطه مختصاتی متناسب با جرمتون قرار بگیرید که منحنی ایجاد شده از جرم شما در زمان و مکان مناسب نشوندهنده فاصله شما با خود خواسته است . یعنی مرتبا نشونه هاشو میبینید تا اون قدر ادامه بدید که در جایگاهی که خواستتون اونجاست سقوط کنید .
  و اما من بخل واستغنی
  و کذب بالحسنی

  و اگه با جوارحتون بخل بوررید و باور کمبود رو تقویت کنید و به جای حمد خواسته هجو ناخواسته کنید در فرکانس جهنم مرتبا سقوط میکنید و جابجا میشید .

  خداااااایا شکرت .
  ای رب من شکر شکر شکر به خاطر این هدایتها و آگاهیها .
  رب محمد حسین عزیز تشکر تشکر تشکر ???

  ایشالله هممون در مختصات خواسته هامون سقوط کنیم .

  12

  1. سلام به رب زیبای خانم میرزایی مهربان و متفکر…
   بسیار زیبا درک کردید .من بسیار بسیار لذت میبرم وقتی میبینم دوستانم به این خوبی و زیبیی قانون را دارن درک میکنند امیدوارم این سایت که خداوند آن را هدایت میکند به یکی از تخصصی ترین سایت ها در زمینه قوانین نیروی رب و قانون جذب تبدیل شود.
   سپاسگذارم از توصیحات شما.روی کد های خداوند کار کنید.

   9

   1. سلام ب محمد حسین عزیز
    ممنون بابت فایل بی نظیر شما من دیدگاه های شما رو تو سایت استاد دنبال میکردم ک خیلی ناب بودن ک در نتیجه خدا منو ب سایت شما هدایت کرد
    الان این فایل تصویری شما اصلا قابل قیاس با متنای شما نبود
    ممنون از آگاهی های نابی ک منتشر میکنید

    6

 3. سلام دوست بزرگوارم آقا محمد
  یک دفتر زیبا گذاشتم و به امید الله میخوام تمام نکات سایت شما رو بنویسم .
  چندین بار این فیلم زیبا رو نگاه کردم و نکاتش رو نوشتم و زبام قاصره از لطف خداوند از اینکه چقد دوست داره ما خوشبخت باشیم و راه خوشبختی چقد واضح و ساده ست.
  دیدن این فیلم برایم درک بهتری از خمیدگی رو ایجاد کرد و میدانم دلیل این همه اتفاق منفی که در زندگیم وجود دارد فقط اینه که گرانش ناشکری و توجه به نازیبایی من خیلی زیاد است و برام سوال بود چرا من که کاری به کسی ندارم چرا انقد اتفاقات بد برام رخ میده و درواقع همون سر خوردن ناخواسته ها بدون هیچ تلاشی به سمت منه.
  ان شاءالله بتوانم با اعراض از این اتفاقات تلخ گرانشم رو از منفی به مثبت تغییر بدم و منتظر وقوع خواسته هایم باشم.
  همچنین میخواهم آگاهانه برای خودم اتفاقات مثبت بسازم تا ان شاءالله با تکرارشون وقوعشون سریعتر و بزرگتر اتفاق بیفته و در سیکل مثبت بیفتم
  سپاسگذار خدای شما هستم که این آگاهی ها را برایمان نوشت و سپاسگذار رب خودم هستم که مرا به اینجا هدایت کرد.
  در پناه الله

  8

  1. سلام دوست خوبم.
   مهمترین نکته صدق بالحسنی است یعنی چیزی که از زبان شما جاری میشود با قلبتان یکی باشد تا ارسال فرکانس شما به غیب درونی شما دچار 2گانگی نشود یعنی همان فرکانس منافقین….
   الله اکبر به این آگاهی.
   پست جدیدی برایش انشالله میزنم

   7

 4. سلام به شما محمد حسین عزیز و آقا نیمای گرامی،با نهایت تشکر و سپاس از زحمات شما عزیزان،من از طریق استاد عزیز خانم نجف پور مقدم،سایت شما عزیزان را پیدا کردم،تا با شما و دستان پر مهر پروردگارمان در این مسیر سبز زندگی و پر از عشق به همراه آرامش غرق در نور،به سوی نور برویم،یا ربنا افرغ علینا صبرا و توفنا من المسلمین

  5

 5. سلام به رب زیبای دوست خوبم محمد حسین عزیز
  سلام به محمد حسین نازنین
  خداروشکر که از طریق یکی از دستان خداوند (خواهر خوبم خانم نجف پور)سایت شمای عزیز پیدا کردم و از این بابت خدارو هزار بار شکر میکنم.

  خوندن تفسیر در کنار دیدن و گوش کردن این فایل تصویری خیلی در درک بهتر مطالب کمک میکنه تشکر میکنم از شما و نیمای عزیز .
  ایشالا که برای فایل های دیگه هم اینجور فایل تصویری درست کنید تا درک بهتری از این آگاهی ها داشته باشیم.

  ممنونم از تو دوست خوبم
  ممنونم از خدای شما بابت این آگاهی های ناب و زیبا.
  خدایا مارا در مسیر درک و عمل به این آگاهی ها قرار بده.

  5

 6. سپاس از رب مهربون وجودت آقا محمد حسین، بله هدفم خدمت به انسانها و بازکردن گره از کار آنهاست و به یاری رب این خدمات را به بهترین نحو انجام میدم. بی صبرانه منتظر آگاهی های نااااب رب شما هستم تا آنموقع تمرینهایم را با جون و دل انجام میدم. رب یسرلی امری??

  6