0
0

درک تکامل در قانون جذب با قانون فیبوناچی

2533 بازدید

 

« باید بدانید تمامی قوانین از ریز و درشت در جهان همواره بر قرار است و فقط آنها در هر کالبدی خود را به اشکال و نشانه های مختلف جاری میسازند»

 

«بسم الله الرحمن الرحیم»
سلام به دوستان و اصحاب همیشگی این سایت و مقر توحید. امروز در ادامه درک قانون جذب با نظریه نسبیت انیشتن و سوره لیل و همچنین در ادامه درک قانون با سوره کهف و قانون گرانش میخواهم درک تکامل در قانون جذب با قانون فیبوناچی را باز کنم که شاید مخالفان بسیار سرسختی داشته باشد و تا جایی که من رو کافر اعلام کنند‌. شاید…

درمورد قانون تکامل به صورت علمی فهمیدم یک شرک بزرگ وجود دارد که ۹۵ درصد از ما بهش گرفتار شده ایم. که باتوجه به آیات قران، سیستمی بودن جهان، کد بودن خداوند، چگونه اقامه کردن نماز(اهمیت دادن بالا بردن نماز)، معنای واقعی صلاة(توجه به خداوند)، معنای کلمه شکرگزاری و این که در عمق این کلمه، قانون اعراض خوابیده که توضیح میدم در ادامه همین مقاله یعنی درک تکامل در قانون جذب با قانون فیبوناچی.

این پست به خداوندی خدا از طرف من نیست بلکه از طرف عشق من، خدای من و اونِ که داره اینو میگه. من هیچ دخل و تصرفی ندارم و امیدوارم بارها و بارها و بارها این پست را  بخوانید. اگر پست های قبل رو ببینید متوجه این میشوید که بی منطق صحبت نشده. پس حتما حتما حتما پست های قبل رو بخوانید و سپس این پست رو، چون ارتباطی بینشون هست.

پست قبل: درک قانون تجسم و زمان رسیدن به آن

خوب شروع میکنیم. ?خدایا گره از زبانم بگشا?
در پست های قبل اگر یادتون باشه گفتم قانون ((فیبوناچی)) گوشه ذهنتون باشه. دنباله اعداد فیبوناچی توسط یک دانشمند در قرن ۱۳ کشف شد. به خاطر پرسش یک پادشاه که مطلب اون در اینترنت هست و با یک جستوجوی ساده میتونید کامل بخونید داستان کشفش رو و ما با اون کاری نداریم مهم اصل مطلبه. غیر از دو عدد اول، اعداد بعدی از جمعِ دو عددِ قبلیِ خود بدست می‌آیند. اولین اعداد این سری عبارت‌اند از:
۰, ۱, ۱, ۲, ۳, ۵, ۸, ۱۳, ۲۱, ۳۴, ۵۵, ۸۹, ۱۴۴, ۲۳۳, ۳۷۷, ۶۱۰, ۹۸۷, ۱۵۹۷, ۲۵۸۴, ۴۱۸۱, ۶۷۶۵, ۱۰۹۴۶, ۱۷۷۱۱, ۲۸۶۵۷, ۴۶۳۶۸, ۷۵۰۲۵, ۱۲۱۳۹۳, ۱۹۶۴۱۸, ۳۱۷۸۱۱، ………..

۲ از جمع دو عدد قبل خود ( ۱ + ۱ ) به دست آمده است. به طور مشابه، ۳ از جمع دو عدد قبل خود ( ۲ + ۱ ) به دست آمده است و ۵ از جمع ( ۳ + ۲ ) به دست می‌آید. و به همین ترتیب ادامه می‌یابد! مثال: عدد بعدی در دنباله فیبوناچی بالا، برابر است با: ۲۱ + ۳۴ = ۵۵

