0
0

درک قانون تجسم و زمان رسیدن به آن

3231 بازدید

«قانون تجسم ،قانونی است که به واسطه آن شما خواسته خود را به صورت واضح درخواست میکنید تا نیروی « رب » آن را برای شما هدیه بفرستد»

«بسم الله الرحمن ارحیم»

با سلام به خداوند دوستان عزیزم همه شما خواهران و برادران من هستید و عاشقانه دوستتون دارم. در ادامه درک قانون جذب(قوانین نیروی رب) توسط فرمول نسبیت انیشتن امشب الهام بسیار زیبایی شد که من رو سوق داد به نوشتن “درک قانون تجسم” و ای کاش این پیام رو بارها و بارها بخوانید و تفکر کنید. تازه میفهم متن ها، صداها و عکس هایی که دیدم در چند روز پیش با توجه به مدار تکاملی من میخواست این الهام رو به من بده و درک من رو اول بالا برد و سپس این آگاهی به من گفته شد.

چند روز پیش در اینترنت نگاهم افتاد به داستان گرانش، سوره کهف و سفر در زمان. براتون میخوام این مبحث رو کامل باز کنم و قدرت قانون تجسم و هدایت را بگویم. دوست دارم چند بار این مطلب را بخوانید تا کامل درکش کنید و بعد منتظر نظر خداوند(رب درونیتان) شما هستم. ببینید ما در جهان سیاه چاله هارو داریم((شکل 1)) که قبلا نظریه بود و این پدیده کهکشانی به تازگی کشف شد. سیاه چاله ها طوری هستند که شما اگر نوری رو از بغل این سیاه چاله ها بتابانید اون نور بخاطر نیروی جاذبه و گرانش بالا درون سیاه چاله سقوط میکند ((شکل 2)) مثلا شما یک کره فلزی در نظر بگیرید و با لیزر نور را از بغل اون رد کنید. میبینید نور اصلا از طرف گلوله جذب نمیشه. ولی اگر این گلوله سربی را سیاه چاله فرض کنید نور کشیده میشه به سمت گلوله سربی یا همون سیاه چاله فرضی ما.

 

شکل 1 سیاه چاله

شکل 1:«سیاه‌چاله‌ای تقریبی در مرکز کهکشان ما، راه شیری؛ با قطر ۴۰ میلیارد کیلومتری و حجمی سه میلیون برابر زمین! این تصویر به ابرسیاهچاله Sagittarius A تعلق دارد که در مرکز کهکشان راه شیری قرار دارد»

 

درک قانون تجسم

شکل 2 کشیده شدن اجرام کهکشانی سیاه چاله

 

شکل دیگر برای درک بهتر

اگر این گرانش کمتر باشه و قدرتش پایین تر باشه نور از بغلش متمایل میشه و جذب نمیشه و به قولی یه منحنی میشه تا اینجا رو داشته باشید. در مرکز سیاه چاله ها ((که وجودشون اثبات شد در چند ماه پیش و دنیا جشن گرفت )) زمان ثابت و اینکه اینشتین میگه زمان یک متغییر قرار دادیه و ثابت میشود

میریم سراغ سوره کهف ایات ۱۲ تا ۱۷رو بخوایند. در این چند آیه قدرت هدایت که به قول استاد در زمان درست و در مکان درست شما قرار میگیرید توضیح داده میشه. همچنین قدرت تجسم بعد این داستان که عرض میکنم.

در سوره کهف ایه ۱۳ عشق من میفرماید: ما بر هدایتشان افزودیم چون ایمان داشتند.

سوره مبارکه کهف آیه ۱۳:
نحن نقص علیک نباهم بالحق انهم فتیه آمنوا بربهم وزدناهم هدی
ما داستان آنان را بحق برای تو بازگو می‌کنیم؛ آنها جوانانی بودند که به پروردگارشان ایمان آوردند، و ما بر هدایتشان افزودیم.

