0
0

معنای صبر و ارتباط آن با قانون هستی

1722 بازدید

صبور بودن اگر به معنای تحمل شرایط کنونی باشد یعنی توجه به ناخواسته ها

 

اگر بخواهید صبر را تحمل سختیها بنامید  باید بگویم که فرکانس اشتباهی را ارسال می کنید اگر شما بخواهید سختی‌ها را تحمل کنید و به قول معروف صبر داشته باشید این اصلا کار درستی نیست.
صبور بودن اگر به معنای تحمل شرایط کنونی باشد یعنی توجه به ناخواسته ها.
یعنی گسترش ناخواسته ها. یعنی موفق نشدن و احساس بد.اما شما اگر با هماهنگی که میان ذهن و روح خود برقرار کرده اید از اتفاقات ناخوشایندی که در کنار شما به وجود آمده به عنوان تضاد یاد کنید و بخواهید از آنها درس بگیرید و پیشرفت کنید در این صورت تعریف صبر درست میباشد.

آرامش  نااشی از احساس خوب می باشد باید در نظر داشته باشید که کل قانون کیهان بر اساس همین یک قانون است و احساس خوب اتفاقات خوبی را جذب می‌کند و این همان اساس قرآن است که افرادی که احساس بدی داشته اند با فرکانسهای بدی که ارسال کردند اتفاقات و عذاب های بدی را دریافت کردند و بر عکس کسانی که مورد لطف و رحمت خداوند قرار گرفتند فقط احساس خوبی را داشتند چون که فرکانس خوبی را ارسال کردند.اگر منظوراز صبرقانون تکامل جهان هستی باشد یعنی که جهان به زمان نیاز دارد برای خلق خواسته ها.خداوند دربهترین زمان و شرایط خواسته را به من میدهد  اما انسان عجول است و دائما فرکانس کمبود آن خواسته را میفرستد.

خب چه باید ؟

خداوند خلاف وعده اش عمل نمیکند
تو زندگی ات را بکن  تو فرکانس خوب بفرست و زندگی ات را ادامه بده هی زود باش زود باش برای کائنات نفرست!!!!ً خداوند در وقت درست و مکان درست به وعده اش عمل خواهد کرد.

صبر و آرامش نتیجه ایمان صحیح ودرست به خداوند است که دقیقا باعث رسیدن و تحقق خواسته های ما می شود.همینطور که عجله ونگرانی باعث می شود ماهرلحظه از خواسته هایمان دور ودور تر بشویم.البته صبری در اجرای قانون درست است که برخواسته از ایمان و انتظار به اینکه “حتما می شود ” باشد یعنی همراه بااحساس عالی نه اینکه صبر با تحمل و سختی که این مدل صبر هرگز جواب نمی دهد زیرا بااحساس بد همراه است که به دنبالش اتفاقات بدی خواهد افتاد..صبور بودن اگربه معنای تحمل کردن؛ که منتظر باشیم که قرار است یک زمانی چیزی درست شود، همان توجه و تمرکز بر ناخواسته است. و اصلا هیچ جایگاهی در قانون ندارد.اما اگر به معنای اینکه توجمان را از روی  ناخواسته ها و نازیباییها برمیداریم، روی خواسته ها و زیباییهای زندگی میگذاریم، توصیه می شود. اگر به معنای لذت بردن ازاین لحظه و هم اکنون است کاملا توصیه میشود. اما اگر ب معنای احساس بد و نگرانی هست هیچ توصیه ای درآن نیست.

فرکانس آرامش این پیغام را به جهان میدهد ؛ من که مطمئنم به خواسته ام میرسم به خاطر همین آرامش دارم و جهان به این ایمان و باور تو جواب میدهد.

وقتی برای چیزی صبر میکنی یعنی میدانی باید تکاملت طی شود و عجله نداری و بازهم به نظرم این فرکانس را به جهان میفرستی من که میدانم به خواسته ام رسیدم و نیازی بهش ندارم پس عجله نمیکنم و اجازه می دهم تا تکاملم طی شود.

یک ذهن آرام و صبور میتواند دریافت کننده نعمت ها باشد،تصور کنید شما مدام در حال حرف زدن هستید آیا در این حالت کسی میتواند به شما چیزی بگوید،وقتی پی در پی سوال میکنید آیا میشود جوابی بشنوید؟؟؟

این قانون دنیا است خداوند بارها در قرآن تاکید کرده است که مومنان افرادی هستند که احساس خوب دارند و ترسی ندارند

یکی از این احساسات هم احساس آرامش و صبر است.

صبر یعنی عجول نبودن این همان قصیه مدار است و محال است که شما از فرکانس یک میلیون به یک میلیارد برسید و طی کردن این مسیر نیاز به صبر دارد.

 

نویسنده: زهرا اوتاری

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radiohast.com/?p=4790
zahra.otari
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

0 نظر در مورد معنای صبر و ارتباط آن با قانون هستی

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.