این یکسری اعداد بود که اگر شکل این اعداد رو در گوگل سرچ کنید و ببینید متوجه میشید با ادامه این اعداد از همون اول، عدد * ۰ * به بعد اعداد به صورت تصاعدی زیاد میشوند. شکلی گردابی دارند و شبیه حلزون، امواج دریا، گرد باد، شکل کهکشان راه شیری و باقی کهکشان ها، عکس هوایی طوفان های عظیم در امریکا که جریانی گرادبی را دارند میسازد((شکل 1))

درک تکامل در قانون جذب

شکل 1-1 روند این قانون تکاملی در طبیعت

 

درک تکامل در قانون جذب

شکل 1-2 روند این قانون تکاملی در برندهای معروف

 

درک تکامل در قانون جذب

شکل 1-3 روند این قانون تکاملی در ریاضیات. تصاعد این موضوع در شرایط مالی شما به همین صورت اتفاق می افتد

نمونه این سری از اعداد که همون حالت افزایشی یا تکاملی داره رو در هر مارک یا اهنگ ساز یا لگو ببنید ((مثل لوگو شرکت های اپل یا مثل موسیقی زنگ گوشی نوکیا که اول رو گوشی ها بود، مثل صداهای بعضی خواننده ها که ماندگار شدند)) متوجه میشوید لگو های دلنشین تر و موسیقی های پابرجا تری ساخته اند زیرا از قانون تکامل و فیبوناچی و اون الگوی تصاعدی و تکاملی در شکل و قالب اون مورد استفاده شده و چون قانون تکامل یک قانون سیستمی هستش اون قطعه موسیقی یا لگو یا تصویر یا صدا ماندگارتر شده اند. هرچه ما در کارهای خود به این قانون پای بند تر باشیم نتیجه کار محکم تر و استوار تر خواهد بود. این قانون در تمرین های ما برای خود قانون جذب(قوانین نیروی رب) کاملا متناسب است و وقتی شما تمرین کنید اگر در روز اول ۱ اتفاق خوب بیفته و همواره ادامه دار تمرین کنید با شرایطی که میگم((درپست بعد میگویم چرا تمرین می کنید ولی جواب نمی گیرید)) این عدد به طور تصاعدی بالا میره اتفاقات خوب زیاد و زیادتری را وارد زندگی میکنیم. اگر به جهان های بالا سر خود نگاه کنیم در کهکشان راه شیری هم همین الگو حلزونی سری اعداد فیبوناچی شکل گرفته و این اعداد از کهکشان گرفته تا هرچیزی روی کره زمین از این الگو رو پیروی میکنند ((حتی بدن انسان که با نسبت طلایی فیبوناچی که عدد  ۱.۶۱۸ هستش شکل میگیره. حتما سرچ کنید این سرنخ هارو تا واضح ببنیید. البته اگر دنبالش باشید!))

شکل 1-4 روند این قانون تکاملی در نقاشی افراد معروف

 

شکل 1-5 روند این قانون تکاملی در اعضا بدن

 

شکل 1-6 روند این قانون تکاملی در طبیعت

این نشان میدهد قانون تکامل در همه جای جهان صادق است و اینکه ماهم به همین شکل نیروی گرانشی خودمون رو افزایش میدهیم؛ با تمرین هرروز، توجه به نکات مثبت، تجسمات ما با توجه به توضیحات جلسه قبل وارد این جریان گردابی گرانشی باورهای ما میشود و مثل بازوهای کهکشان راه شیری که هر بازو به مرکز کهکشان وصل است شبیه یک مسیر حلزونی شکل به سمت ما حرکت میکند. مثل زمانی که سربی روی یک صفحه پارچه ای بیندازیم و صفحه بخاطر سنگینی سرب از وسط به پایین برود و تغییر شکل مخلوطی دهد که در پست قبل توضیح دادم وقتی یک ساچمه گرد رو روی صفحه بندازیم مثل ماه به دور زمین میچرخد تا که به مرکز برسد و اون تجسم در زندگی ما خلق شود.