اینجا نشان میده این جوانان مسیری مثل مسیری که ما در این زمان به این شکل میریم رو داشتند با قدرت و فهم خودشون جلو میرفتند و روز به روز مدارشان بالاتر میرفته و خداوند در آخر آیه میگه به هدایتشان افزودیم یعنی بیشترش کردیم. پس در اینجا مسیر و قانون تکامل مشخص میشه (فیبوناچی گوشه ذهنتون باشه پست بعدی بهتون میگم). وقتی اون جوانان نیرو و جریان هدایتشان((یکی از اسما الحسنی یا هادی(جریان هدایت رب) است)) افزایش پیدا کرد و مدار تکاملیشونو طی کردند، برای رهایی از حاکم اون زمان به غار کوهی هدایت شدند که در اون زمان و در اون مکان نیروی گرانش زمین به قدری بالا رفته باشه که این جوانان قبل از این شروع نیروی گرانش یا یجور کرم چاله وارد آن غار بشوند. سپس در ایه ۱۷ عشق من با میفرمایند:

سوره مبارکه کهف آیه ۱۷.
وتری الشمس اذا طلعت تزاور عن کهفهم ذات الیمین واذا غربت تقرضهم ذات الشمال وهم فی فجوه منه ذلک من آیات الله من یهد الله فهو المهتد ومن یضلل فلن تجد له ولیا مرشدا
و (اگر در آنجا بودی) خورشید را می‌دیدی که به هنگام طلوع، به سمت راست غارشان متمایل می‌گردد؛ و به هنگام غروب، به سمت چپ؛ و آنها در محل وسیعی از آن (غار) قرار داشتند؛ این از آیات خداست! هر کس را خدا هدایت کند، هدایت یافته واقعی اوست؛ و هر کس را گمراه نماید، هرگز ولیّ و راهنمایی برای او نخواهی یافت!

در اینجا و این ایه مشخص میشه پرتو های خورشید از کنار غار متمایل میشده است. یعنی در نیروی گرانشی عادی پرتو به صورت مستقیم میگذرد مثل یک روز عادی در زمین. ولی در گرانش قوی مثل سیاه چاله ها، نور کامل جذب میشود و زمان ثابت ولی در این آیه خداوند میفرماید نور منحرف میشده یا منحنی میشده یعنی نیروی گرانشی خیلی ضعیف تر از سیاه چاله. دراین حالت شما فقط در زمان سفر میکنید. برای همین است که اونها ۳۰۹ سال از زمان جلوتر برده شدند و توی قران نوشته شده هر کس به آن غار نزدیک میشد و چهره های انها را میدید از ترس فرار میکرد و اون بخاطر نیروی گرانشی بالا و تجزیه شدن اونها بود و اونها انگار وقتی از خواب بیدار میشوند ۱ روز یا نصف روز خوابیده بودند.((الحمدالله رب العالمین))

همین چند آیه با علم الان با مهر بسیار بسیار محکم میکوبه و ثابت میکنه پیامبر را و این معجزه خدایی و قرآن را. این رو گفتم که قانون گرانش رو متوجه بشید با این ایه. تا اینجا نیروی هدایت در بهترین نقطه در بهترین مکان رو به وضوح دیدید و همچنین قانون گرانش را. از اینجا به بعد میخوام در مورد تجسم و زمان رسیدن به اون تجسم رو با این آگاهی بالا بگم. البته بگه…!!! زمانی که در پست قبل سوره لیل و فرمول نسبیت انیشتن رو بهم ربط دادم میخواستم به این برسم که شما با انرژی مثبت خودتون، خودتون رو از نظر وزن که با قانون اینشتین جرم مساوی با مجموع انرژی ها
از نظر گرانشی سنگین تر میکنید و اگر بدونید سیاه چاله ها با گرانش بسیار بالایی که دارند به خاطر جرم بالاشون در فضا سقوط میکنند. اگر شما فضا و یک کاغذ صاف در نظر بگیرید و یک گلوله سربی در وسطش بندازید گلوله سربی در وسط کاغذ به پایین میره و حالتی مخروطی شکل ایجاد میکنه. این قانون در کهکشان ها هم صادقه((شکل3))

شکل 3

وقتی ما از نظر گرانشی سنگین تر بشیم که این امر با حس خوب بیشتر و بیشتر میسر است و حس خوبم با تغییر و کار روی باورهای ما ایجاد میشود؛ از نظر گرانشی اون حالت مخروطی طورمون از ۰ به ۱۸۰ درجه میل میکنه و هر گلوله سربی کوچکی بندازیم روی صفحه اگر از هر چه بیشتر زاویه از 0 به 180 درجه میل کنه سرعتش بیشتر میشه و زود تر به مرکز و گلوله سربی بزرگ میرسه.