در این مقاله ما جریان تکامل رو درک میکنیم و شمارو به ادامه این مجراء جالب و این الهام زیبا دعوت میکنم. این که چگونه این اشکال ترسیمی تکامل که همون اشکال حلزونی هستند و نسبت های طلایی و… که در کهکشان ها، طوفانها، گرداب ها، موج دریاها، بدن انسانف رویش برگ ها و… خودشون رو به رخ میکشیدن از یکسری کد و اعداد استفاده شده که سری این اعداد رو بالا نوشتم برای شما. در اینجا میخوام اصل داستان رو به صورت سریالی توضیح بدم. اگر این سری اعداد فیبوناچی کشف شدند و اشکالشون کشف شد پس حتما الگو های دیگر جهان هم بر اساس ریاضیات و کد نویسی شده و یکسری علوم هستند که شاید مثل فیبوناچی بعدا کشف بشه. مثلا فیبوناچی قانون تکامل رو توصیح داد و یک کشف علمی دیگه در ریاضات قانون اعراض هست و یا… را توصیح داد. پس این نشون میده رب العالمین یک سیستم هستش یک سیستم رمز نگاری شده به طور مثال. یک سیستمی که باید باهاش طبق گفته خودش اینجوری صحبت کنی: “بخوای بهت داده بشه قبولش کنی و بگیری” این یعنی خداوند یک سیستم است و این یعنی تمام قوانین بر پایه این* سیستم* نوشته شده است. مثل سیستم عامل اندروید که براساس کدنویسی اندروید یا اپل که ios نوشته شده است و ما الان با توجه به علم و فهمون اینطوری درکش میکنیم. وقتی این سیستم تکامل رو درک کنیم با توجه به فیبوناچی که گفتم و سیستمی بودن خدارو که در بالا توضیح دادم بر میخوریم به آیاتی مثل این آیه از عشق من که میفرمایند:

سوره مبارکه ابراهیم آیه ۷:
واذ تاذن ربکم لئن شکرتم لازیدنکم ولئن کفرتم ان عذابی لشدید
و (همچنین به خاطر بیاورید) هنگامی را که پروردگارتان اعلام داشت: «اگر شکرگزاری کنید، (نعمت خود را) بر شما خواهم افزود؛ و اگر ناسپاسی کنید، مجازاتم شدید است!»

خوب این آیه رو وقتی درک میکنید که معنی صلات رو درک کنید و همچنین قانون تکامل. در این آیه از شکر گذاری صحبت کرده. بذارید براتون کلمه شکر گذاری رو باز کنم؛ “شکرگذاری” به معنای صلات هستش و صلات یعنی “توجه به خداوند و خداوند یعنی زیبایی ها” ودر این کلمه یک بطن دیگه خوابیده شده و آن قانون اعراض هستش. در مقابل کلمه شکر گزاری ما کلمه ناسپاسی را داریم. قبلش کلمه صلات رو توضیح بدم. با توجه و دقت در کلمه <<صلاة>> که معنیش میشه “توجه” و کلمه <<اقامو صلات>> میشه “اهمیت دادن به زیبایی نعمت خداوند و نه یک کار از روی عادت و بی میل” و کلمه <<اقامو>> به معنی اهمیت دادن است. که در این آیه کلمه اقامو رو داریم و در آیه بعد هم این کلمه اومده و معنی این کلمه و مفهومش رو رسونده:

سوره مبارکه اعراف آیه ۱۷۰:
والذین یمسکون بالکتاب و “اقاموا الصلاه “ انا لا نضیع اجر المصلحین
و آنها که به کتاب (خدا) تمسّک جویند، و نماز را برپا دارند، (پاداش بزرگی خواهند داشت؛ زیرا) ما پاداش مصلحان را ضایع نخواهیم کرد!??

آیه ای دیگر که کلمه “اقاموا” در اون امده این است:

سوره مبارکه مائده آیه ۶۶:
ولو انهم “قاموا “ لتوراه والانجیل وما انزل الیهم من ربهم لاکلوا من فوقهم ومن تحت ارجلهم منهم امه مقتصده وکثیر منهم ساء ما یعملون
و اگر آنان، تورات و انجیل و آنچه را از سوی پروردگارشان بر آنها نازل شده [= قرآن‌] برپا دارند، از آسمان و زمین، روزی خواهند خورد؛ جمعی از آنها، معتدل و میانه‌رو هستند، ولی بیشترشان اعمال بدی انجام می‌دهند.

دراینجا فهمیدیم “اقامو صلات” یعنی “توجه و برپا داشتن و اهمیت دادن به خداوند که خداوند بی نهایت زیباست است” و این جمله برابر است با “شکر گذاری” و در مقابل آن ناسپاسی ها رو داریم. یعنی “توجه نکردن به زیبایی ها”. این یعنی قانون <<اعراااااااض>>. اعراض یعنی توجه نکردن به خوبی ها و وقتی به خوبی توجه نکنیم ۱۰۰ درصد به بدی و ناسپاسی توجه میکنیم. حالا میخوام همه اینارو مثل پازل بهم بچسبونم براتون. دوباره آیه رو میخونیم:

سوره مبارکه ابراهیم آیه ۷:
واذ تاذن ربکم لئن شکرتم لازیدنکم ولئن کفرتم ان عذابی لشدید
و (همچنین به خاطر بیاورید) هنگامی را که پروردگارتان اعلام داشت: «اگر شکرگزاری کنید، (نعمت خود را) بر شما خواهم افزود؛ و اگر ناسپاسی کنید، مجازاتم شدید است!»

در ترجمه آیه متوجه میشویم با توجه به اثبات سیستمی بودن رب العالمین که در بالا توضیح دادم میفرمایند: اگر شکرگزاری کنید یعنی توجه کنید به خوبی ها و به من که زیباترینِ زیباترین ها هستم و اعراض کنید از بدی ها و شکرگزاری که همان صلات، توجه و اهمیت به خداوند(که عامل تمام زیبایی ها) است سیستم برای شما با توجه به اون فیبوناچی حلزونی که گفتم به طور تصاعدی نعمت هارو وارد زندگی شما میکنه ولی خب این یک سیستم هستش اگر به زیبایی ها اعراض کنید و به ناسپاسی ها که در آیه و نقطه مقابل است دقت کنید (مثل اینکه یک دوچرخه داریم و ازش لذت نمیبریم و از اینکه چرا قدیمیه مینالیم و توجه میکنیم به نداشتن زیبایی دوچرخه. مثلا نداشتن بوق یا چراغ و از زیباییش که خوردن نسیم خنک به صورت، ورزش کردن، راحت جابه جا کردن ما و کم شدن آلودگی و … است ) نیروی گرانشی باور شما به صورت گرادبی، تکاملی و حلزونی اتفاقا نازیبایی وارد زندگی شما میکنه و این اصلااا یعنی خودِ خودِ سیستم!!!! یعنی نگاه نکردن خداوند به چشم یک انسان یا یک پادشاهی که یه جایی نشسته و برای ما تصمیم میگیره. و اینجور نگاه یعنی اینکه خداوند در هر لحظه در حال پاسخ به فرکانس و سیگنال گرانشی ماست. این یعنی در همه جا مارو میبینه و این یعنی همه جا از قلب ما خبر داره و این یعنی این خدایی که الان حداقل در ایران و جهان میپرستند هیچ ربطی به این خدایی که من میگم نداره. مطمئنا در ادامه این صحبت که براتون میگم خیلی ها من رو کافر فرض میکنند یه عده مذهبی که تفکر نمیکنند و متعصبن من رو مشرک مینامند ولی من به خداوندی خدا ایمان دارم و از کسی نمیترسم و بازگو میکنم حقایق رو. و این حقیقت با توجه به این آیه که عشق من به صورت واضح میفرماید:

سوره مبارکه نساء آیه ۸۱.
ویقولون طاعه فاذا برزوا من عندک بیت طائفه منهم غیر الذی تقول والله یکتب ما یبیتون فاعرض عنهم وتوکل علی الله وکفی بالله وکیلا
آنها در حضور تو می‌گویند: «فرمانبرداریم»؛ امّا هنگامی که از نزد تو بیرون می‌روند، جمعی از آنان بر خلاف گفته‌های تو، جلسات سرّی شبانه تشکیل می‌دهند؛ آنچه را در این جلسات می‌گویند، خداوند می‌نویسد. اعتنایی به آنها نکن! و بر خدا توکّل کن! کافی است که او یار و مدافع تو باشد

در این آیه به صورتی خیلی ساده به پیامبر میفرماید یسری آدما میان جلوی تو ادای آدمای خوب رو در میارن ولی وقتی از پیش تو میرن یه کار دیگه میکنند و به قانون عمل نمیکنند و حواسشون پئ نازیبایی و ناسپاسی و اصلا حرفایی که میزنند بهشون توجه نکن. اینها کارشون<<مکتوب>> میشه تو سیستم و باز خوردش رو خودشون میبینند. اینو گفتم تا برسم به اصل مطلب و اخر این سریال. در آیه زیر به طور محکم و قطعی و با توجه به زمان پیامبر و تطبیق این آیه با زمان حال ما نشون میده همانطور که افراد اون زمان سیستمی بودن خداوند رو درک نکردند و خداوند را یک فرد با قدرت یا یک انسان یا یک پادشاه که میشینه زندگی مارو میچینه برای خودشون تصور کردن این نگاه در همین حوالی ما در ۹۵ درصد افراد در حال حاضر جهان در جریان است. به آیات زیر توجه کنید:

سوره مبارکه نساء آیه ۶۱.
واذا قیل لهم تعالوا الی ما انزل الله والی الرسول رایت المنافقین یصدون عنک صدودا
و هنگامی که به آنها گفته شود: «به سوی آنچه خداوند نازل کرده، و به سوی پیامبر بیایید»، منافقان را می‌بینی که (از قبول دعوت) ِ تو، اعراض می‌کنند!
سوره مبارکه نساء آیه ۶۲.
فکیف اذا اصابتهم مصیبه بما قدمت ایدیهم ثم جاءوک یحلفون بالله ان اردنا الا احسانا وتوفیقا
پس چگونه وقتی به خاطر اعمالشان، گرفتار مصیبتی می‌شوند، سپس به سراغ تو می‌آیند، سوگند یاد می‌کنند که منظورِ (ما از بردنِ داوری نزد دیگران)، جز نیکی کردن و توافق (میان طرفین نزاع،) نبوده است؟!

خلاصه مفهموم این ایه رو بگم با توجه به تمامی اگاهی که از اول بهتون گفتم. رب العالمین میفرماید: ای پیامبر این مردم را اگر به کارهای خوب و شکرگزاری برای نعمت و توجه به زیبایی ها و صلات کردن به خداوند زیبا دعوت کنی از این شکرگزاری و صلات روی برمیگردانند و اعراض میکنند و در آیه بعد میگه وقتی که این فرکانس و جریان گردابی گرانشی خودشون که از ناسپاسی که همون توجه به نازیبایی هاست که در بالا توضیح دادم خودشون ارسال میکنند و وقتی جواب این ناسپاسی و اعراض از خوبی هارو میگیرند چون جهان یک سیستم هستش و جواب میده اینها فکر میکنند خداوند یک فرد هست، می آیند پیش تو که: به خدا شفاعت مارو کن، بگو باور کن ما اینجوری که تو میگی نبوده تا خدا اونارو ببخشه.