خوب حالا شما با حس خوب و افکار مثبت و باورهای خوب به یک گرانش قوی تبدیل میشوید سپس با توجه به قانون تکامل این گرانش بیشتر و بیشتر میشه و مثل اون هدایت اصحاب کهف که افزوده شد، این میدان گرانشی افزوده میشه و وقتی بیشتر افزوده بشه با تمرین بیشتر به ۱۸۰ و کاملا عمودی شدن میل میکنه و این یعنی شما مثل اون گلوله سربی های کوچک که روی صفحه می اندازی و سرعت رسیدن به مرکز زیاد میشه، خواسته های شما هم به محض اینکه درخواست میشه روی صفحه گرانشی شما میفته و اگر این گرانش قوی باشه زودتر به مرکز که شما باشید میرسه. و در این دنیا مادی چون گرانش ما نمیتواند ۰ یا ۱ باشد و مخلوطی از این دوتاست پس ۱۸۰ درجه مطلق نمیشود ولی در بهشت و دنیا بعد به محض اینکه درخواست میکنیم به ما داده میشود و این در قران امده است به محض اینکه فکر میکنند آن نعمت جلویشان حاضر است و اون بخاطر نیروی گرانش مطلق این فرکانس مثبت و خوب است.

برای همین وقتی شما چیزی را تجسم کنید به محض تجسم روی صفحه مدار شما سقوط میکند. این فرکانس نوری همان فرکانس تجسم شماست ولی رسیدن به مقصد نهاییش که شمایید بستگی به تمرین شما در قانون جذب(قوانین نیروی رب) و درک قانون( مثل درک قانون تجسم) و رها نکردن این نوع تفکر هستش و هرچی به خوبی ها و چیزهای مثبت توجه کنید این گرانش قوی تر میشود و خواسته شما به سرعت به شما میرسد. همین قانون برای افرادی که نکات منفی رو میبینند صادقه و کسانی هستند به محض اینکه به چیز بدی تجسم میکنند اتفاق میافته و گرانششون در منفی بالاست و همه ما بارها و بارها این اتفاق رو تجربه کردیم. جنس اتفاق ما ۱۰۰ درصد بستگی داره به گرانش اون باوری که داریم. اگر گرانش باور ما فراوانی باشه ثروت، عشق و محبت بیشتر وارد زندگیمون میشه و همینطور برای گرانش منفی برعکس میشه.

دوستتون دارم منتظر نظراتتون هستم. ما همه دستان خداوندیم برای کمک به هم.

نویسنده: خداوند محمدحسین لطفی

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radiohast.com/?p=1090
محمد حسین
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

8 نظر در مورد درک قانون تجسم و زمان رسیدن به آن

دیدگاهتان را بنویسید

 1. سلام
  این اگاهیها بسیار عمیق هستن وبا یک بار خوندن درک نمیشن من چند بار تو سایت استاد خونده بودم ولی امشب اینجا مجددا خوندم ….عالی بود
  وچقدر لذت بخش بود برام این همه هماهنگی وشکوه قدرت درتک تک ذرات عالم هستی
  قانونی که در کهکشان حاکمه برای من هم دقیقا همونه وبا درک واستفاده از اون سعادتمند میشم !!!
  الله اکبر
  یه قانون برای تمام مخلوقات خداوند هست **یک سیستم بسیار عظیم ودقیق و هوشمند** وبه همین خاطر بارها خداوند در قران به ما یاد اور شده که به ایات ونشانه های پروردگار در اطرافتان نگاه کنید ،توجه کنید، تفکر وتعقل وتدبر کنید
  ** تا درک کنید این قانون را **
  خدا را شکر بخاطر این اگاهیها که خداوند از طریق دستان مهربانش به ما میرسونه
  سپاسگزارم از شما اقا محمد حسین عزیز