این جمله چقدر آشناست نه؟! دوستان من این اصلا درست نیست که شما یک سال گناه کنید و بگویید در یک شب تمام گناهان شما بخشیده میشود. این دیدگاه چون شما در اون شب گریه میکنید و فک میکنید در تمام سال گناه کرده اید((کلمه ناسپاسی بسیار مناسب تر است))، توجه به نازیبایی ها کرده اید و نازیبایی را در زندگی خود وارد کرده اید و با یک شب گریه کردن خداوند میگه پس این بنده من گریه کرد، پس زندگیشو عوض کنم و این نگاه یعنی هیچ درکی از قانون نداریم و متوجه میشویم توجه ما تا اونجایی که به نکات مثبت بوده نکات مثبت وارد زندگیمون میکنه و اگر از یجایی به نکات منفی توجه کنیم به محض شروع ارسال فرکانس و ایجاد گرانش باور با توجه به قانون تکامل و فیبوناچی به صورت تصاعدی بدبختی و نازیبایی وارد زندگی ما میشه پس این شفاعت ها و گریه های یک شبه و گناه های بعد اون واقعا خنده دار میشه براتون و متوجه میشوید ما اصلا با قرآن کارمون هیچ مطابقت نداره. این کار چون شمارو وارد فازی میکنه که گریه میکنید و زندگی شما تغییر نمیکنه و شرایط بدتر میشه به سمت شرک و کفر گفتن و قبول نکردن خداوند پیش میروید و روز به روز و به صورت تصاعدی در نازیبایی پیش میروید.

نویسنده: محمدحسین لطفی

پست بعدی: درک قانون جذب با تفسیر سوره کوثر

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://radiohast.com/?p=1140
محمد حسین
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

3 نظر در مورد درک تکامل در قانون جذب با قانون فیبوناچی

دیدگاهتان را بنویسید

 1. سلام و درود خداوند بر وجود گرانقدر و ارزشمند شما جناب آقای لطفی بزرگوار و همه ی دست اندرکاران سایت ارزشمندتون.نمیدونید چقققدددددر لذت میبرم از مطالب سایتتون. انگار درِ یک جعبه ی گنج رو باز کردم.همه ی محتویات طلااهستن.باعشق مطالبتون رو میخونم و تماما به قلب و جانم مینشینن.
  فقط خواستم بگم دست مریییززززاااد.دمتون گرررم.الهی به هرررررچیزی که از خداوند میخواهید برسید و مطمعنم میرسید.انقدر سایتتون مجذوبم کرده که انگار جزوی از وجود خودمه.عاشقانه و خالصانه و صمیمانه من ازتون تشکر میکنم.سپاس سپاس سپاس.ان شاءالله در این مسیر ثابت قدم بمونید و آگاهیهاتون هرروز بیشتر بشه و الهی این اتفاق برای تک تک دوستانی ک در این مسیر هستند بیفته و آگاهیهامون رو باهم به اشتراک بگذاریم.یک دنیای بیکران از شما و از رب درونمان متشکرم که شمارو به این آگاهیها مطلع و مارو با شما آشنا کرد…الحمدلله علی کل نعمه.از دست و زبان که برآید؟کز عهده ی شکرش به در آید.خدای من شکرت …..

  لایک

 2. سلام برادرخوبم
  چطور باقانون فیبوناتچی شغلمو شروع کنم؟
  من درمورد کار تا به حال زیاد کار نکرده بودم ولی دیگه میخوام شروع کنم از کجا شروع کنم؟از همین اول حتی برندشو اینارم باید هدایتی برم جلو؟میدونم سوالم تازه واردانس ولی میخوام از پایه اصولی برم جلو

  11

  1. سلام دوست خوبم .من در پست قانون شوکدهی پاسخ شما را به طور کامل گفته ام که چگونه از کد صبر استفاده کنید.شما اگرو اگــــــــــــــــــــــــــــــر و اگــــــــــــــــــــــــــــر روی قانون دارید تمرین میکنید یک سری ایده ها به شما الهام میشه پس از درخواست شما از نیروی رب .اگر این الهام با شرایط فعلی شما مطابقت داشته باشه یعنی قدم فاصله داری نباشه و قانون تکامل داخلش راه داشته باشه این ایده رو بدون ترس باید واردش شوید.ایده های دور دست نجوا شیطان هستش…یادتان باشد.آرزوهای دوووور.پس از همین نزدیکی های خود شروع کنید.سوالات خود را در قسمت کشکول بپرسید سپاسگذارم

   11