  17

 2. با سلام به همه دوستان همفرکانسی عزیزم و رب وجود استاد محمد حسین عزیز:
  من این سوال رو در قسمت کشکول پرسیدم ولی ارسال نشد.
  1- با توجه به نظریه نسبیت عام اینشتن انگار میشه متصور شد که تموم اتفاقات و اکتشافات و خواسته های انسان از قبل خلق شده یعنی مخلوق و یگانه رب جهانیان هنگامی که زمین رو برای خلیفه و نماینده خود خلق کرد تموم اتفاقاتی که تا آخرین روز برای این دنیای فانی لحاظ شده رو به یکباره خلق کرده و انسان در واقع چیزی رو خلق نمیکنه فقط با استفاده از قوانین و مشیت الله، خودش رو در زمان مناسب و مکان مناسب برای دریافت اون اتفاق یا خواسته قرار میده .

  یعنی انسان فقط در فضاها و زمانهایی که اون خواسته یا اتفاق اونجاست با ابزار آفرینشی که در اختیارشه خمیدگی ایجاد میکنه و دریافت میکنه .

  ۲- من تصور میکنم انرژی منفی در ذات وجود نداره همه ی انرژیها برای اینکه تعریف داشته باشند باید عامل و دارای بار مثبت باشند . مثل نور که واقعیه و تاریکی که در نبود نور تعریف میشه ولی پتانسیلی درونش نیست و به هیچ چیز دیگری تبدیل نمیشه.

  خوب با این فرضیه طبق مقالات اثبات قانون با نظریه اینشتن میتوان گفت که ما وقتی منفی هستیم انرژی مثبت رو از دست دادیم .در واقع حسمون فقط منفی هست به خاطر این فقدان و من فکر میکنم که به جرم خود چیزی اضافه نمیکنیم بلکه جرم خود را از دست میدهیم و از آن کم میشود ( دوستان توجه کنند جرم با وزن فرق داره ) پس اون خمیدگی ما در زمان و مکان کم میشه و زوایه دریافت خواسته ها مون به سمت صفر سیر میکنه و از اونجایی که هیچ انسانی صد در صد منفی یا مثبتی نداریم هیچ وقت این زاویه صفر مطلق یعنی مسطح نمیشه . ولی برای تعریف دریافت  اتفاقات منفی توی این زاویه ها میشه گفت که هر چقدر جرم انسان کمتر بشه به مدار یا زاویه صفر درجه نزدیک تر میشه و تو اون زوایا محل و زمان به وقوع پیوستن تضادهاست .

  چقدر درست و چقدر غلطه؟؟؟؟؟؟

  سپاسگذارم ???

  18

  1. سلام به خدای خواهر بزرگوارم
   در مرود سوال اولتون بله درست درک کردین و پاسخ شما با کلمه ((کن فیکون))باید برررسی بشه و بدانید ما همیشه در حال بیــــــاد آوری هسیتم.ولی اختیار کامل داریم که بحث بسیار پیچیده ای داره.
   در مورد سوال دوم شما در همان سوره لیل در ادامه آگاهی ها خداوند توضیح داده:

   وَمَا يُغْنِي عَنْهُ مَالُهُ إِذَا تَرَدَّىٰ

   و در آن هنگام که (در جهنّم) سقوط می‌کند، اموالش به حال او سودی نخواهد داشت!

   پس ما در فرکانس و شجر جهنم سقوط میکنیم.
   گرانش منفی با توجه به مبحث فرکانس اسلام 100 درصد با توجه به قاتون فیبوناچی افزایش پیدا میکنه.
   سپاسگذارم

   16

 3. سلام محمد جان، متن هارو که با عکس و فیلم میبینم حس میکنم وارد آسانی میشم. روزهای خوبی رو برای این سایت میبینیم که خیلی ها دارن فعالیت میکنن و از توحید و یکتاپرستی حرف میزنن.

  22

 4. سلام محمد حسین عزیز
  بسیااااار زیبا عالی توضیح میدین جمله به جمله های که نوشتین خوب میشه حس کرد که چه خوب خداوند شمارو سوق می دهد به بهترین و لذت بخش ترین آگاهی
  خدایا شکرت

  19